Nepochutné vaření nebo zdravá večeře pro celou rodinu

chutné pstruhy s bramborami

Obsah:

  • Klasický pstruh na vaření
  • Původní recept na pstruh
  • Pstruh k pivu pro svého milovaného muže

V chladné zimní noci má zásadní význam vydatná, lahodná večeře. Proto, když jste studovali rozmanitost kulinářských variací, musíte se rozhodnout a zvolit jediné mistrovské dílo, které budete regulovat vaši rodinu. Velkou šanci prokázat své kulinářské schopnosti – ryby s bramborovou oblohou. Tady a jasný přínos pro tělo, protože ryby obsahuje živiny a kalorií dost, jen málokdo se odváží zpochybnit skutečnost, že brambory – produkt více než výživné. Jaké ryby preferujete? Skvělá volba – pstruh. To Omega-3 kyseliny, vitamíny A, D, B12, pyridoxin. Recepty pokrmů, které kombinují pstruhy a brambory, hmoty.

Existují jednoduché možnosti, aniž byste přidali nějaké omáčky. Tam jsou také výjimečné, pro které budete potřebovat mnoho produktů a solidní trpělivost. Pokusíme se zvážit všechny základní způsoby vaření pstruhů s bramborami.
Zpět na obsah

Klasický pstruh na vaření

Tato možnost je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro ty, kterým by měli hosté přijet. Pro 1 kg brambor budete potřebovat 4 pstruh pstruh, velkou cibuli a 2 citróny, stejně jako sůl a pepř, které budou přidány podle chuti. Začněte s marinováním pstruha. Zjednodušte. Měl by se třít se solí a pepřem, pak namočit s citrónovou šťávou a poslat do lednice po dobu půl hodiny.

Zatímco pstruh splňuje standard, připravujeme brambory. Vyčistěte a nakrájejte na poloviny. Oloupeme cibuli a nakrájíme na prsteny. Pak z pece vyndáme pekáč, položíme na něj fólii a rozložíme vrstvy: cibule, pstruhy, brambory a cibuli. Solem, pepř, zabalte misku fólií a vložte ji do předehřáté trouby na 200 minut po dobu 40 minut.

Původní recept na pstruhy s bramborami
Zpět na obsah

Původní recept na pstruh

Trouba musí být předem předehřátá. Optimální teplotní režim je 180 stupňů. Vezmeme 1,3 kg brambor a pstruhů, středně velká cibulová hlava, 2 kuřecí vejce. Stále užitečné: zakysaná smetana – 300 gramů, sýr (od tvrdých odrůd) – 350 g, 2 lžíce olivového oleje. Česnek, kopr a další zeleniny, stejně jako sůl a pepř – na chuť. Nejdříve se budeme zabývat brambory: je třeba je vyčistit, umýt a nakrájet na malé kruhy, míchat s máslem, sůl a pepřem. Vezmeme plech na pečení, pomazáme a rozmetáme brambory. Vaření po dobu 20 minut. Pak nakrájejte cibuli, měli byste dostat tenké polotovary.

Dalším krokem je vaření pstruha. Je lepší používat čerstvé ryby nebo čerstvě zmrazené. Cibuli a pstruhy položíme na brambory a přidáme omáčku. Pro omáčku, kuřecí vejce bičem se zakysanou smetanou, pro pikantnost nakrájený nasekaný česnek. Celá miska je důkladně “uzavřena” ve fólii, zvyšujeme stupně na 200, pošleme na půl hodiny, aby zchladila v troubě. Po 30 minutách je jídlo extrahováno, posypáno strouhaným sýrem, poslané zpět do pece dalších 20 minut.

recept na pstruhy s bramborami
Zpět na obsah

Pstruh k pivu pro svého milovaného muže

Tato variace potěší znalce piva, mezi kterými je samozřejmě velká většina mužů. Vezměte 4 ks. duhový pstruh, 3 střední cibule, 1 citron, lžičku sušené petrželky, 8 brambor, rostlinného oleje a soli. Cibule a citrón jsou nakrájeny ve formě polotovarů, první složka je okamžitě vyprážena v pánvi. Pstruh se otírá olejem a kořením, děláme řez a naplníme citronem, cibulí a posypeme petrželkou zhora. Ryba “zabalte” do fólie, v ní také položíme brambory nakrájené na chuť a touhu.

Dáváme 20 minut. v troubě je nejlepší teplota – 160 stupňů. Taková delikatesa je původně kombinována s čerstvou zeleninou, ale bez nich je možná. Pstruh má skvělou chuť, která dokonale odpovídá pivu všeho druhu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

38 − 29 =