Proč nevolá muž: pravdivé odpovědi

proč člověk nevolá

Obsah:

 • Proč člověk nevolá po prvním datu
 • Proč muži přestanou vyzvánět uprostřed románu

Souhlasíte s tím, že každý z nás má v našich životech případy, kdy jsme celý den a noc čekali na telefonní hovor od milovaného muže. Když se srdce srážela v zuřivém poplachu a vyskočili jsme z jakéhokoli volání do mobilu, doufali jsme, že uslyšíme náš rodný hlas. Ale muži jsou divné stvoření, nezdá se, že chápou, že čekáme na jejich telefonáty a doufáme, že budeme mít vzájemné pocity. Někdy se člověk po prvním setkání nezvolá, a to i přesto, že celý večer pohlédl na svého společníka s okouzlenými očima a jemně ji držel za ruku. Někdy člověk přestane volat a komunikovat uprostřed období bonbónů, ačkoliv nic nepovede k problémům. A není známo, která situace je těžší: první, kdy pocity nemají čas jít příliš daleko, ale je velmi urážlivé si uvědomit, že jste prostě ignorováni. Nebo druhý, když jeho ticho přerušuje srdce jako nůž a nechápete, jaká je vaše chyba. Proč nevolá muž, jaký je důvod?

Asi před dvěma sty lety, kdy telefony neexistovaly, bylo vše mnohem jednodušší. Lidé prostě buď schválili schůzku, nebo ne – vše je jednoduché a jasné, žádné prázdné naděje. Teď, když existuje možnost vzájemně komunikovat po telefonu, je dlouhé ticho muže vnímáno jako úder pod pás. Kdyby miloval, způsobil by tě, abys trpěl a seděl po telefonu po celý den? A mobil je tichý, jak okouzlený, a v mozku stejná myšlenka překonává: no, zavolejte, dobře, zavolejte …

Muž, který nezahynul po prvním rande a ten, který přestal volat číslo ženy na vrcholu vztahu, se zdá, že situace jsou různé, ale důvody jsou často stejné. Pokusíme se tyto situace rozdělit odděleně a podívat se na ně, jako by byly zvenčí. Možná v tom a v jiném případě najdete něco, co objasní váš případ. 

proč muž nevolá

Proč člověk nevolá po prvním datu

Naše bohatá představivost kreslí tisíce důvodů, proč člověk nezadal číslo požadovaného telefonu na jeden den, ačkoli to už bylo dlouho po setkání. Ale ne každý z těchto skvělých nápadů se blíží realitě. Tak proč nevolá po úspěšném, jako je datum?

Důvody jsou fantastické, ale naprosto vysvětlující

Nechceš si myslet, že nevolá, protože tě nemiluje. Jak by to mohlo být, kdyby na rande dala jasně najevo, že je na tebe jen blázen! Ano, a už tak trochu už nejste – muž, který je zamilovaný do pocitu verstchu. To je důvod, proč si ke svému telefonickému mlčení složil sto výmluv. Zde jsou ty nejvíce mimořádné:

 1. Například, někdo zemřel blízkými přáteli nebo známými, a musel naléhavě odejít

  Z města, z regionu, ze země. Tam, kde nejsou žádné telefonní věže a mobilní telefon nechyti signál. On samozřejmě myslí na tebe, starosti, ale okolnosti jsou silnější než on. Je to možné? Proč ne. Po celou dobu, kdy někdo zemře, tak možná váš zvolený je právě takový případ? Ale jen pokud jste to opravdu závislý, pokud se do vás doopravdy zamiloval do bezvědomí, pak příležitost zavolat a varovat, vždycky najde.

 2. On vážně onemocněl Bez ohledu na to, co se mu stalo – bronchitida nebo zánět kloubů prstů

  Nejdůležitější je, že nemůže vytáčet telefonní číslo, ani neumí láskařský text. Přesvědčíte se, že je to velmi vážná verze, že se to stane po celou dobu. Ale co mu brání, aby požádal někoho, aby vás kontaktoval a vysvětlil důvod jeho mlčení? A pokud chcete být zcela upřímný, je velmi těžké uvěřit, že nemoc může být překážkou telefonického hovoru.

 3. Byl zabit Velmi logická verze, která zametá všechny možnosti vašeho přítele, aby vybral zatracený telefon a vytočil číslo

  Kriminalita v naší zemi se nestává méně, takže se člověk dostal pod distribuci. Zůstává jenom odstranit nezvaná slza a rozloučit se s nesplněnou láskou. Nebo odpusťte, protože tento důvod je neuvěřitelný, nemyslíš?

