Třinácté výročí svatby: symboly a tradice tohoto dne

krajka svatba

Obsah:

  • Čipka nebo lilie z údolí svatby
  • Věřím v pověření?
  • Tradice oslav
  • Dárky pro ženy a muže

13 let rodinného života je významným datem. Ruka v ruce v těchto letech prošla dvojicí, strávila je v zármutku a radosti, naučila se pochopit a ocenit si navzájem jako nikdo jiný. Symboly 13 let svatby – krajka a konvalinka, takže toto výročí se jmenuje krajka nebo konvalinka.
Zpět na obsah

Čipka nebo lilie z údolí svatby

Vytvoření relace do 13 let společného života se dá přirovnat k těžký, což vyžaduje velkou trpělivost krajky práce, která po dobu několika měsíců nebo dokonce let tkát své krajkové výrobky. Jejich práce je jemná, tenká, křehká. A vztahy manželů po dobu 13 let získávají lehkost a zdokonalení. Nyní manžel a manželka by měla být zvláště opatrní, aby k sobě chovat: jak, lámání jedno vlákno, můžete zkazit celý krajkový vzor, ​​a jeden neopatrný čin snadno narušit rodinnou harmonii.

Druhým symbolem 13. výročí rodinného života je lilie údolí. Tato neuvěřitelně okouzlující a jemná květina s jemnou vůní ztělesňuje veškerou smyslnost vztahu, kterou manželský pár prožil po mnoho let života až do dnešního dne. Kromě toho, konvalinka je symbolem loajality a lásky. Všechny tyto pocity si zachoval pár, a to navzdory životním problémům a selháním, a nadále bude přítomen ve vztahu.

krajky svatební tradice
Zpět na obsah

Věřím v pověření?

Čarovná nebo svatební lilie je nejzákladnější výročí. V zastoupení lidí je číslo 13 obvykle zahaleno v mysticismu a tajemství. Nicméně není třeba uvážit, že všechno, co souvisí s tímto číslem, je děsivé a spojit 13. výročí s rodinnou poruchou. Po třináct let manželského života byly pocity manželů již testovány na sílu a sílu a síla lásky k sobě jen vzrůstá.

Podle tradice dodnes manželka vázána na hlavě krajkový šátek nebo pásek, a krku, její manžel a děti, které jsou krajkové límce, jak nejvíce bezbranné lidské tělo někdy považován za hlavu a krk. Rodina se tak bránila před vlivem démonů, kteří by mohli v tuto chvíli zaměnit všechny plány. Určitý výběr vzorů na oblečení posílila ochranu, například kreslení s ptáky přinést štěstí do domu, květiny zachovávají pohodlí domova, na sluneční teplo naplněný vztah. Jako talisman ženy používají více a věnec z kopřiv a mužů byly provedeny osika větvičky, které se dostanou ven z domu všechny sváry a bezproblémové.

Sledujte nebo ne staré zvyky, abyste se rozhodli pro pár.

Ale číslo 13 má kouzelný význam, takže slaví výročí svatby založené na některých tradicích.
Zpět na obsah

Tradice oslav

V souladu se starou tradicí dnešního dne s oděvy manžela a ženy je nutné vzít vlákna, které by měly být vázány na prstech. Takže pár “kontaktoval”, aby spolu žili v lásce a harmonii po mnoho dalších let. Zvyk slavit 13 let společného bydlení vás přiměje, abyste věnovali pozornost hostem tohoto dne. Na teplém místě v domě, například v blízkosti baterie, musíte dát čipku kapesník, a dát na něj misku mléka. To je věřil, že to pomáhá uklidnit brownie, který chrání rodinu před zlem.

13. výročí společného života se slaví v klidném rodinném kruhu. Z pozvaných – jen blízkých příbuzných a přátel, nutně dětí. Jedná se o nejklidnější a “domácí” výročí, takže není vhodné přilákat zvláštní pozornost a volat mnoho hostů. Na sváteční stůl je třeba položit krajkový ubrus nebo ubrousky. Čím více krajky a krajky budou, tím lepší bude atmosféra tohoto dne. Stůl můžete podávat s různými vázanými vázami, košíky, nádobí s ozdobnými ozdobami. Dokonce i jídlo může být vydán symbolické: na saláty s majonézou draw krajkovým vzorem, dezerty zdobí vzdušnou šlehačkou, péct jemné palačinky. Je vyžadována váza s kyticí bílých květin. Nechte svůj stůl v tento den jemný a lehký, jako náladu všech shromážděných.

symbolické dary od hostů
Zpět na obsah

Dárky pro ženy a muže

Vzhledem k tomu, symbolika 13. výročí svatby, můžete dát různé krajkové výrobky, stejně jako květiny. Je-li výročí oslavil na jaře dát kytici konvalinek, a pokud se nemohou dostat až do dnešního dne můžete použít jakékoliv bílé květiny: chryzantémy, růže, lilie, karafiáty. Žena v tento den může být představena sada spodního prádla, punčochy nebo punčocháče. Pokud si myslíte, že tento dárek je příliš intimní, udělejte krajkový šátek. Bude to módní a jedinečná žena. Parfém s vůní konvalinky je perfektní jako dárek. Budou přidávat něžnost, romantismus a křehkost viníkovi oslavy.

Můžete si dát dárek, který bude užitečný a potřebný pro celou rodinu. Krajky ubrusy, ubrousky, tyl ruční krabice s krajkovým lemem, sochy v podobě konvalinek, jako krystal, obraz těchto barev – to vše může dát pár na jejich 13. výročí sňatku. Dovolují-li to zdroje, můžete si koupit proutěný nábytek, ale dobře zapadá do téměř každého interiéru styl. Když přemýšlíte o daru, můžete použít číslo 13 a současnost, například službu pro 13 lidí. Samozřejmě budete muset vytvořit tuto službu sami.

Máte-li výročí, pravděpodobně jste přemýšleli o tom, co má dát manželovi. Na první pohled se zdá, že je obtížné vybrat si dárek s motivem “krajky” nebo “lilie z údolí” pro muže. Nicméně i zde existuje mnoho možností pro dárky pro tento den. Tkaní krajky a pletené – podobné činnosti pro jehlice. Proto, pokud víte jak, můžete svůj muž spojit se svetrem, palčáky nebo šálou. Pokud na výrobku vyšíváte květ květin z lilie, pak bude takový dárek dvakrát symbolický.

Můžete dát polštář, přikrývku nebo ručník, opět s vyšívanou konvalinkou údolí. Vynikající dárek pro vašeho manžela bude tvůj společný obraz, uzavřený v otevřeném rámu, který také zdobí váš interiér. Ale nezapomeňte, že bez ohledu na to, jaký dárek máte v tento den, hlavní věc je, že by měla být vytvořena s láskou, něhou a péčí!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 65 = 67