Nejkrásnější buchty

jednoduchý recept na buchty

Obsah:

 • Složení pro výrobu těsta
 • Recepty na vaření
 • Bez zápachu, jak vytvořit těsto

Tento recept je velmi jednoduchý na přípravu. Využijete to i ty nezkušené milenky, které budou moci překvapit své blízké a zacházet s nimi úžasnými rolky, které potěší jejich křehké krémové hrany a jemné nadýchané těsto uvnitř. Tento recept se rozhodně budete muset podělit, takže ho neberte. Těsto se ukáže jako nejkrásnější, jemnější a chutnější.

Na váš požadavek můžete experimentovat s náplní. Před rozstřikem válcovaného těsta na kusy přidejte do něj hrozí, mák, skořici, vanilku nebo čokoládové lupínky. A můžete přidat docela nesladené plnění: česnek, sýr, kousky klobásy. Možná budete chtít pečeme jednoduché koláče s různými náplněmi a tento recept je také vhodný!

Jediná věc, kterou je třeba mít na paměti – to je to, co tento pokrm není dieta, ale někdy budete chtít dopřát a blízkými nejchutnější, a věřte mi, že tento recept nebudete nepodaří.

Recepty těsta jsou rozděleny podle způsobu přípravy: pikantní a nepárový. Zde se budeme zabývat oběma způsoby. Pečení pečiva pro pečení je velmi rozšířené ve vaření.

buchty
Zpět na obsah

Složení pro výrobu těsta

V tomto těstíčku se přidává malé množství pečení: máslo, cukr a kuřecí vejce. Trik tohoto receptu je, že se pečení okamžitě mísí.

Abyste se připravili na tento nádherný recept na těsto, budeme potřebovat: mléko (obsah tuku podle vašeho uvážení) – 2 šálky; kuřecí vejce – 3 kusy; máslo (lze nahradit margarínem) – 100 g; granulovaný cukr – 1 sklo (bez skluzu); čerstvé kvasnice – 30 g (alternativa – 12 g suché); pšeničná mouka; rostlinný olej; špetku soli.

Informace pro dámy

Obsah produktu:

 • Proteiny – 7 g;
 • Tuky – 8 g;
 • Sacharidy – 45 g.

Kalorický obsah těsta:

 • 283 kcal.

recept na sladké buchty

Zpět na obsah

Recepty na vaření

 1. Zahřejte poloviční sklenici mléka v mikrovlnné troubě nebo na desce na teplotu asi 36 stupňů (pokud spadnete na zápěstí, nebudete cítit žádné teplo nebo chlad).
 2. V teplém mléku rozpusťte kvasnice a přidejte jednu lžíci cukru a mouky. Všechno nechte na teplém místě asi 15 minut.
 3. Zatímco naše kvasnice začínají “bloudit”, zapněte troubu. Teplota, při které je pečení pečena, je 180 stupňů.
 4. Roztaje se ve vodní lázni oleje nebo margarínu (nechte vychladnout, aby nehořel kvasinky). Vejce se třemi lžíci cukru rozmetřete na homogenní hmotu.
 5. Po 15 minutách by kvasnice ve sklenici měla vzrůst. Vezměte hlubokou misku, vylejte obsah sklenice, přidejte 1,5 šálku zbývajícího mléka, pečlivě položte nabité vejce, špetku soli a promíchejte.
 6. Nalijte malou část prosívané mouky (to těstě udělá zvláštní nádheru a rožky budou vzdušné). Mouka musí být tak hodně, že když hněteme těsto trochu hůlky do rukou. Těsto by mělo být elastické a měkké, velké množství mouky bude pečení drsné a nebude schopné růstu. Hotové těsto by mělo být pokryté ručníkem a ponecháno 20 minut na teplém místě.
 7. Tato položka v receptu může být chybět, ale co je nejdůležitější – nezapomeňte, že těsto nemá rád spěchat. Pokud se buchty změní, je lepší těsto cestovat za 20 minut a nechat dalších 15 minut.
 8. Poté, co se naše těsto přiblížilo, musí být rozděleno na dvě stejné poloviny.
 9. Namažte povrch, který bude tahat těsto, a válec s rostlinným olejem.
 10. Tavte máslo na vodní lázni (pro plnění) a nechte vychladnout. Toto je tajemství receptury na nejchutnější buchty, protože mnoho žen v domácnosti používá rostlinný olej a účinek není stejný.
 11. Rovnoměrně rozvineme sladké těsto o tloušťce 2 cm.
 12. Kartáč nebo ruce rovnoměrně nasypte roztavené máslo na těstě.
 13. Rozdělíme těsto tak, jak to potřebujeme (v závislosti na tom, co jste se rozhodli pečeme).
 14. Na plechu mačkané rostlinným olejem musíte položit buchty, přičemž berete na vědomí, že podle tohoto receptu by se měly dobře zvedat.
 15. Nyní nechte náš těsto “odpočinout” 15 minut na teplém místě.
 16. Oddělíme žloutek od bílkovin. Rozštěpte žloutek a aplikujte je štětcem (nepotřebujeme bílkoviny, protože začne velmi rychle spálit a zkazí vzhled buněk). Zbývající těsto je vyvezeno, z těsta tvoříme buchty a položíme je na druhý pekáč.
 17. Po uplynutí času vložte panvu na číslo jedna do trouby předehřáté na 180 stupňů, zavřete a počkejte asi 10 minut. Zatímco naše pečivo sedí v troubě, nemělo by se otevírat, protože těsto se usadí a nebude se znovu zvedat a buchty ztratí svou nádheru.
 18. Připravenost válců je možné zkontrolovat jejich děrováním pomocí špalíku. Pokud je těsto pečené, bude na všech stranách rovnoměrně rudé a na párátko nebude žádné lepivé těsto.
 19. Poté, co jsme pečeni pečeni, vyjměte je z trouby, zakryjte utěrkou a opět pečte znovu (10 minut bude stačit).
 20. Se stopkou na druhém místě děláme stejné jednoduché manipulace.

