Proč člověk nechce sex: kde hledat příčiny “bolesti hlavy”

proč člověk nechce sex

Obsah:

  • Možné důvody, proč muž odmítá sex
  • Jak se vyhnout životu v “asexuálním” manželství

Po celá desetiletí ženy používají svou korunu: “Dnes ne, drahá, bolela mě hlava!” Abych se vyhnula plnění mých manželských povinností. Nedávné studie však ukázaly, že se muži stále snaží najít ospravedlnění, aby se vzdali důvěrnosti: patnáct procent mužů ve věku od osmnácti do šedesáti let vykazovalo výrazný pokles nebo úplný nedostatek zájmu o sex. Pokud srovnáme se stejnými indikátory před deseti lety, dnes se počet vyhýbání se sexuálních vztahů mužů zvýšil o čtyřicet procent.

Proč člověk nechce sex jako právě nedávno? Koneckonců, to byli muži, kteří si stěžovali, že nemají dost sexu. Ale v každém případě jednodušší, protože společnost byla vždy tolerovalo mužské neplechu neobdržel absolutorium na jednom místě – najdete jiný vždy tam, kde velkoryse dávat žádoucí, ale stále vděčný za to … A co se stane v případě, že kůže byla žena?

Ano, ženy, které jsou v této situaci, nebudete závidět! Pro většinu z nich a přiznat, že se s ní manžel nechce milovat, je to prostě nemožné. Jak to, protože to znamená, že jsem tak špatná a neatraktivní, že mě vůbec nechtějí! … A je pravda, že nejen žena, ale také její dáma z jejího prostředí pochopí a odsuzuje takovou ženu.

A tak mladé a ne velmi mladé ženy trpí nespokojeností, a co je nejdůležitější – od urážky, nepochopení, jaké jsou důvody pro její manžel. Právě oni jsou adresováni tomuto článku, v němž budeme hovořit o původu mužského problému v sexuální sféře.

muž nechce sex

Možné důvody, proč muž odmítá sex

Ačkoli se mluví o tom, že ženy nemají dostatek sexu v manželství, většina z nich je tabu, ale problém není tak vzácný, jak by se dalo myslet. Stále více manželství se měsíce nebo dokonce roky stává “asexuální”, když muži z různých důvodů nechtějí mít sex se svými ženami. A zatímco ženy si myslí, že je s nimi něco, co je špatné, ne se svými manželskými partnery.

Můžeme říci, že je to částečně pravda: část viny za mužský chlad leží u nás, žen. Moderní společnost se vyvíjí tak, že muži a ženy spadají na “hrací pole” za stejných podmínek – prakticky ve všech sférách života. Daleko od nás je model společnosti, když se ženy chtějí zapojit do domova a dětí, a muž poskytl rodinu a cítil se silným a odvážným ochráncem své rodiny.

Dnes závislost žen na ochraně a poskytování, kterou muže dala dříve, už není tak naléhavá. Ženy a muži jsou stejně schopní postarat se o sebe, a v některých rodinách ženy a obecně plně převzaly finanční odpovědnost. Hranice mužských a ženských rolí v manželství se rozplynuly, což ovšem neovlivňovalo sexualitu lidí.

Ale řekněme, vzít rodinu, ve které manželka neztratila kouzlo ženskosti, a její manžel se stále cítí “spolehlivým a podporujícím”. A manželka, která se zabývá sexem, se neroztrhne. No, nechci mu ženu a to je ono! A na straně, nezdá se, že běží, preferuje milostný vztah s čtyřnohým přítelem – pohovkou. S knihou, nebo dokonce lépe, s televizí. Jak zjistit důvod, proč člověk v takových případech nechce (nebo téměř nechce) sex?

Je depresivní

Když člověk spadne do deprese, necítí touhu po sexu. To se často stává, pokud je deprese spojena se ztrátou práce nebo se závažnými finančními potížemi – takové vážné důvody mohou výrazně snížit libido mužů. Ego člověka neoddělitelně souvisí s jeho prací, s úspěchy ve své kariéře. Může ztratit mír a upadnout do deprese, pokud cítí, že už nemůže poskytovat svou rodinu nebo prostě upadne do očí ostatních.

