Proč ten chlap nevolá? Co se stalo?

proč ten chlap nevolá

Obsah:

  • Pokud ten chlap nevolá
  • Proč ten chlap nevolá
  • Pokud chlap nevolá dlouho

Včera všechno bylo v pořádku. Celou noc jste chodili až do rána, drželi se za ruce, dlouze hleděli do očí a políbili na sebepomínání … A teď je všechno ztraceno! Nebo možná ne políbili, ale přišla k sexu. A vy jste se potýkali s tímto problémem: Co když ten chlap nevolá? Nenajdete místo, kde byste čekali, a pokaždé, když zazvoní mobilní telefon, chyťte ho s nadějí; ale není to znovu. A nemáte tušení, co dělat, a nevíte, jestli byste mu měli zavolat nebo napsat, nebo to bude vypadat obtížně.

Je to známý příběh, ne? V této situaci se ukázalo, že téměř každá dívka je. Proč nepochází člověk po datu, i když neměl sex? A možná je to celý problém? Někdy je setkání první, někdy pátá, desátá, dvacátá. To všechno je pryč, aniž by to vysvětlovalo, a ona je v lásce, čeká, doufá, že trpí … Rozhodne se, že nejprve zavolá nebo zapíše chlápka a neodpovídá na hovory. Výsledkem budou bezesné noci, mokrý slzný polštář a touha, touha, touha … Koneckonců přestal milovat nebo se mu to nelíbilo!

A začne chudým přes v hlavě každou minutu setkání, začne hledat důvody svého chování ve svých vlastních činů v domnění, že je to – kvůli hádce nebo špatný sex, třídí způsoby, jak splnit … Chcete-li vidět, že je nemožné, jsou důvody, dívka nebo rostoucí nespokojenost a sebeúcta prudce klesá, nebo existuje podráždění ve vztahu ke všem druhům mužského pohlaví. Mezitím možnosti, proč ten chlápek přestal zvonit, možná pár.

proč ten chlap nevolá

Pokud ten chlap nevolá

Když chlap nevolá po několika dnech, neudělávejte ustrašené závěry, že mu nejste sympatizováni. Ve skutečnosti to nebylo špatné, a moc se vám líbí. Ale člověk je zaneprázdněný člověk, a obecně jsou takovým lidem, pro něž se především jedná a pak osobní život. Takže jen napište dívku, kterou má rád, nemůže čekat, dokud na to nemá čas.

Jsme ženy obtížné pochopit. Upřímně věříme, že miluje člověk především a chceme se s ním setkat při nejmenší příležitosti. Mimochodem, je to kvůli této funkci, že toužíme po sexu na začátku vztahů a jsou schopni fanoušci velké hádky z malých problémů. Logika silné poloviny lidstva je však poněkud odlišná a pokud ten člověk nevolá, podniká několik dní, je si jist, že se nestalo nic strašného. Koneckonců, řeší vážné otázky!

Ukazuje se, že v tomto případě, že dívka hledá muže čeká na hovor druhý den po schůzce, chce dosáhnout, není mužský akt od něj. Vzhledem k tomu, diskuze o včerejších událostech, jako je tento: „Ach, jak jsem s vámi včera dobře, měli jsme skvělý čas, řekněme, určitě znovu setkáme,“ a tak dále ve stejném duchu – to je projevem ženské psychologie. Jsme, ženy, po nějaké významné nebo dokonce drobné události, okamžitě jsme se ponořili a diskutovali o všech jeho detailech s přítelkyní. Muži jsou jiní. Nemají rádi, aby byli upřímní, mluvili o svých zkušenostech a volali trivia.

Samozřejmě, dívka, která se mu velmi líbí, si myslí jinak. Potřebuje uznat její potřebu pro tohoto mladého muže, její volnost a exkluzivitu. Proto, když ten chlap nevolal po datu, sexu nebo hádce, mladá dáma se obává, nenajde si místo a myslí si, že s ní není něco špatného. Ona zoufale hrabal v jeho mysli, často fiktivní, slabé stránky, se dívá na sebe do zrcadla a zatahala přítelkyně a telefonu, přemýšlet o tom, zda má být první psát chlap. Nakonec se rozhodne a přijde s nějakým triviálním důvodem, vytočí SMS … A tam – buď ticho, nebo krátká a suchá odpověď: “Jsem zaneprázdněn. Pak budeme mluvit. “No, je zaneprázdněný, zaneprázdněný! Teprve teď!

Závěr: mladý muž je ponořen do práce a ve skutečnosti na tebe opravdu není. Dokonce i když jde o sex, můžete mu to dát. Pokud tedy nejste lhostejní, měli byste být trpěliví a čekat. Zavolejte, nenechte se nikam! No, jestli nevolá, pak to tak bude. Nejste patnáctiletá dáma, která by se zbláznila, protože každý muž, který vám nevěnoval pozornost.

Proč ten chlap nevolá

Odpověď na utrpení mladou dámu na otázku, proč ten chlap nevolá, mohou existovat pochybnosti o nutnosti tohoto volání. Tyto pochybnosti se mohou týkat jak velkého dílu má dívka, a zda je pro ni vhodný. Mladík potřebuje čas, aby vyřešil své pocity.

Muži, navzdory skutečnosti, že navenek mohou vypadat sebevědomě, jsou často v duši nerozhodná a zranitelná. Takoví mladí lidé s nízkou sebeúctou se domnívají, že nejsou hodní konkrétní dívky a začnou ji vyhýbat navzdory srdečnému sympatií. Pokud člověk velmi zřídka zavolá nebo vůbec nečiní, může se obrátit na tento typ mužů. Když se jednou rozhodla pozvat krásnou dívku na rande a po ní s ní komunikovat, začal se přemýšlet – a potřebuje ji? A když dospěl k závěru, že není potřeba, zmizí. Často se také muži obávají sexu s atraktivní ženou, protože jsou velmi nejistá.

Je to zvláštní, ale taková postava může mít také velmi odvážný vzhled, mimořádně atraktivní externí mladé lidi. Za impozantním pohledem se může skrýt plachý a nerozhodný člověk, úzkostlivě odkazující na slabší sex. Pokud člověk zřídkakdy volá, může být jen takový charakter. Mladý muž tohoto druhu se prostě bojí urazit ideální dívku, která se mu zjevuje svým důvtipem. Ve skutečnosti se mu opravdu líbí, dokonce ji uctívá a bohyně, jak je známo, jsou pro průměrného člověka nepřístupné.

No a nakonec odpověď na otázku, proč člověk nemůže po datu volat nebo psát nejprve, může být jeho touhou demonstrovat jeho nezávislost. Takže naše společnost je organizovaná – závislost na jiné osobě je v ní považována za slabost. To je “nafoukané” naši milenci v dívce do uší chlapců, kteří se snaží ukázat jí, že nic nepořádejí. Včetně té. Je smutné přiznat, ale váš gentleman může být takový člověk.

Pokud si všimnete alespoň nejmenší náznak přítomnosti v charakteru výše zmíněného prvku, pak je velmi pochybné, že bude schopen volat nebo psát nejprve. V takovém případě bude šťastný pouze tehdy, budete-li schopni převzít iniciativu a budete ho kontaktovat.

pokud chlap nevolá

Pokud chlap nevolá dlouho

Tato možnost je nejsmutnější. Chlap neodpovídá na hovory a nevolá, protože se mu to nelíbilo. V tomto případě jsou další vztahy samozřejmě nemožné. Z pohledu vyčerpání očekávání dívky není jeho mlčení opodstatněné. Zvlášť když ten chlap nevolá po sexu nebo hádce. No, můžete zavolat, napsat nebo říct pár slov! Přesto není blázen a okamžitě by chápala, že je volal prostě zdvořile a že by naději na pokračování ve vztahu. A upřímnost, úcta k sobě ještě nebyla zrušena. A pak takové ticho, jako ve vodě, potopilo. A jak se chovat? Musím zavolat prvnímu člověku, aby zjistil vztah až do konce?

Samozřejmě, že vytočila telefonní číslo a pevně řekla, že z nich nic nepřijde, zdá se být snadné. Na takový čin však rozhodne vzácný mladý muž. Jak již bylo uvedeno výše, mnozí muži se zdají být silní a sebejistý, ale nevycházejí z poměrně jednoduchých problémů. Ovšem dívky jsou také znepokojeny. Často říkáme přímo na čelo nějakého přítele, že se nám nelíbí? Sotva … Snažíme se buď vyhnout přímé odpovědi, pokud se přítel příliš intruduje nebo dokonce na něj zapomene. Ve skutečnosti však člověk se s největší pravděpodobností trpí i čekáním.

Potřebuji zavolat nebo napsat prvního chlápka? Abyste se nevyčerpali s neznámým a neplýtvali nervy, samozřejmě můžete. Zvláště je to možné, pokud jde o vztahy, které vznikly po několika setkáních. Koneckonců, pokud již jmenoval více než jedno setkání, ukázalo se, že jste ho přitáhli k něčemu! A teď najednou zmizel mladý muž. Možná se s ním něco stalo a ty nevíš. V takovém případě se otázka, co dělat, když ten chlápek nevolá, je vyřešena bez velkého stresu. – Několik setkání dává dívce právo požádat o svůj osud přinejmenším o přátelská práva.

Musím říci, že i když člověk nevolal po sexu, problém také visí ve vzduchu. Nakonec byla mezi mladým mužem a dívkou důvěrná spřízněnost a teď nejsou vůbec cizí! Můžu zavolat člověku, kterému jste důvěřoval tělu? Můžete. Dokonce i když se po sexu chová slušně. Ačkoli, samozřejmě, pro mnohé chlapce jsou takové situace ekvivalentní výletům do tělocvičny a opravdu nechápou, proč ženy po sexu “vzlétnou”.

Ano, a taková strašná věc se vám může stát po takovém volání? No, přemýšlí o vás, že jste příliš naléhavá. Takže to není jen to, ale objasnit vztah. A pravděpodobně se nebudete starat méně o to, co si myslí člověk, který je tak špatně ovládaný nebo lhostejný. Nejhorší věc, pokud zmizí – pak musíte přijmout toto neznámé a naučit se s ním žít.

Stává se, že se vztah po hádce přeruší. V takovém případě je mladý muž pravděpodobně pro tebe velmi zraněn. Možná se budete bát, pokud se s vámi rozhodne prolomit, ale to může být vyjasněno pouze v osobním rozhovoru, který je lépe plánován, když je po hádce určitý čas. Obě je třeba trochu dechat a to bude prospěšné pro váš vztah.

Někdy, pokud člověk nevolá dlouhou dobu, a pak se objeví, prostě nechce úplně ztratit dívku. Při schůzce s mladou dámou nemá v úmyslu – možná má jiný nebo prostě nedostatečný čas na osobní život. Ale v zásadě ho má rád, a možná, někdy později se mladý muž pokusí rozvinout vztahy. Mezitím nechcete úplně ztratit dívku. Zdá se, že je to samozřejmě divné, a v takovém případě už máte volbu – přijmout takové okolnosti nebo jít dále.

Stručně řečeno, důvody, proč chlap nevolal a neodpovídal na výzvy, může být hromadný a ne všechny se týkají nedostatků, pohlaví, hádky nebo něčeho jiného. V tomto případě si dívka musí vzpomenout na jednu věc: je to cenná osoba, jejíž život by neměl záviset na volání, ve skutečnosti na outsidera. Mladí lidé se navíc často chovají nepředvídatelně a mohou vědomě vydržet pauzu před voláním na zahřátí pocitů dívky. Toto je nějakým způsobem mužská manipulace, pomocí které se zástupci silnějšího sexu snaží zamilovat do této nebo té osoby. Měly by podléhat?

Proto si seberte něco zajímavého, rozptýlejte se a zapomeňte na všechny hovory na chvíli. Nakonec se člověk narodil kvůli radosti a štěstí a ne kvůli utrpení, čekal na někoho, kdo po datu nebo v boji zavolal někomu. No, pokud konečně konečně přijde volání … Nepředstírej, kolik je dlouho očekáván. Koneckonců, vy jste také zaneprázdněný člověk a nemáte čas ztrácet energii na nejrůznějších nesmysly. Hodně štěstí a nechte pasivní muže, kteří jsou na cestě, co nejmenší!

Doporučujeme, abyste si přečetli: jestliže se člověk uráží

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

36 − 29 =