Jaké jsou ženy podle názoru mužů?

co jsou ženy

Jaké jsou ženy? Někdo kdysi řekl, že všechny ženy jsou stejné. Nezmysly! Ten chlap měl špatnou představivost a on považoval všechny ženy jen za ženy. Nebo dostal skandální a hroznou ženu a on, chudák, se tak snažil uklidnit. No, nebo něco jiného … Ale to se nestane. Skuteční muži velmi dobře vědí, že jsme všichni jiní. A jejich rozdíly dokáží odšroubovat mozek dokonce i nejinteligentnějšího zástupce silnějšího pohlaví. To snižuje ztrátu mozku na minimum, tyto chytré ženy a rozděluje ženy do kategorií. Existují některé pokyny, které vám umožňují dodržovat alespoň nějakou logiku při řešení slabého pohlaví. My bez ní dokonale existují a lidé potřebují logiku! Jinak – zmatek, navíjení a jiné potíže. Takže nechte jít s námi pro nás. A zjistíme, jaké stavy nám daly.

Jak vidí ženy muži?

To by mělo být řečeno – všechny ženy jsou stejné! Ano, nic takového! Koneckonců i zvířata stejného plemene mají rozmanité postavy. Co můžeme říci o slabé polovině lidstva! Kdybychom byli stejní, ztratili by králové v komunikaci s námi? Každá z žen je kdykoli schopna vyhozet tak, aby snadno k něčemu přiměla. Včetně ji. Co můžeme říci o mužích, i když mají sedm mozků na čele … Samozřejmě je pro ně jednodušší rozdělit na druhy, abychom měli nějakou představu, co od dámy této nebo té kategorie očekáváme.

Dobře, odpusťme jim, že se snaží přenést postavy žen na společné jmenovatele. Co můžete dělat, muži, jsou to muži. Je lepší vidět, jaké kategorie nám rozdělily. A rozhodněte, jak jsou tyto kategorie správné. Z pohledu mužů jsou:

Malvinas Women

Jedná se o velmi sebejisté dámy diktátorského typu. Malvins velmi rád velení a jsou přesvědčeni, že všechno kolem se nebude pohybovat z jejich místa bez jejich pokynů. Jsou to ženy, které věnuje zvláštní pozornost jejich vzhledu. Perfektní make-up, pečlivě vybrané pro tuto nebo tu příležitost, šaty, čisté kadeřnictví, je jejich koníčkem. Chudí muži! Dokonce i v posteli se Malvina snaží udržet status a může se v nejnepříznivějším okamžiku postarat o stát svého druhu. Proč mají její partneři silný pocit, že mají sex s robotem.

Musím říci, že Malvíni dávají přednost tomu, aby si vybrali sebe, s kým a když spali. Oni jsou rozmarní, příliš nároční a rozmarní. Muži se bojí žen tohoto typu – nikdy nevíte, jestli vás bude táhnout do postele nebo jít pryč. Proto silní, soběstačný zástupci silnějšího pohlaví dávají přednost tomu, aby se s Malvínami nespojovali. Ale bezpapírové hlídky se k nim přidávají, jako jsou lázně. Nicméně, Malvin je docela spokojen s tím – můžete pravidelně a hrozně potrestat děvky pro špatné chování. A s nezávislým mužem toto číslo neprochází. Otočí se a odjede. A Malvina okamžitě nenávidí tento Karabáš-Barabáš;

jaké jsou ženy

Typ ženy – Popelka

Popelka, podle jejího prototypu z příběhu, je dívka nenáročná a skromná. Její péče prochází všemi rozumnými hranicemi – Cinderella je připravena orat několik dní. Ona neumí odmítnout žádosti a může pracovat zdarma. Cinderella bude pracovat přesčas, sedět s víkendy někoho, půjčit peníze na dobu neurčitou … Ale lehněte si s mužem, který to potřebuje – bez potrubí. Na intimní oblasti života se Popelka neodmítá.

Není tu co lovit milovníky snadných vztahů. Přesvědčení Popelky o intimitě je jako pokus o týrání partyzánů během výslechu – je snazší střílet než něco dosáhnout. Může patřit pouze jeho princi. Ten, kdo se na takový obraz vejde, bude uspokojen. Popelka není konfliktní, pečující a poněkud sexy. V každém případě jsou láskyplní a nejsou proti pokusům v posteli. No, a kdyby princ vyčerpal všechno a on se otočil, aby hledal princeznu – pustil se, aniž by udělal nároky;

Typ ženské ženy – Thumbelina

Thumbelina jsou krásné ženy, které potřebují pomoc a ochranu. Jejich oblíbený sen je najít někoho, kdo vyřeší všechny problémy. V tomto ohledu jsou Thumbelinae nečitelné. Bude spolehlivý elf splňovat? Úžasné. Koneckonců, je mladý a pohledný! Potkala jste staršího tuku? Příliš to půjde. Hlavní věc je, že vedle něj bylo klidné a teplé. A pokud ještě není jeden nebo druhý, můžete mít nějaké “krtky” a “elfy”. Nechte každou z nich alespoň alespoň nějakou pomoc. Crane například opraví nebo koupí nový kožich.