Nemůžete slevit klinickou depresi, což je zdravotní problém. Navíc důvod, proč člověk nechce být intimní, jako předtím, může být užívání určitých léků, protože některé léky mohou snížit sexuální schopnosti mužů. Účinky léků mohou být různé: mohou snížit libido mužů, erektilní dysfunkce nebo ejakulace budou obtížné. Stojí za to, že selhání během pohlavního styku se stane alespoň jednou a člověk se bude bát prostě vstoupit do důvěrného kontaktu se svou ženou kvůli strachu z nového dohledu.

Vzhledem k tomu, že mužské genitálie jsou pro něj nejdůležitější součástí jeho mužské podstatě jakákoliv odchylka v rámci svých činností, které jsou vnímány jako katastrofa. Jedna myšlenka, že by nebyla schopná uspokojit ženu, ještě více jej potlačuje, což již zabíjí všechny tělesné touhy. Pochybovat sám, podvodník se bude snažit, aby se zabránilo objetí v manželské posteli:, nebo bude „Obsazeno“ naléhavé záležitosti do jeho manželky neměl usnout, nebo se nejprve ponořit do postele, předstírat, že okamžitě usnul. Chudá žena bude mít vše na vlastní náklady a bude mít jistotu, že to už ne přitahuje manžela, jako žena.

Manželka ztratila přitažlivost svého manžela

Takovou příležitost samozřejmě nelze vyloučit. Vzhled ženy má významný vliv na to, co její chlapci chtějí nebo nechtějí. Pokud my, ženy, “milujeme” uši, pak pro muže, vizuální podněty jsou mnohem důležitější. Muž nechce mít sex se ženou, která se nestará o její vzhled, protože se zdá, že signalizuje, že je jedno, jestli vypadá atraktivně. Tento signál, který chápe na podvědomé úrovni, jako je její neochota zapojit se do sexu s ním.

Dokonce i v případě, že žena bude vymáhat po porodu nebo kvůli věku, ale bude se snažit, aby se o sebe postarat a pomocí cvičení a zdravé výživy se bude snažit kontrolovat svou váhu, ale bude ještě najít čas na to make-up, bude oblékat dobře potěšit manžela svého druhu , – to vše bude pro ně správně vyhodnoceno. Přesvědčen, žena v česání je důležitou součástí její sexuality, která je doslova vyzařuje a přitahuje ji do jejího mužského zájmu.

On může mít román na straně

Pokud se člověk náhle přestane milovat s manželkou a začne cítit, že ji oklamá, pak je pravděpodobné, že je to tak. Intuice málokdy oklamá ženám.

Někteří lidé jsou schopni se milovat na boku, a pak se vrátit domů a pokračovat mít sex se svou ženou. V takových situacích, žena může buď ani hádat o nevěře jejího manžela, blízký oku na nich. Situace je ještě horší v případě, že rozdílnost v sexu hledá staršího muže – mít sex se svou ženou, že nebude výdrž, a jeho touha bude spokojený na straně již – nebo-li člověk se zamiluje do jeho vášní. Ve druhém případě bude přitahován pouze sexem s milencem, a ne se svou ženou.

Zrada mužů může být výsledkem různých nevyřešených rozporů v manželství. Muži se mění z různých důvodů, ale jedním z nejčastějších důvodů je touha vidět jejich mužskou sílu, aby mohli uspokojit ženu. Proto je pro každou ženu velmi důležité vždycky pamatovat na to, že je třeba si pěstovat mužskou pýchu. Chcete-li podporovat zájem manžela o vás, jako žena, pokuste se častěji vyjadřovat obdiv k jeho mužským kvalitám. A jen ho respektujte jako osobu!

Může být gay

Nenechte se překvapit, je to velmi důležitý důvod. Muž se může vzít a milovat s manželem v líbánkové fázi, ale obecně ztratil touhu po sexu, protože si uvědomuje, že již nemůže bojovat proti své nekonvenční sexuální orientaci.

Není to tak vzácnost, jak si o tom můžete myslet. Muži a ženy často popírají svou sexualitu vůči opačnému pohlaví, protože nechtějí být heterosexuální. A ukáže se, že člověk je po sňatku vědom, že prostě nemůže plnit své manželské povinnosti vůči své ženě, a ona zůstává s pocity, že za to je vina nepříjemnost.

