Je pravda, že přátelství mezi mužem a ženou je nemožné?

přátelství mezi mužem a ženou je nemožné

Obsah:

 • “Pro” a “proti”
 • Když přátelství proudí do lásky
 • Jak se stát přáteli?

Existuje mnoho anekdot o logice mužů a žen. A o ženách mluví hlavně zástupci silnějšího pohlaví a více než muži se smějí častěji dívky. To je pochopitelné. Jsme jiní. Myslíme jinak, cítíme se jinak. Ženy jsou citlivější, muži lépe počítají pohyby (i když v našich dnech mohou dívky dávají přednost tomu, aby se chlapci obezřeli). A když se mezi dvěma protiklady objevují něžné pocity, lidé nemají otázky. Láska je nepředvídatelná.

Co nemůže být řečeno o situaci, kdy je člověk a žena spojeny přátelstvím. Toto je místo, kde začínají všechny druhy klebety. Chlapci se v těchto vztazích snaží vidět náznaky teplejších pocitů a ženské poloviny lidstva hledají odpověď na otázku, zda je možné být s člověkem přátelé. Ne každý se domnívá, že dva opačné pohlaví mohou najít společný jazyk navzájem. Někdo věří, že přátelství mezi mužem a ženou je nemožné, někdo je více věrný v této věci a připouští možnost takové komunikace. Nakonec všichni zůstávají podle jejich názoru a otázka – bez odpovědi. Pokusíme se to na to přijít.

“Pro” a “proti”

Takže může být muž a žena přátelé? Zde je všechno individuální. Co to znamená? A skutečnost, že na tuto otázku neexistuje jednotná odpověď pro všechny. Samozřejmě, pokud se k problému přiblížíte doslovně, pak bude tato odpověď pozitivní, protože jsou skutečně známy případy takového přátelství: někdo je viděl a někdo to dokonce sám prožil. V souladu s tím může být muž a žena teoreticky přátelé. Máte ale pravděpodobně zájem o něco jiného, ​​jmenovitě – je to přátelství mezi člověkem a ženou ve vašem případě, nebo je “přítel” skutečně milující jiné záměry pro vás? A tady, jak již bylo napsáno výše, každý najde odpověď. Tato odpověď je zpravidla založena na řadě argumentů, které podporují a odmítají existenci vzájemného sexuálního přátelství. Jaké jsou tyto argumenty?

Argumenty pro:

 • Schopnost udržet se v tónu

  Přesto je komunikace s mužem z opačného pohlaví skvělou příležitostí získat energii a pozitivní emoce. Dokonce i když je to jen o přátelství, je to člověk a vy jste žena a v každém případě bude ve vaší komunikaci nějaká “jiskra”. To je podobné legalizované flirtování (kterou my holky tak milujeme) bez hrozby ztráty takového vztahu. Naopak, mohou se stát vynikajícím zdrojem síly a inspirace v životě.

 • Komunikace s osobou s různými názory, názory a myšlením

  Souhlasíte, vaše hlava a hlavu vašeho přítele jsou uspořádány jinak. Nápad, který je zajímavý a zábavný, bude pro něj nudný a hloupý a naopak. Můžete si tak navzájem dát velmi cennou radu a pomáhat při pohledu na věci z úplně opačného hlediska.

 • Výstupy “ve světle”

  Přátelství s mužem vám dává v tomto ohledu nespornou výhodu: pokud jste pozváni na událost, kdy budete potřebovat nebo chtít jít s někým jiným, ale kluci na obzoru, vhodné ne, vždy můžete požádat přítele o podporu (a to je tě taky ). Toto partnerství je vzájemně prospěšné – máte dostatek času a, podivně, zvyšuje pravděpodobnost poznání někoho jiného.

 • Společné zájmy v nepřítomnosti romantické a sexuální sympatie

  Přátelství mezi mužem a ženou může být, když se bavit dohromady, je tu něco o tom mluvit, a co mají dělat, ale neviděl tohoto muže jako svého druha (a to i vy)? Ticho, protože s ním můžete být přátelé stejným způsobem jako s jakoukoli jinou osobou! A toto přátelství může být ještě zajímavější a nasycené než kterýkoli jiný.

 • Nedostatek konkurence

  Souhlasíte, přátelství s dívkou je vždy trochu konkurenčního boje. Co když je hezčí? A proč se ten chlápek na ni usmála, ne já? Tyto a další problémy neustále trápí naše ženské hlavy v okamžiku komunikace s přáteli. Samozřejmě, že mezi dvěma ženami je možné také věrné a čestné vztahy bez závisti a výtky, ale v přátelství s člověkem jsou vám k dispozici!