Důvody jsou nepravděpodobné, ale stále možné

Poté, co prošel všemi dobrými důvody, proč nevolá, vyhodíte verze spojené se světovými katastrofami a ztrátou vzpomínek na milované. Zapnete mozku a začnete přemýšlet jiným směrem: co se může stát tak skutečné, že by mu mohlo zabránit vytočit číslo? Takže následující verze:

 1. Nemá naprosto žádný čas

  Ach, toto století XXI, jen držte krok se šíleným tempem života! Každý den, no, jen minutu odpočinku pro svého muže. Rozhodněte se pro sebe: studovat-práce doma, a pak dokonce i přísné rodiče dělají opravy v bytě (to jen řekl něco takového na rande). Přátelé opět zaplavili a sousedova holčička na stromu vyšplhala. Pomáháme všem, zachráníme každého. Stručně řečeno, sen, ne chlap. Je škoda, že neměl čas na jednu opravdovou maličkost – zavolat svou milovanou dívku, bez níž nemůže žít … Ale co když může, protože nevolá?

 2. Už má přítelkyni

  Ale je to opravdu skutečná verze! Možná už má nějaké Světlo nebo Natašu a on ji už dlouho miloval (je možné, že oba). A s vámi jsem šel na rande, protože jsem se s mojí vášní v prachu hádal a možná i s oběma najednou. V tomto případě se snadno vysvětlí jak jeho nálada, tak i pozornost. Pravděpodobně se snažil dokázat, a spolu s jeho přítelkyněmi, že proti němu nemůže stát ani jedna krása. Takže jsi padl na návnadu. Pokud je tato verze je pravdivá (dříve nebo později zjistíte, pro jistotu), pak si raději znamení kříže, ulevilo a rád, že jsi nezavolal lhář. Proč potřebujete takového Donuána?

Důvody jsou reálnější, a proto trochu smutné

Podívejme se na rozumnější důvody, přesněji na ty, které se nejčastěji ukáží jako pravdivé. Možná, že něco v tvé rande bylo ještě špatné, jinak proč by nevolal? Využíváme mozek a pamatujeme si, že by mohl odcizit neúspěšného pilota.

 1. Po prvním setkání se vám podařilo přenést tuto záležitost na sex

  A to všechno šlo dobře! Po romantické schůzce jste šli do svého domova a dopřát si neustálou vášní celou cestu. Zjevně jste mu dokázal, že jste to vy – super-sexuální, bezvýznamný, vynalézavý, neúnavný – jedním slovem, sen každého muže. Po takovém bláznivém sexu musí den a noc viset na telefonu a prosit, abyste mu dal další noční lásku. No, nebo alespoň hodinu. Ale to nezní, infekce! Nebo se možná ještě nemůže vzdálit od fyzických a emocionálních pocitů získaných během sexu s neporovnatelným vy?

  Co mohu říci … Každý člověk je v podstatě dobývatelem. Dokonce i když má inteligentní vzhled a brýle v tenkém rámu na nosu. Zřídka jeden z chlapců po sexu na první rande chce pozvat dívku na příští schůzku. A proč? Rozhodněte se za sebe: vše, co potřebujete, už má co se snaží? Možná by vás celým srdcem pronikl, kdybyste mu dali trochu času – ale ne, pořádali mu pořádnou noc po sexu! A co většina mužů potřebují od prvních dívek? Dej jim sex, je to sex! A vy jste tady tak okamžitě, že jste neposkytli odhad nebo ocenění svých upřímných vlastností a abyste se naučili nebo zjistili, že jste opravdu položili s ním nebo s ním v posteli. Takže v tom, že už nevolá, nemáte nikdo, kdo by se na to obviňoval, ale sami.

 2. V den, kdy se oba opili do pekla. Možná jste byli velmi znepokojeni a zcela zapomněli, že alkohol je ošemetná věc

  Zdá se, že jen pár koktejlů bylo zmeškáno pro známost a hlava už kroužila. Ach, a bylo to legrace! Co jste potom udělali? Cognac se sambucou, a pak obložený láhev šampaňského? Není divu, že se schůzka uskutečnila ve velkém měřítku – natolik, že další den bylo škoda pamatovat si. Ačkoli, jak říkají, “jestliže po tom, co se strana nestydí – pak strana selhala.” Je škoda, že to vůbec nebylo, ale datum s chlápkem, v němž se vám nelíbí duše. Jinak by mi ve svém srdci sedět se smutkem a hypnotizovat telefon s očima.