Někteří muži nechtějí připustit, že je něco špatného se svým sexuálním postojem; oni si vezmou ženu a snaží se žít “normální život”. A poté, co na chvíli žil v manželství, pochopil, jakou chybu udělal. Ale žena není v žádném případě na vině, a děti se rodí a vyrůstají, jsou velmi mrzí … A člověk stáhne do sebe a odtáhl se od jeho manželky a najde útěchu v alkoholu nebo drog.

Odkryté nemoci

V případě, že manžel byl dříve pravidelná intimní kontakt se svou ženou, a pak bez zjevného důvodu se ukázalo, že člověk nechce sex, ačkoli to ještě přitahovány ke své ženě, je pravděpodobné, že by měl podstoupit kompletní lékařské vyšetření. Bohužel, existuje celá řada onemocnění – jako jsou srdeční choroby, mrtvice, některých druhů rakoviny, hormonální poruchy a dalších nemocí – které mohou významně ovlivnit mužské libido, což se projeví jako nedostatek touhy po sexu.

Diabetes mellitus může být vážným úderem sexuálních touh člověka, i když je nemoc diagnostikována včas a pacient začne léčbu. Dalším velkým problémem je vysoký krevní tlak, který může zhoršit erekci. Špatná erekce způsobuje obavy člověku a začíná mít psychologické problémy se sexem.

Léčba zjištěné nemoci může také mít negativní dopad na sexuální sféru člověka. Takže antidepresiva předepsaná lékařem a hypotenzní (snížení krevního tlaku) se často stávají vinnými ke snížení zájmu muže o sexuální aktivitu, což někdy vede k sexuální dysfunkci. Proto je nutné s pacientem projednat takové podrobnosti – pokud si člověk všimne jakékoliv odchylky, doktor změní dávkování nebo nahradí lék jiným lékem.

Nezdravá strava a nadváha

Velkou škodu způsobuje nadváha člověka. Obvykle u obézních mužů dochází k narušení hormonálního pozadí; mají nedostatečné hladiny testosteronu, a to je další důvod, proč je člověk chladný k sexu. Někteří muži i nadále chtějí intimitu, ale těžko to dělají, protože břicho brání a fyzické úsilí je třeba aplikovat víc a únavu dochází rychleji.

Muž se může zkomplikovat kvůli jeho vzhledu, který ztratil své odvolání kvůli obezitě. Potřebuje nějakou povzbuzení od své ženy, která by ho měla motivovat, aby zhubla. Nadváha může nejen negativně ovlivnit celkové zdraví, ale může vést k nízké sebeúcty. Nízká sebeúcta způsobuje depresi, což nakonec vede k nedostatku sexuální touhy.

Nedostatek spánku

Když je člověk velmi mladý, příležitost k sexu potlačuje touhu spát. To často funguje i když je vztah zcela nový. Ale jakmile muži a ženami existuje stabilita, zvláště když člověk je součástí vyššího věku, pohlaví volání může přijít o své přesvědčivé výhody oproti lákavou příležitost ke spánku dobře pro něj.

Chronický nedostatek spánku může způsobit vážné poškození zdraví; Navíc lidé, kteří často trpí nedostatkem spánku, jsou vystaveni stresu a depresi. A jak ovlivňujeme sexuální funkci člověka s onemocněním a depresí, již jsme řekli.

Strach z intimity

Často není důvod, proč se člověk odmítá od sexu, se setkává v životě, ale má však právo vyjádřit se. Faktem je, že se někteří kluci zamilují do svých partnerů jen proto, že jim velmi připomínají své milované matky nebo sestry. Ale tato láska je malovaná několika různými tóny, co se stane s obvyklou láskou muže a ženy. Osvobozujte drahé srdce, obrazy zamoření těla jsou vyšší než síla takového člověka, a proto se bude vyhýbat sexuálním vztahům všemi možnými způsoby.

Stává se také, že sex se koná v lásce manželů, ale vztah, pokud jejich manželství má tak vysokou míru intimity, že přidání sexuální intimitu, a člověk začne být vnímán jako emocionální přetížení. I když je těžké si představit, že pro milující lidi může být příliš mnoho důvěrnosti, ale mnozí odborníci na sex se domnívají, že dnes je to velmi častý důvod pro snížení frekvence pohlavního styku u párů.

