Jak snížit velikost nohou: plast a oblečení

jak snížit velikost nohy

Obsah:

  • Brutální metody boje s velkými nohami
  • Plastická chirurgie jako extrémní opatření
  • Velká noha: jak snížit velikost nohy vizuálně
  • Navštěvujeme psychologa: když doktor nedokáže
  • Přizpůsobíme se pozitivnímu: myslíme správně

Každý představitel veselého pohlaví si alespoň jednou v životě přečetl pohádku o Popelce. Dokonale si pamatujeme, jak u půlnoci utekla od bohatého a krásného prince. A jak to hledal, dává všem děvčátkům království, aby se pokusili na krystalovém šlapce, který krást, který mu podmanil srdce, klesl. Pokud patříte těm ženám, na kterých by boty byly malé, nenechte se odradit, protože v naší době to všechno lze opravit. No, příroda vám nepodrobila nohy “a la Popelka”, ale můžete se uchýlit k některým trikům, které vám pomohou vyrovnat se s tímto problémem.

Brutální metody boje s velkými nohami

Mimochodem, přemýšlíte, jak se s tím potýkají ostatní národy? Takové barbarské metody, jako je ukládání těsného obvazu na nohy v dětství, se nám nehodí. K velkému štěstí spravedlivého sexu v naší zemi nejsou tak populární znesvěcené nohy. Ale na východě v některých vesnicích má tato metoda stále obrovskou popularitu. Pevná bandáž vytlačuje nohu téměř od narození, což způsobuje strašnou deformaci nohy, kvůli které ženy nemohou chodit v dospělosti. Kromě toho takové násilí na těle vede k onemocněním celého muskuloskeletálního systému.

Ale jestli má férový sex takové nohy, nemusí se ani oženit. Muži jsou hrdí na své ženy, kteří se neustále nosí na ruce. Ale výsledné “lotosy” jsou bláznivé a vzrušující. Kromě toho hovoří o vysokém postavení manžela.

Mimochodem, některé země používají “humánnější” způsob. Zástupci spravedlivého pohlaví si koupili velikost menších bot. Samozřejmě to způsobuje nepříjemné pocity, večerní mladé dívky začínají mít bolesti v nohách. Navíc je opět deformace nohy. Zjistíme, jak snížit velikost nohy, aniž bychom se uchýlili k extrémním a radikálním opatřením.

Plastická chirurgie jako extrémní opatření

Opravdu, mnoho žen a dívek zažívá komplexy o velké velikosti nohy. Pouze plastické chirurgie může situaci napravit radikálně. Ale proč potřebujeme takové oběti, protože chirurgická intervence není vtip a hra. Nemá smysl ležet pod nožem, aby se odstranil další centimetr (kvůli obřízce prstů nebo slunce ve tvaru kosti). Navíc jsou možné komplikace, které mají katastrofální vliv na zdraví celého organismu. Někdy dámy po tom nemohou ani chodit.

Chcete-li pracovat nebo ne – vybrat si, samozřejmě, vy. Pokud se rozhodnete snížit velikost nohy plastickou chirurgií, najděte si správnou kliniku. V opačném případě můžete spadnout do rukou laika, který bude mrzačit vaše tělo. Vezměte všechna opatření. Takže například podpisem smlouvy snižujeme všechna rizika na minimum.

Jak snížit velikost nohy bez operace

Velká noha: jak snížit velikost nohy vizuálně

  • Vybíráme boty

Pokud zvolíte správný styl obuvi, můžete vizuálně snížit velikost nohou. Takže například nemůžete koupit sandály na ploché podrážce. To přidá další pár centimetrů. Ale vysoký podpatek rozšiřuje samotnou nohu spravedlivého pohlaví. Zároveň se noha lehce ohnula, takže vypadá kratší.

Plus je, že podpatky dodávají ženskost a sebevědomí. Budete chytat obdivné pohledy kolemjdoucích – muži, kteří vám sotva dokážou odolat. A to pomůže být odvážnější. Koneckonců ve většině případů, komplexy leží v naší hlavě.

Pokud nosíte boty se zaobleným nosem, vaše nohy budou vypadat čistší a mírně menší. Obuv s ostrým nosem naopak prodlužuje nohu a z pohádky stejného jména vypadá jako malá mouka. Snažte se vybrat boty tmavých odstínů, takže světlo přitahuje vzhled a dělá nohu vizuálněji.

Příčný pruh na botách “rozřízne” velkou nohu, v důsledku toho se bude zdát méně. Přidávejte však délku boty spony, popruhy, masivní spony. Nenechte se unášet botami s kamenem a jiným okázalým dekorem. Bude to upozorňovat na to, že se snažíte tak těžko skrývat. Při výběru bot, upřednostněte boty na klínu. Vypadají velmi hezky na velkou nohu. Mimochodem, takové boty jsou nyní v módě. Navíc je vhodná pro ženy všech věkových kategorií.

Majitelé velkých nohou vědí, že někdy je obtížné vybrat boty, aby se vešly. Vůbec není nutné kupovat boty, kapesníky, sandály o velikosti menší, myslí si, že jsou noseny. Lepší využívání služeb internetových obchodů, vždy existuje velký sortiment a široká škála velikostí. Nebo můžete šit objednat. Tam, a kvalita bude vyšší, a budou sedět jako naliali.