V opilosti, všechno je možné – a vyznání lásky a sentimentální příběhy o těžké dětství a dokonce uspěchaným sňatku. Pokud věříte každému jeho slovu a počkáte, nebudete čekat na pokračování svého románu – možná jste stále v kocovině. Protože na střízlivé hlavě nějaká dívka pochopí, že opilý v koši smutně nemůže člověka vážně zajímat. Dokonce i kdyby sám ten večer zneužíval víc než tvůj. Pokud se na prvním rande se ženou nápoje, jako pravý muž, touha ji dělat svou přítelkyni, ten chlap je nepravděpodobné, že se objeví (a najednou se rozhodl, že vámi a den nemůže žít bez stupňů?!). To je totéž, obviň se!

Důvod je nejčastější, ale je těžké tomu věřit

A teď hovoříme o nejčastějším důvodu, že člověk po datu nevolá. Všechny předchozí verze jsou možné v jednom případě ze sto, zbytek 99% z tohoto důvodu je naprosto banální: nejste jen jeho typ. A vy jste se naprosto správně choval a díval se celou cestu a váš bohatý vnitřní svět, který viděl a ocenil. Prostě to nechytil, a to je všechno. Nepracuje v mozku, nějaký mechanismus zodpovědný za zamilování. A to neznamená, že jste selhání nebo je pro něj něco špatného – takové věci se dějí velmi často. Odmítněte filmové hvězdy, fotomodely, monarchy – v tom nic překvapujícího. Snad skutečnost, že přestal dávat pozornost a nezavolal po datu, je to velké požehnání, ne smutek. Není to jen váš muž …

proč lidé nevolali

Proč muži přestanou vyzvánět uprostřed románu

Ale co když bude vaše první rande dávno, pokud se několik týdnů, měsíců nebo dokonce let setkáte pravidelně a jste spokojeni společně? Ale jenom jeden den náhle přestane zvonit a přijme hovory z mobilu. A pak přestal uvádět své fotky a psát zprávy na sociální síti, ačkoli se zdá, že to není tak vzácné. Je to konec vztahu, nebo existuje nějaký rozumný důvod k vysvětlení tohoto chování?

Důvody jsou banální, ale vysvětlují hodně

 1. My, ženy, přikládají velký význam telefonním rozhovorům

  Je naprosto normální, že jsme si mohli chatovat s přáteli po dobu 2-3 hodin bez přestávky, pamatujeme na důležitou událost a někdo voláme v noci, abychom se mohli s námi poděkovat. Muži, na rozdíl od nás, nevěnují velkou pozornost telefonním hovorům. Kde jsi viděl toho chlápka, který je připravený mluvit po telefonu několik hodin? To je možné jen tehdy, když žena na druhém konci drátu už je bláznivá s jeho nekonečnou chatrčí.

  Zatímco čekáme na volání muže, prostě nechápeme, že by mu nemohlo připadat, že by si spěchal volat si oblíbenou číslovku a potěšil by nám svým hlasem. “Nevolte – pak není čas,” – to je to, co si většina mužů myslí, že nepřikládají zvláštní pozornost telefonním rozhovorům. Navíc všichni lidé mají v životě takové chvíle, když prostě nechtějí mluvit po telefonu. Obecně s nikým. I když jsou vzácné, ale takové situace se dějí a vy v této situaci nemůžeme mít nic společného. Pokud tomu tak je, pak nemá smysl trápit se: pokud se jen uklidníte a přestanete čekat na jeho telefonát, okamžitě se objeví, jako by se nic nestalo.

 2. Možná jste začali rychle spěchat věci.

  Ano, máte dobrý čas společně, už jste měli pár dat a vše bylo skvělé. Ale pokud jste začali utahovat matice, považujte je za vlastní majetek a divoce žárlivě a pak počkejte na neštěstí. Muži nejsou příliš ochotni rozloučit se svobodou, zvláště na samém začátku vztahů. Samozřejmě, že jsme se dívky po prvním dni je sní o tom, co děti budou ženatý nově vyrobené rytíře, jak budeme žít šťastně a umírají v jednom dni. Chlapci netrpí touto sentimentálností.

Co když se konečně nerozhodne, zda vám zavolá svou přítelkyni, a už vážně přemýšlíte o svatebních zvonech! Pokud je vše opravdu tak, pak není divu, že ten chlápek už nevolá. Prostě odešel od vás na slušnou vzdálenost, aby jasně ukázal, že není připraven na tak závažnou změnu v jeho životě. Alespoň ne tak brzy. Zůstává nadále doufat, že se nezměnil ve stíny navždy, ale jednoduše, dokud nerozumíte, že není třeba hbitět věci.