Masturbace, která nahradí mužský sex

To je docela nezbedné téma, ale nemůžete o něm zmínit, zvláště teď, když internet pronikl do všech sfér našeho života. Mnoho mužů, kteří předtím nehledali žádné zdroje vizuální sexuální stimulace (časopisy a videa), jsou nyní doslova napadeni pokušeními prohlížení sexuálních online obrázků. Internet vytvořil porno mnohem dostupnější a muži častěji než předtím začali odstraňovat sexuální napětí prostřednictvím sebeuspokojení.

Takže pokud mladý muž masturbuje například jednou denně, může to udělat několikrát denně. Kdyby jednou nebo dvakrát týdně potřeboval sebeuspokojení, teď to učiní desetkrát. Pokud je chlapík starý 20 let a je sám, pak takový masturbační režim nepoškodí jeho romantický vztah. Ale jestli je člověk ženatý a dokonce i roky starý, řekněme čtyřicet, pak jeho tělo už nebude mít prostředky pro sexuální styk se ženou.

Nesmíme zapomínat na to, že muži mají určitou refrakterní periodu (přirozený interval mezi erekce), takže není divu, že po masturbace člověk nemůže rozsvítit touhu vstoupit do plného pohlavního styku. Lucky pro ženu, která má mírně snížené libido: nebude si tak vědoma dlouhých pauz mezi milováním a manželem. Ale pokud je spíše temperamentní, bude velmi rozčarovaná a zklamaná.

Neshody ve vztahu

Když je mezi mužem a ženou mezi lidmi nesouhlas, není divu, že se začnou vyhnout sexu. Někteří muži nebo ženy používají odmítání partnera v sexu jako trest, a někteří opravdu nemohou jít k fyzickému sbližování, jelikož v důsledku nevyřešeného konfliktu je duchovní blízkost přerušena.

Váš postoj k manželství a k sobě samému může také přispět k poklesu sexuální aktivity vašeho manžela. Ačkoli existuje nějaká podobnost mezi tím, jak muži a ženy dostávají sexuální vzrušení, existují také některé klíčové rozdíly v tomto. Takže již dávno bylo zjištěno, že sexuální excitabilita žen přímo závisí na kvalitě emoční intimity s partnerem a na celkové spokojenosti se vztahy.

To znamená, že v době, kdy se žena cítí pohodlně a chráněná ve vztahu s mužem, zažije pozitivní emoce z rozvíjející se sexuální touhy. Může být vzrušená a bez sexy spodního prádla, a přesto, že před tím ležela na gauči, se naklonila a nosila své oblíbené protažené tričko.

Ale pro člověka může takový pocit uspokojení a ponoření v naprosté pohodlí fungovat proti jeho sexuálním touhám. Pro něj je kladen důraz na novost, vzrušení a vizuální stimulace zůstává pro něj důležitou v každém věku. Jedná se o vizuální obrazy, které hrají důležitou roli při stimulaci dopaminu, neurotransmiteru, který jako amfetaminy hraje velmi důležitou roli v sexuálním vzrušení člověka.

Není třeba říkat, že žádná žena, která se snaží o udržení normálního sexuálního života v manželství, je nutné udělat vše, co je v její moci, aby člověk získal od ní dostatek vizuálních podnětů. V opačném případě bude vždycky někdo, kdo bude využívat její lenosti a bavit se bavit (a lákat!) Někoho jiného manžela.

Jak se vyhnout životu v “asexuálním” manželství

Pokud je vaše manželství zbaveno normálních sexuálních vztahů – nezoufejte, nejste sami. Existuje mnoho žen, které se nacházejí ve stejné situaci, a záležitost nemusí být nutně v jejich osobních vlastnostech. Pokud člověk s vámi nechce mít sex, pak nejhorší věc, kterou můžete udělat, je vzdát se důvěrných vztahů. Měli byste se stát jako Sherlock Holmes a začít velmi velmi taktné, ale tvrdohlavé vlastní vyšetřování důvodů, které vedly k takové situaci. Poraďte se s vaším partnerem, povzbuzujte ho, aby byl upřímný a upřímně s ním. Jen společným úsilím zjistíte, že “pilulka aspirinu”, která odstraní vaše běžné bolesti hlavy!

Doporučujeme vám, abyste si přečetli: Co dělat, když člověk nechce komunikovat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 30