Šaty na hruškovou postavu: přípustné tvary

šaty na hruškovou postavu

Obsah:

 • Vlastnosti postavy typu “Hruška”
 • Kusové šaty pro pleťový tvar
 • Večerní šaty
 • Koktejlové šaty
 • Letní šaty

Dokonalá postava je velmi vzácný fenomén, ale i když vaše postava není dokonalá, není to důvod k tomu, aby byl složitý. V moderním světě existuje mnoho způsobů, jak výrazně zlepšit vaše proporce. Zahrnují vyváženou stravu, masáže, sport a správné oblečení. Mimochodem, druhá metoda je nepochybně nejjednodušší, ale z nějakého důvodu jsou ženy často zanedbávány. A ve skutečnosti velmi marně! Dnes se pokusíme zjistit, které šaty pro hru hrušky budou nejlépe vyhovovat.

Vlastnosti postavy typu “Hruška”

Tvar hruškovitého tvaru se někdy nazývá také lichoběžníkem, trojúhelníkem, lžící a kapičkou. Tyto ženy mají ramena již stehenní a krk je často tenký. Pás je výrazně vyjádřen, ale hýždě jsou svěží a kulaté. Stehna jsou mnohem širší než pas (rozdíl je asi 25 cm). Poprsí, většinou malá. To je třeba brát v úvahu při výběru oblečení pro tvar hrušky.

Stává se, že majitelé hruškovitého komplexu mají horní část těla mírně delší než spodní. Velmi často jsou jejich nohy široce vykostěné, ruce jsou úzce vykostěné, pas je trochu podhodnocený. Žena “kapička” může mít jakoukoliv strukturu (normální i plnou, dokonce i tenkou) a jakýkoli růst, ale velmi vzácně vysoký. Měli byste to také věnovat pozornost v okamžiku, kdy si vyberete styly šaty pro tvar hrušky.

šaty pro hru hrušky

Kusové šaty pro pleťový tvar

Hlavním úkolem, když zvolíte přípustné styly šatů pro dívky s hruškovým textura – vizuálně vyrovnat horní a dolní části siluety, a konkrétněji, že je nutné, aby se ujistil, že ramena se nezdají tak úzké zdůraznit nohy, odvrácení pozornosti od příliš širokými boky. Chcete-li to udělat, musíte se podívat na horní část obrázku libovolným způsobem.

Protáhlé a rozšiřuje siluetu styly šaty s tvaru řezem ve tvaru čerpadel nebo čtverce, ozdobné a-ramínky. Požadovaná rovnováha přispěje k dosažení ruchů, uvolněných náprsních kapes, luků a květin. Majitelé hruškovitého typu by se měli vyvarovat minicher a sukně tužky, avšak rok, odlišný a rozjasněný, bude vynikající volbou. Vyhněte se obměnám šatů, které skryjí váš pas, v tomto případě bude těžké vybrat horní část.

Večerní šaty

 • První pravidlo, které si musí pamatovat dívky s pleťovou houbou: oblast ramen a dekoltu by měla být co nejvíce otevřená.
 • Hluboké V-krk a dlouhé sukně tekoucích látek naprosto napínají siluetu. Je-li to všechno kombinováno s podklouzlem, která se zužuje nebo se hladce rozkládá na dno, dosahuje se harmonie dna a vrcholu okamžitě.
 • Večerní korzet šaty jsou považovány za skvělou volbu pro tyto dívky.
 • Shrneme-li, můžeme říci, že oděv styly „mořská panna“, „princezna“ a řecké – nejlépe zvýrazňují její útlý pas a ramenní linku.
 • Tmavé dno a vrchní část světla jsou další skvělou cestou, jak vizuálně vyvážit hruškovou postavu.
 • Vyzvedněte oblečení se světlým korzet, které můžete ozdobit různými kamínky, kameny, krásným opaskem těsně pod prsy. Všechny tyto prvky poskytují extra objem a odvádějí pozornost od širokých boků.

hrušky ve tvaru hrušky

Koktejlové šaty

Při výběru takových šatů pro tvar hruškovitého tvaru jsou všechny tipy, které byly zmíněny výše, relevantní. Ale teď se délka oblečení trochu změní – na kolena. Nejlepším koktejlovým šatem bude šatník, jehož vrchol je maximálně otevřený a silueta je vybavena. Pokud nějakým způsobem tato možnost nevyhovuje vám, pak vyberte oblečení se sukní slunce nebo trapeze. A opět na vrcholu si můžete dovolit širokou škálu dekorativních ozdob, které přitahují pozornost ostatních.

Letní šaty

Kromě vhodných stylů, které byly popsány výše, v letních šatech na hruškovou postavu je třeba věnovat pozornost kombinaci odstínů a vzorů. Obrázky by měly být vybrány větší v horní části a menší v dolní části. Textury ve tvaru hrušky jsou vhodné pro hravé sukně různých barev, například se šikmými nebo vertikálními liniemi, které kombinují několik odstínů.

Závěrem stojí za to dodat: v každém případě si nevybírejte příliš těsné nebo šikovné šaty. Upřednostněte létající lehké tkaniny, ale těžší zapomínat na těžké látky. Hlavní věc, pamatujte, že přilákat pozornost ostatních je na vrcholu postavy, pomocí různých zdobení materiálů. Kromě nich vám pomůže správně aplikovat make-up a upřímný úsměv.

Doporučujeme, abyste si přečetli: cvičení pro zvýšení hýždí

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − 44 =