 • Nápověda od přítele

  Muž-přítel může vždy pomoci vám s výhradně “mužské” otázky, například, opravit trubku v koupelně, pověsit police a vyčistit registr na počítači. A vy vždy mu vždy pomáháte “ženským způsobem” – jít nakupovat s ním, vybrat si oblečení a komentovat chování jeho nové vášně.

Argumenty “proti”:

 • Tajné utrpení

  Toto je druh přátelství mezi pohlavími, když chceme být přátelé a jiní rádi, ale nevidí jinou možnost, jak pokračovat v komunikaci. Tak se ukázalo, že tajně trpí. Souhlasíte, v tomto případě a řeč nemůže jít na skutečné přátelství. Proto, pokud jste měli nejmenší podezření, že mužský přítel “dýchá nerovnoměrně”, snažte se to objasnit.

 • Samostatná úvaha

  A možná se vám to líbí, že vám “dýchá nerovnoměrně”? Stává se to, že následují takzvaných “obdivovatelů” blízko sebe – jako kdybychom to nechali “v rezervě”, aniž bychom úplně nechali jít. Totéž může udělat člověk. Už to vůbec není, protože člověk trpí a druhý s největší pravděpodobností má nějaké problémy se sebedůvěrou. V každém případě se taková varianta neprojeví přátelstvím.

 • Negativní reakce vašich “polovin”

  Ve skutečnosti se každý nesouhlasí s tím, že jeho partner má přítele z opačného pohlaví. Ano, to může vypadat jako sebepochyby, ale všichni jsme o těchto případech slyšeli, když se takové přátelství stalo něco více. Nebuďte tedy překvapeni, pokud váš partner vyvine velký skandál a požaduje, abyste od hříchu dále rozdělili komunikaci s takovým přítelem. Tuto situaci lze samozřejmě vyřešit (například vysvětlit, že mezi dvěma lidmi může být nejen láska a sex, ale obyčejné přátelství), ale je to zcela jiný příběh.

 • Riziko zlomení vašeho vztahu do romantiky

  Ve skutečnosti toto riziko způsobuje nedůvěru k pravděpodobnosti existence přátelství mezi mužem a ženou. Je přítomen téměř vždy a bohužel taková porucha může zničit vaše přátelství.

je přátelství možné mezi mužem a ženou

Když přátelství proudí do lásky

Nyní hovoříme o další možnosti rozvoje vztahů mezi mužem a ženou – když se teplé přátelství rozrůstá do lásky a dokonce i do manželství. V jakých případech je to možné?

 • Jste-li mladiství, protože mládí není čas na pevné racionální rozhodnutí a rozum, ale naopak čas pocitů a spontánnosti. A co může být spontánnější než romantický vztah s přítelem? Bohužel, takové vztahy končí spontánně, jak začaly. Takže přemýšlejte dvakrát dříve, než přenesete přítele do stavu svého blízkého.
 • Pokud se chcete oženit. Pak je velmi pravděpodobné, že po chvíli bude touha oženit se přemožena a začnete vnímat přítele jako potenciálního ženicha. Na jedné straně to není nejhorší nápad, protože jste se během přátelství dobře naučili. Na druhou stranu – musíte myslet, ale potřebujete manželství se svým přítelem? Koneckonců, muži jsou poměrně přímočará a pokud by váš přítel chtěl nějaké blízké vztahy, tak by o tom už dávno řekl.
 • Pokud jste v nešťastném manželství nebo v nespokojeném vážném vztahu. V takovém případě je možné, že se přítel stane nejsilnějším důvodem, proč zastavit celý tento tyagomotin (avšak v takovém případě ho můžete ztratit, pokud se romantický vztah neopravňuje). Pravděpodobnost takového výsledku se zvyšuje, jestliže žena v manželství je vystavena násilí a řekne to svému příteli. Jen málo lidí by nechtělo chránit dívku před nevhodným manželem. Poté, co porazil ženu, dvě, víte, a byl naplněn více něžnými pocity.

Variance na “proč je muž přátelský se ženou” mohou být hromadné. O takových společných zájmech a touze opustit “v rezervě” jsme již napsali výše. Dalším důvodem pro přátelství může být skutečnost, že jeden z vás nebo oba už mají „spřízněnou duši“ a chce si povídat – pak přátelství může být skutečná cesta ven. A někdy se tak stane, že jste původně měli přátelský vztah, který trvá mnoho let. A nyní se na sebe díváte tak, jak se vaše sestra podívá na svého bratra a naopak. Vaše role v tomto přátelství může být zcela odlišný: společná velká zábava, a vzájemná podpora, poradenství a příležitost být mezi sebou jakousi „vesty“.

přátelství mezi mužem a ženou je možné

Jak se stát přáteli?