  • Manikúra

V létě lze velikost nohy zmenšit pomocí správné manikúry, ve které by měly být nehty oválné a lak – tmavé odstíny. Nepěstujte centimetrové drápy, dělejte bizarní kresby. Vypadá to ošklivě na obrovských nohách

  • Oděvy

Velkou roli ve zrakovém snížení velikosti nohy hraje správně vybrané oblečení. Kalhoty mají lepší volbu široký a dlouhý, aby se skryli nadměrné centimetry nohou. Můžete si koupit módní “trubky” nebo klasické vzplanutí. Zúžené na spodní část kalhotek nesouhlasí s čestným sexem, takže jasně přidělí velkou nohu.

Sukně mohou být hladce řezané, bude vhodné a rozjasněné. Lehké letní šaty v podlaze neprojíždějí své pozice v několika ročních obdobích. Použijte toto. Pokuste se vyzdvihnout přírodní látku, například lněné, bavlněné nebo hedvábné. Pokud to dovoluje číslo, použijte oblékací šaty. Ale je lepší vybrat jasné zbarvení, s nějakým neobvyklým potiskem, abyste odvrátili pozornost od spodní části obrázku. Nebojte se být jasný a sebejistý. Pokud člověku dá člověk úsměv, zapomene na vaše velké nohy.

Nosí jasné panské dámy s poměrně velkou nohou – to je zcela kontraindikováno. Zastavte svoji volbu v jednobarevném provedení, které se barevně spojí s botami, čímž se sníží noha. Mimochodem, nějaký poctivý sex se z nějakého důvodu dělal na bosých ponožkách s otevřenými botami. Zapamatujte si jednou a navždy: to nemůžete udělat. Je to mauveon (špatná chuť)!

  • Pusť

Není zbytečné si vzpomínat a o chůzi. Pokud půjdete stejným způsobem jako Lyudmila Prokopievna z “Service Novel”, okamžitě najděte svou Verochku. A dovolte vám, aby vám ukázal základy správné a sexuální chůze, která by naštvala lidi. Vážně, mnoho žen s velkým rozměrem nohou a snažit se jít co nejrychleji a podniknout široké kroky. Takže ještě více přitahují pozornost k jejich ne-miniaturním nohám. Pohyb by měl být hladký a půvabný, nestojí za to, abyste se pořád dívali na nohy a přitahovali zbytečné pohledy na kolemjdoucí.

Jak se naučit chodit? Takže, postavte se rovně, nezdávejte se dolů, ale před vámi. Udělejte krok s pravou nohou, takže když se díváte dolů (oči, nikoli hlavu), můžete vidět špičku ponožky. Snažte se lehce třást boky – to divoce vzrušuje muže, kteří svou povahou jsou muži.

Navštěvujeme psychologa: když doktor nedokáže

Jak již bylo uvedeno výše, mnoho žen dokončuje drobnosti. Někteří lidé nemají rád nos, oči, uši, nohy. A pokud se někteří setkávají s nedostatky, nebo je dokonce změní v důstojnosti, pak jiní zabrání tomu, aby žili, pracovali a bavili se. Ve druhém případě nelze bez pomoci odborníka. Nejen, že je to možné, ale také je nutné se obrátit na psychologa, pokud se rozhodnete něco sami změnit pomocí plastické chirurgie.

snížení velikosti nohy

Přizpůsobíme se pozitivnímu: myslíme správně

Psychologický postoj v otázce, jak snížit velikost nohy, hraje velmi důležitou roli. Možná, i hlavní. Musíte se denně probudit s myšlenkou, že jste krásná a jedinečná. Najděte více výhod ve skutečnosti, že jste majitelem velké velikosti nohy.

S největší pravděpodobností máte vysoký růst, abyste se mohli účastnit reklamního střelného oblečení a prádla. Vyzkoušejte se jako model, můžete se vám líbit. A pokud máte štěstí, bude to hlavní práce. Majitelé velkých nohou mají také sílu a vytrvalost, takže je zde možnost sportovat, jako je atletika a cyklistika. Budete mít skvělý čas, i když v tomto oboru nemůžete dosáhnout velkého úspěchu.

Dále si zapamatujte příběh geniální herečky Umy Thurmanové. Ona – majitelka velké velikosti nohy, ale nebrání tomu, aby se stala populární po celém světě. Filmová hvězda se jí také podařilo přeměnit. Byla to kroky herečky, která přitahovala excentrického režiséra Quentina Tarantina a on ji pozval, aby se objevil ve svých malbách. Říká Umy svou oblíbenou herečku a často ji zastavuje.

Takže pokud jste nebyli schopni milovat sami sebe tak, jak jste, pracujte, nakonec se auto-trénovat. Vzpomínám si, jak ve filmu: „I – nejvíce okouzlující a atraktivní,“ nechal tento slogan bude vaše motto, opakuji nahlas nebo tiše, jak bude vystupovat volnou chvilku. Důvěra, která z vás pochází, bude přenášena ostatním, budou vás vnímat, jak chcete. Milujte sebe a celý svět vás bude milovat. A pak není nutná žádná operace.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 58