Důvody jsou vážné, ale na to se nezaměřujete

Zde budeme hovořit o důvodech, proč se člověk rozhodl jen tiše odstupovat od vašeho vztahu. Možná, že by nemohl napsat ticho v tvém obličeji o čase odejít, nebo možná ti chtěl dát šanci ho nejdřív vyhodit. No, přestal volat na týden, jiný, byl jsi urazen a poslal mu zprávu, že už ho nepotřebuješ. A vy se cítíte lépe a je to hora od ramen … Myslí si to, stále se otřeseš na nějaký telefonát a doufáš v zázrak. Co to dělá muži?

 1. Možná si myslel, že jsi pro něj příliš dobrý

  Je příliš chytrý, krásný, vzdělaný. Můžete pokračovat po dlouhou dobu. Pokud se vedle vás cítí jako jednoduchý jednoduchý model se spoustou komplexů, je stále obtížnější udržovat vztahy na stejné úrovni. Možná jste příliš chytří a chlapci, jak víte, to neschvalujete. “Nelíbí se nám, když jsme nabití, nezapojili jsme se do nosičů,” – to je celý příběh. A pokud můžete úplně svýma vaší erudicí, vzděláním a poznatky o politické situaci na světové scéně, může mít zcela odlišný pohled na to, co by měla být ideální dívka. Jednoduchý mluvčí, který se na něj upřeně díval do úst – mnoho z tohohle chování dívky se cíti jako skutečné macho.

  Snad stejné chichotání nejsou o nic hloupější než vy, pokud jde o vzdělání a obecnou erudici, ale měli inteligenci, aby nedali na vědomí svou ostrou mysl. No, láska, jak říkají, je zlá a je třeba nějak dostat ven. Ale přemýšlejte sami o sobě: proč jste tak nejistý vůči sobě a slabému, kteří nejsou schopni dosáhnout vaší úrovně? Velmi vzácně jsou takové vztahy úspěšné. Není lepší hledat někoho, s kým bude skutečně zajímavé prožít život?

 2. Vyplní svou vlastní cenu

  Oh, to se často děje s mladými lidmi. Pokud se člověk cítí jako hvězda z nebe, pokud si myslíte, že jste vzlykat den a noc na telefonu a čekal, až mu zavolat, bude zachovávat ledový klid. “Čím méně ženy milujeme, tím více ji máme rádi.” Takoví kluci se mohou chovat jako nejreálnější romantickí hrdinové z filmu o lásce a pak přestat zvonit a zmizet z dohledu na dobu neurčitou. No, aby vás provokovala, přineste ji do správného stavu a poté budete “teplý”. To prostě neberou v úvahu takové zamyšlené chlapce, že během této doby můžete mít pět nových kluků. A ještě víc. A můžete zapomenout na nešťastnou “hvězdičku”. A věřte mi, je to nejlepší možnost, pokud máte štěstí, že narazíte na takový narcistický typ.

Nezáleží na tom, kdy člověk nevolá, po prvním randění nebo po desátém – v každém případě je to pro každou ženu velmi obtížná situace. Nezoufejte, dokud neznáte důvody jeho dlouhého ticha. Existuje mnoho případů, kdy muži z viditelného pole zmizeli z velmi důležitých důvodů a když se objevili, okamžitě kontaktovali své milované ženy. Ale pokud ve vašem případě chlap prostě nechtěl pokračovat ve vztahu, pak se pokuste a v takové situaci najít pozitivní aspekty.

Za prvé, nemusí být ten princ na bílém koni, o kterém jste si od dětství snili. Poté máte rozvinuté ruce a budete mít možnost pokračovat v hledání vašeho skutečného štěstí. Za druhé, jednal dokonce noblivě, rozhodl se, že nebudeš blázen hlavou a neudělat zbytečně. Pošlete mu polibek, třikrát jej pličete přes rameno a zapomeňte. Někde po boku se vaše štěstí bloudí a přemýšlí, kam jste odešli. Je špatné, aby vaše pravá láska trpěla příliš dlouho, je čas jít na schůzku. A pokud máte štěstí, že ho najdete, pak otázky týkající se toho, proč člověk nevolá, nebude v zásadě: vaše druhé polovině vás nikdy nebude dlouho rozrušovat.

Doporučujeme čtení: Rozdíly mezi mužem a ženou

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

6 + 1 =