Samozřejmě není možné přijít s univerzální instrukcí, jak být s člověkem přátel. Existuje však několik tipů, které mohou minimalizovat rizika negativních důsledků pro vaše přátelství:

 • Nezapomeňte, že oba máte právo na soukromí

  Z tohoto důvodu se nedoporučuje volat váš nejlepší přítel ve tři hodiny ráno s některými bláznivými návrhů (s výjimkou mohou nastat případy, kdy se všechny vaše přátelství postavené na něm, a není stálým partnerem jste s ním). Pokud člověk není volný, nesnažte se stát mezi ním a jeho přítelkyní. Navíc ženy často nesouhlasí s přátelstvím svých mužů s jinou ženou. Proto neváhejte svého přítele na hrnek s pivem, zatímco jeho žena ho čeká doma s horkou večeří. Snažte se lépe spolupracovat s druhou polovinou. Takže můžete trávit čas společně a nikomu neoprávnit.

 • Sledujte sebe a své chování

  Je-li alespoň některé touha romantika, jakýkoliv sebemenší náznak vás může být vnímána jako výzva k akci, a to zejména v případě, že člověk je „vždy připraven“ pro sexuální dobrodružství. Snažte se vzrušit sebe nebo své přítele romantické pocity, vyhnout se slovům a situacím, které by mohly způsobit takové činy.

 • Mimochodem, důvěrné vztahy “pro přátelství” jsou také zakázané

  Věřte mi, že nikdo nebude spát se svým přítelem. Pokud tedy člověk má dobrý čas, stojí za zvážení, a jestli to platí pro vás jako stavy nebo přátelství – je to jen kryt za nízkou touhy.

 • Sledujte své myšlenky

  Chcete-li být s nějakým mužem přátel, pak na jeho účtu nepovolujte romantické plány a sny. Koneckonců, jak je známo, naše myšlenky ovlivňují naše chování a jsou zvykem, že se stane skutečností.

 • Nezapomeňte podporovat v sobě ty aspekty, které mohou být zajímavé pro vašeho přítele

  Koneckonců, dělá něco, co vás odlišuje od ostatních dívek tak, že s vámi upřednostňuje přátelství? Pokuste se to udržet a zvýšit.

 • Nepoužívejte příliš mnoho přátelství

  Stává se, že ženy se snaží vydělat maximum z přátelství s mužem. Požádá člověka, aby kladl hřebík, naložil věci, vytáhl lana do koupelny a vyčistil ucpané trubky. Samozřejmě, že vzájemná pomoc není špatná, ale pouze pokud nepřekročí hranice toho, co je povoleno. Zeptejte se člověka několikrát, aby vám pomohl, ale nezapojujte jej do systému. Váš přítel vás nepožádá, abyste si umyl ponožky nebo udělal večeři? Vezměte si s ním příklad. Snažte se vyřešit své problémy sami, a pak přátelství s mužem může trvat mnoho let.

 • Buďte upřímní s přítelem

  Vy oba chodíte po poměrně tenkém ledu, a pokud jej vážíte s nepotřebnými triky a fikcemi, selže. Zvlášť, že psychologie mužů se výrazně liší od nechvalně známé ženské logiky, a to, co ve svém chápání jednoduché lsti, to může vypadat dobře promyšlených lží v pánských očí. Proto se snažte být s přítelem co nejvěrnější.

 • Neberte špatně do hlavy

  Pokud jste přátelští s mužem a vztah vás těší, pak je důležité, co je váš sexuální přítel? Bavte se a nesnažte se hledat problémy, které neexistují.

Takže jaká je existence vzájemného sexuálního přátelství? Jen jedna věc: vše závisí na osobě. Každý případ je individuální a co je pro něho nemožné, mohou být vnímány jinými jako něco přirozeného. Tak se přátelství mezi mužem a ženou, pokud vnímáte lidi pouze jako objekt romantického přílohu, pak je to nepřichází v úvahu, a pokud jste muž – je v první řadě člověk, pak máte každý šanci, aby získal tvář dobrého přítele. Nakonec je hlavní věcí, že přítel zůstává přítelem a na jeho podlaze můžete vždy zavřít oči.

Doporučujeme, abyste si přečetli: Přátelství mezi mužem a ženou

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

57 + = 62