Zpět na obsah

Bez zápachu, jak vytvořit těsto

Složení pro vaření těsta (neprůhledná metoda):

Kravské mléko (s obsahem tuku podle svého uvážení) – 2 full cup, grade mouky top – 550 g Droždí – 50 g, vejce – 5-6 ks; granulovaný cukr – 1-1,5 šálků; máslo nebo margarín – 100 g, ještě margarín – 100 g, rostlinný olej – 50 g, 0,5 lžičky soli.

Toto těsto je připraveno několika způsoby:

Nejprve připravte lžičku, poté, co je na její základně hnětené těsto.

Tato varianta je vhodná těsto, když budete potřebovat hosteska dal velké množství jedlé – máslo, vejce, cukr.

Například pro ty, kteří mají rádi sladké koláče.

 1. Takže musíme ohřát mléko (na 36 stupňů) a rozpusťte droždí – asi 20 gramů, lžíci cukru a mouky, aby se vytvořila konzistenci těsta, jak je obvyklé palačinky (asi jeden šálek).
 2. Brew muset posypeme moukou, skrýt ručník a necháme na teplém místě po dobu 1,5 hodiny, je možné a při teplotě asi 30 stupňů (nákladných milenek, mějte na paměti, že těsto se nezvýší, pokud ji ponechat na slunci, a to i od něj a teplo, nelíbí to moc, nejlepší místo je vedle baterie). Opar může být považován za připravený, když se zvedne co nejvíce, poté začne klesat a povrch se začne pokrývat malými vráskami.
 3. V samostatné misce porazíme vajíčka s cukrem a solí a promícháme.
  Rozpustíme máslo nebo margarín ve vodní lázni a ochladí na teplotu ne větší než 37 stupňů (aby nedošlo k opaření naše kvasnice) .V kvasit vařit vstoupit do pečiva, postupně přidáme zbytek mouky, dobře promíchejte s pečicím vařit.

  Na konci zadání teplou rozpuštěné máslo a hníst těsto (to je lepší, aby to na stole, po vyčištění ji slunečnicového oleje), v je nutné proces hnětení nalít malé množství mouky, až se těsto přestane držet rukama.Míchání těsta je hlavním místem při míchání těsta. Pečení neuvěřitelně miluje, když je s rukama příliš dlouho. Hnětené těsto by mělo být nejméně 25 minut.

 4. Po vložení těsta zpět do hluboké misky, zakryjte ubrouskem nebo vaflovým ručníkem, nechte stát na teplém místě 1,5-2 hodiny.
 5. Hotové těsto by mělo být pružné a načechrané. V žádném případě by se nemělo držet za ruce a snadno zaostávat za stěnami nádobí.
 6. Můžete začít řezání a pečení, jak je popsáno v receptu výše.

Jak jste si všimli, drahí majitelé, recept byl velmi jednoduchý, těsto je připraveno z běžných produktů, ale buchty jsou vždy velmi chutné. Bon appetit!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =