Typ tvaru – obdélník

typ obdélníku tvaruObsah:

 • Jaký je typ obrázku?
 • Charakteristiky typu “obdélník”
 • Pracovní koule a láska
 • Styl a oblečení
 • Zdravé tělo je zdravá mysl

Všichni lidé jsou jiní a naprosto dokonalé parametry neexistují. Každý má své vlastní nedostatky a problémové oblasti, z nichž se vždy nemusí zbavit. Dokonce i když se vám zdá, že nějaká kamarádka nebo dívka z krytu je skutečnou dokonalostí, věřte mi, toto je podvod. Každá žena má určitý typ postavy, v závislosti na tom, která dáma má široké boky nebo úzké ramena, malé nebo naopak velké prsa a tak dále. Po stanovení parametrů, které se vztahují k tomuto nebo tomuto typu, můžete skrytě skrýt nedostatky přírody a soustředit se na své vlastní zásluhy. Koneckonců, správně vybrané oblečení a odpovídající make-up mohou dělat zázraky!

Jaký je typ obrázku?

Nespěchejte si koupit nové oblečení, nejprve se podívejte do zrcadla. Nejprve musíte zjistit, jakou postavu máte, identifikovat problémové oblasti, které později upravíte pomocí oblečení.

Podle obecně uznávané klasifikace geometrických forem se rozlišuje pět typů ženských postav. Jsou označeny jako jména ovoce a dopisy latinské abecedy.

Karoserie je určen tří kritérií: celkové konstituci ženy (např astenik, hypersthenics nebo normostenik), přičemž podíly jeho kosterních kostí a místa, kde jsou vklady tukových koncentrované. Pokud se říká, musíte nejprve „slyšel“ kyčle, pak patříte k typu „hruška“. „Apple“ je vlastní plnosti v pase, a dívka s číslem „banánu“ je často velmi vysoká, tenká a úzká v bocích a ramenou.

Základem této klasifikace není poměr objemu pánve a hrudníku a klasické 90 * 60 * 90, a většina dalších parametrů, a to podle šířky ramen a boků, závažnosti zatáček a tvarů v pase, bere v úvahu i těla ukládání tuku míst. S ohledem na růst, držení těla, hmotnosti, tvaru a velikosti prsou, délka krku a tak dále, pak tyto nuance jsou důležité pouze ve vizuálním vnímání, nicméně, tak i ony by měly věnovat pozornost výběru oblečení.

Charakteristiky typu “obdélník”

Dnes budeme studovat typ obdélníku tvaru. Ženy v této kategorii mají často štíhlou postavu a malé prsa. Jejich ramena, stejně jako boky mají obvykle stejnou šířku, pas není prakticky označen. Pokud se dívka začne zvážit, je rovnoměrně rozložena po celém těle, takže navíc nejvyšší kilo není zvlášť znatelné.

Existují dva typy “obdélníkového” tvaru: sloup a cihla. První jsou stejné jako šířka a ramena a boky, vysoký růst a dlouhé nohy, mírně nakloněný pas. Významným představitelem tohoto typu je slavná americká herečka Nicole Kidmanová. Pokud uvidíte malý žaludek, pánev a telata jsou tenké, ramenní pás je široký a pas není vyjádřen, pak je vaše postava definována jako “cihla”. Takové parametry jsou hvězdou “Sex ve velkém městě” – sexy Kim Cattrall.

U žen s “obdélníkovým” typem je rychlost metabolismu mírná, takže prakticky nedochází k tuku, ale pokud se tak stane, hlavní “rána” padá na břicho a stehna.

Tyto dámy jsou neuvěřitelně aktivní a pracovití. Vše, co se stalo, se ukázalo. Ženy “obdélníky” jsou velmi jednoduché a upřímné, mají talent přesvědčování, jsou schopny “rozrušit” i ty nejvíce nespokojené s klidem. Oni jsou všichni jejich život ve snaze o sebe a jen ve věku čtyřicet získat pochopení toho, co opravdu chtějí.

Dívka s obdélníkovou postavou je ambiciózní, impulzivní, vytrvalá a odhodlaná. Je to v první řadě rodina a děti, stejně jako mnoho, ale seberealizace. Proto ne všichni lidé mají s touto ženou dlouhý vztah. “Obdélníky” se nepoužívají k úvahám – jsou to lidé činní. Jsou vynikajícími umělci a kolektiv pod vedením takového vůdce je odsouzen k úspěchu.

oblečení pro obdélník tvaru postavy

Pracovní koule a láska

Pokud ženský “obdélník” vytvoří rodinu, neočekávejte, že se stane klidnou, klidnou a příkladnou matkou a ženou. Nedokážeme v kariéře uvědomit, že taková dáma bude vést bytový výbor nebo se bude aktivně účastnit rodičovské rady ve škole nebo v mateřské škole svého dítěte. Musí jednat a směrovat svou energii k užitečným věcem. Takové ženy jsou schopné shromažďovat kolem sebe lidi, organizovat je a inspirovat.

V týmu “obdélník” udržuje přátelské vztahy se všemi, snaží se nekonflikovat, demonstruje zvýšenou efektivitu a účelnost. Nicméně, taková žena nemá ráda být ve stínu, vždy se snaží získat univerzální respekt, uznání a získat prestiž. Takové dámy jsou velmi zodpovědné, a pokud vykonávají jakoukoli práci, vždy to ukončují.

V oblasti lásky mají “obdélníky” často problémy. Takže mnoho žen, které odložili narození dítěte později, aby si uvědomili své povolání, si později uvedomí, že jejich vlak už dávno odešel. Navíc, oni jsou často obviňováni se za to, že příliš mužský a přímosti, jako příliš tvrdohlavý a otevřený povahy, že jsou si vědomi silné poloviny nejsou spojené s dokonalým životním společníkem. Proto je nejvhodnějším partnerem pro takové dámy citlivá a laskavá osoba schopná porozumět a podporovat.

Typ “obdélník” je věčný pohybový stroj. Pokud taková dívka vytvoří rodinu, brzy si uvědomí, že sedět s dítětem po celou dobu není pro ni. Proto opustí vyhlášku brzy a jde dobýt profesionální vrcholy, dávající příležitost zapojit dítě chůvu nebo manželku. Pokud z nějakého důvodu žena stále zůstává doma, výchova dětí se pro ni stala plnohodnotnou prací. Celou dobu investuje v nich, věnuje se vzdělání, vede k dalším třídám. Často se takové ženy, které se snažily realizovat své ambice u dětí, staly velmi náročnými matkami.

Pokud jde o intimní život, pak v tomto odvětví jsou “obdélníky” ženy velmi praktické. Jsou schopni oddělit lásku od touhy, a proto mají sex, takové dámy prostě potěší, uspokojují své přirozené potřeby.

Styl a oblečení

Jak poznamenávají odborníci na výživu, dívky, které mají obdélníkový typ, jsou často nakloněny k plnosti. Místo koncentrace extra kilo a břicha. Proto odborníci doporučují dodržování správného způsobu života: hrát sport, jíst včas a jíst zdravé potraviny. Kromě toho není nadbytečné omezovat se na spotřebu soli, alkoholických nápojů, uzených produktů a klobás.
Nicméně, bez ohledu na parametry, které nemáte, krásné oblečení, správně vybrané podle struktury vašeho těla, mohou skrýt všechny nedostatky. U pravoúhlého typu je hlavní věcí vizuální zvětšení hrudníku a boků – v tomto případě se pás bude mnohem tenčí. To pomůže díly oblečení, uspořádané horizontálně na úrovni problémových oblastí, jako jsou širokých pásů, objemných volány, vystřihovánka linky v pánevní oblasti, a bude vypadat příznivě topy s holými rameny. Ideální oblečení pro obdélníkového tvaru – šaty v „peplum“ stylu s rafinovanou límcem kolem pasu, ale v tomto případě musí být model doplněn rukávy ve tvaru křídel, nebo ve formě baterky.

Chcete-li vizuálně učinit siluetu štíhlejší, bude se hodit klasické oblečení, které je ovládáno vertikálními liniemi řezu, stejně jako řezy a spojovací prvky. Velmi atraktivní vzhled s mikiny, šaty nebo sukně s vůní, krátkými bundami a bundami, tmavými kalhotami a dlouhými vesty. Stylisté doporučují výběr tvarovacích, hustých tkanin, dokončených okrajem, ozdobnými stehy a konstruktivními liniemi.

Chcete-li vytvořit efekt dlouhých nohou, vyberte si správné kalhoty nebo džíny. Za prvé, měli dosáhnout uprostřed pata, a za druhé, zápas s botami v barvě. Oko-lovu pomůže růst a zkrátit sako – harmonizuje obdélníkový siluetu.

Pokud jste dosáhli pár nadbytečných kilogramů do horní části těla nevypadali příliš masivně, spojte ve svém oblečení kontrastní barvy – tmavý vrchol, který by měl pokrývat břišní oblast a lehčí dno. To umožní vizuální přizpůsobení proporcí narušených změnami hmotnosti. Další spása pro “obdélníkové” ženy – vícevrstvé oblečení. Umožňuje vám vytvořit stylový a módní obraz štíhlé dívky.

Vezměte si šatník, nezapomeňte, že styl oblečení by měl opakovat siluetu své postavy. Uvědomme si některé varianty, které pomohou dosáhnout volumetrických hladkých linek:

 • Dlouhé modely svetrů, bund a vest – hlavní věc je, že výstřih není kulatý;
 • monochromatické sarafany, šaty, vrcholy, stejně jako blůzy s vysokým pasem, které se shromažďují pod hrudníkem a spodní vlna. Modely založené na příliš úzkých korzetích se také hodí;
 • ženy s typem “obdélníku” se nedoporučuje upevňovat bundy – tím pomůže vyvážení boků a ramen;
 • Takové oblečení jako sukně, džíny nebo kalhoty by měly mít nadměrný pas, ne menší než koleno. Pokud máte štíhlé, dokonce nohy, zvedněte kapri.
 • koupit spodní prádlo: pásy, vysoké šortky, dlouhé trička. Tyto prvky šatníku pomohou skrýt břicho a vizuálně zúžit pas.

“Obdélníky” jsou přísně zakázané těsné a šikovné oblečení, stejně jako příliš úzké sukně. Upřednostněte bundy s oválným nebo čtvercovým výřezem, také vypadá skvěle hluboko ve tvaru písmene V. Pokud jde o tkaniny, šetrný šifon, hedvábí, čepice a krajky, neznamená to, že váš obraz je elegantní – vyberte si hustší materiály. Chcete-li ramenám dát více ženské hladké linie, použijte ramenní podložky.

Dávejte pozor na tón oblečení. Chcete-li zvolit správný odstín, připevněte oblečení, které chcete koupit, pod bradou. Pokud vám udělá vybledlou šedou myš, bezbarvé vlasy a nezdravou pleť, odložte ji stranou. Odborníci doporučují věnovat zvláštní pozornost neutrálním odstínům: černá, tmavě modrá, krémová, uhlí.
Žádná žena nemůže dělat bez dekorací. Tento prvek šatníku však dokáže zvýraznit vaši důstojnost a vyvrátit veškeré úsilí výběru šatů, takže si pamatujte několik pravidel:

 • v doplňcích dávají přednost geometrickým tvarům;
 • typ “obdélník” kulaté náušnice nevejdou – lepší koupit čtverec nebo trojúhelník.
 • Náramky a náhrdelníky by měly být vyrobeny ze zkroucených nebo plochých prvků.
 • miniaturní ženy by měly opustit velké šperky, budou se hodit elegantní malé náušnice nebo řetězy. Zatímco na vysoké dámy, skvělé, patrné příslušenství vypadají skvěle.

obdélníkový typ postavy

Zdravé tělo je zdravá mysl

Dokonce ani ty nejdražší a nejmódnější oblečení vám učiní zdravější. Proto, abyste vypadali mladí a krásní, nezapomeňte na sport. Pán udělil ženám “pravoúhlého” typu silné tělo, které bylo právě vytvořeno pro trénink. Takové dámy budou vhodné pro aktivní aktivity, jako je aerobik, běh, tenis, plavání. Několik hodin týdně, které se konají v tělocvičně, bude mít pozitivní vliv na vaši postavu: svaly se zpřísní, žaludek zmizí, nohy a boky se stanou silnějšími. Pokud máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem předem.

Mnoho “obdélníků” ráda jíst skvěle. Pokud vidí jídlo před sebou, nemohou se vzdát. Proto jsou dívky tohoto typu, tuhá strava kontraindikována. Jen se snažte dodržovat zásady odděleného jídla. Na jeden talíř neumísťujte koncentrované sacharidy a bílkoviny. Jezte maso se saláty nebo zeleninou, zkuste zapomenout na chleba a sladce na chvíli. Obecně, jíst zdravé jídlo a nezapomeňte na sportovní cvičení a vaše tělo vám poděkuje.

Doporučujeme čtení: Určení typu obrázku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 1