Thumbelinae mohou být různého druhu, od křehkého až po poměrně pevné. Zároveň vždy působí dojmem malých bezbranných dívek, kteří potřebují starostlivého a pozorného opatrovníka. Na základě sexuality žen tohoto typu závisí na tom, jak rychle souhlasí se sexem s “opatrovníkem”. Obvykle se Thumbelina odváží na to najednou a jen na nutnost. Mohou dlouho táhnout včas, nutí “strážce”, aby sloužil věrně. Pokud se však ukáže, že je rozhodný, silný člověk, Thumbelina se ráno v první večer vrátí do postele. Musí to být jen ručně a přineseno domů. Nebo do hotelu;

jaká sexualita jsou ženy

Typ ženy – Venuše de Milo

Oh, Venuše našich mužů jsou extrémně přitahováni! K tomuto druhu patří všechny ženy, které mají úžasnou postavu. Osoba v tomto případě na tom nezáleží. Hlavní věc – vysoký hrudník, strmé boky, štíhlé nohy. Pokud se dáma s takovou postavou prolíná po pláži, mužský sex, bez ohledu na věk, spadá do intelektuálního kolapsu. A po dlouhou dobu zůstává v tomto stavu i poté, co Venuše zmizí z dohledu.

Tyto sexy dámy jsou vstřícné, taktné a ne příliš váhavé, než přijdou do postele s novým známým. Ale jen za podmínky, že se mu líbí. Na rozdíl od Thumbelina, Venuše není připravena jít do důvěrného vztahu s tím, kdo jim poskytuje služby. Jsou to bohyně! Muži by měli být šťastní pouze z toho, že jim je věnována pozornost, a ne přemýšlet o sexu, pokud se Venuše nevrátí do ložnice. Když se táhnete, opravdu musíte být nahoře.

Venuše, samozřejmě, je dobrá. Ale mají jednu významnou chybu – nedostatek rukou. Ne, mají své ruce, ale jsou určeny pro manikúru a pro něco jiného. A to je všechno. Ani nemohou vařit, vyčistit nebo umývat Venuši. Ano, dokonce ani nevědí, jak jít do obchodů, neudělat něco s elegantními rukama. Peníze Venuše vůbec nevěří – půjde na chléb, utratí za všechny nesmysly všechny dostupné finance a nebude kupovat chléb. K vyřešení takových problémů bohyně potřebuje služebnictvo. V opačném případě bude dům mít tarar a v ledničce – některé zavěšené myši;

Typ ženy – Harpy

Harpies jsou notoricky známí zloději. To je notoricky známé, nehraje takovou roli kvůli okolnostem. Tato Thumbelina, Venuše, Popelka, Malvina mohou v případě potřeby vytáhnout masku suky. A pak na chvíli. Harpy této povahy. Muž pro ni je předmět, který musí být pomstěn kvůli nespokojenosti všech žen. Argumenty o harpii jsou asi takto: “Není pro silného sexu, aby se ti bezmocní posmívali slabým! Hele, tady se rozloučili! Ukážu ti Kuzkininu matku! “A ukazuje. Někdy pěstí na stole (nebo na hlavě), a někdy – údery na psychiku.

Tato Baba Yaga ve vztahu se silným pohlavem připomíná Malvinu. Chci – zvedne člověka k nebi, chce – používá a vyhodí, a pak se zlomí jako nudná hračka. A snažte se odolat nebo jen projevit nespokojenost! Typhoon “Katrin” bude poskytnut. Nikdo se ani nemůže pochybovat – Harpy bude schopen vyrábět láhve od krále. A pak to nebude litovat.

Naneštěstí, ale zástupci Garpie silnějšího sexu z nějakého důvodu, jako je. Pravděpodobně chtějí neustále hledět na Kuz’kininu matku. Nebo riskujte královský trůn. Každopádně, ale o harpách, reagují s úctou a obdivem. Tady říkají, jaká žena! Nějaký rolník v poloze “tiše” přinese! Nicméně, pokud se domníváme, že muži potřebují bitvy a šoky, pak jejich postoj k ženě Harpy může být pochopen. Komunikace s ním, i když je založena na vzájemné přitažlivosti – je věčnou válkou, ve které chcete získat tolik! Někdy někdo z silnějšího pohlaví uspěje. Ale ne dlouho.

To vypadají ženy z pohledu mužů. Ne, stále existují “korálky”, “tlapky”, “teplé polštářky” a “krásné dámy”, kterým jsou věnovány básně. Ale podle mužů jsou méně časté než výše uvedené ženy. No, co mohu říct? Možná mají v některých ohledech pravdu. Ale s největší pravděpodobností prostě znají naši psychologii velmi špatně.

Doporučujeme číst: jaké jsou dívky jako muži

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 14 =