O zradě … duchovní

O zradě ... duchovní

Upřímně věřím, že něco takového jako duchovní zrady, přišli s naší oblíbené, unikátní, nikdy takové inteligentní žena. A psychologové, aby je nějak podpořili, jen vymysleli kategorii zrady.

Pokud si na tuto otázku upřímně řeknu, připouštím, že první sexuální zkušenost (od posledního tisíciletí … Kolik let uplynul?) Byla s dívkou, která se rozhodla změnit své milované. A po “tomhle” připustila, že ho duchovně nezměnila. Že jsem nic neudělal. Nechtěla jsem. Mimochodem, byl ženatý muž. Samozřejmě, můj přítel se nelíbil, proto jsem se rozhodl “jít doleva”. Jako tady je noc, teď je se svou ženou, i když ví o mých poctech, ale proč jsem horší?

Známí kněží, s nimiž jsem mluvil, mě nepřekvapilo poznámkami k tomuto tématu. Slyšel na oplátku, stále hřích: bez ohledu na to, jak se změnil – duchovně nebo tělo. To je jen “mazanost” lidí, kteří jsou v duchu slabý – rozdělit zradu na “kategorie”. A v podstatě s nimi souhlasím, navzdory mým nedávným ateistickým názorům.

Někde jsem četla, že ženy jsou urážlivé, když se jejich “poloviny” duchovně mění. Co je tedy tato “polovina”? Souhlasím! A urazí muže podle toho, naopak – fyzickou zradu blízkých.

Psychologické úvahy o tom, že ženy mohou cítit méně potěšení po sexu „na straně“, protože bude mnohem udusit pocit viny a skutečnost, že změna otce dětí, změny a poslední, mírně řečeno, podle mého názoru, diskutabilní. Domníváme se, že s přítomností duchovní intimity ne s jejím manželem, ale s jiným mužem, může žena v budoucnu jít na druhou. A je-li to nutné, bude?

A toto stanovisko mi připomnělo: duchovní zrada žen často vede k fyzické intimitě. Logicky, pokud se lidé – “primitivní bytosti” – změní fyzicky, pak v důsledku toho mohou dosáhnout duchovní zrady?

V důsledku toho mají ve svých kampaních proti paní fantastické dojmy, a také v budoucnu mohou “jít” do jedné z nich? Nikdy! V nejméně případech! – Víš, paní. Ať vám říká, že je s vámi útulný, tak srdečně duchovně, že nebude s vámi navzdory “duchovní intimitě”.

Bylo velmi zajímavé slyšet slova na téma od vážených žen. Jeden přiznala, že podvedla svého manžela duchovně, protože mu to každý může říct, protože jsi něco k němu, a on bude dělat nesprávné závěry. A on … S ním můžeme téměř všechno mluvit. A nechť je také volný, hlavní věc je, že existuje duchovní blízkost.

Další žena ji překvapila svým vlastním uvažováním. Věří, že duchovní zrada – to je, například, když ji – pravoslavná, on – katolík, a v tradici své rodiny, aby si vzít (manželství) jen pro katolíky. Měla by “změnit” – změnila náboženství. Ale můj osobní názor – když začnou rozdělovat jediného Boha do vyznání, je to již …

Od mužů jsem slyšel (kdo by pochyboval, že to říkají) o výhodách zrady – fyzické. Jako bych se vrátil ke své ženě a já jsem pochopil, že je stále nejlepší! A přesto – to změnilo jeho manželku, jako by se zamiloval do jiného a kde je záruka, že se nezměním? Mužská logika: Líbila jsem se ženě – a jdi! Proč s ní pak v posteli myslet, jak zradil svou ženu?

Možná trochu matoucí popsal své myšlenky, ale budete souhlasit, nepochybuji: The Man – jeden celek a to jak fyzicky, tak duševně. A když „fyzika“ a „text“ v člověku začne narušovat (v různých způsobů, jak změnit), je třeba vzít kupóny k lékaři. Změněno (změněno) tak změněno a co jiného může být ospravedlnění?

Alexander Pukshanskij.

Doporučujeme vám, abyste si přečetli: Dovolená romány

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 + 4 =