Jak určit typ člověka?

typy mužů

Ach tyhle muži! A přitahují a odpuzují a dráždí a inspirují nadpřirozenou lásku, a pak vyděsí nepředvídatelnost, jsou zřejmá a předvídatelná. Jak určit typ člověka? Jděte, vyřešte v této kolekci zástupců silnějšího pohlaví, kdo z nich je spolehlivý a kdo vás jen oklamá hlavou! Tady je ta dívka, která se na schůzce neochvějně zamumlá, co čeká od nás? A tento ostrý a zručný přítel s ohňostrojem vtipu a intelektu – co potřebuje? Jaké jsou odpovědi mužů nejasné. Kdo se z dlouhodobého hlediska může stát spolehlivým manželem a s kým a krátkodobými vztahy jsou nepřijatelné, protože nakonec způsobí jen nesnesitelnou bolest? Otázky, dotazy, dotazy …

V zásadě slabý sex má rád různé typy mužů. Říkají, že ženy většinou vybírají muže a vedou ho lovem s pomocí nejrůznějších ženských triků. Možná ano, ale i ty nejsilnější v těchto záležitostech se mladé dámy často dostávají do lidské pasti. Koneckonců, mezi zástupci silnějšího pohlaví, mnoho těch, od kterých jsou mladé dívky ztraceny a ztrácejí hlavu, a dámy, které už zažily sexuální vztahy. Tito dovední svůdci mají obrovskou schopnost paralyzovat vůli ženy, přetvářet ji do její oběti a využívat toho nešťastníka, dokud se nudí. Nejnepříjemnější věcí v této situaci není ani to, že jsme nakonec hodeni, ale skutečnost, že se ochotně vlezíme do pasti, která byla zřízena. A je to dost zvláštní, často si uvědomujeme, že jde o pasti, ale my se přesvědčujeme, že jsme výjimečtí a toto číslo s námi neprojde. A marně. Protože číslo projde. Dokonce i když se nám podaří udržet takový svůdce po poměrně dlouhou dobu, dříve či později zvítězí jeho povaha. A my dostaneme celou část slz v plném rozsahu.

Ať už potřebujeme tyto slzy, nebo ne, rozhoduje každý samostatně. Mezitím zvažte některé typy mužů a určit, které z nich představují potenciální nebezpečí pro ženy.

Typy mužských svůdců

muž dobyvatel

Galantní obdivovatel

Tento typ muzhckogo charakter je založen na principu uctívání před každou ženu, jestli je matka, sestra, manželka, milenka nebo jen soused na schodišti. Výborně chápe stav mladých dám a má schopnost je porozumět a konzolovat. Chutná obdivovatelská chuť ohromuje jejich sofistikovanost a každá, dokonce i ta nejzkušenější paní, se může zbláznit. Nicméně, když ztratil hlavu od galantního obdivovatele, je třeba si uvědomit, že se tak chová se všemi ženami. Proto může být pravda, že srdce svůdce ve skutečnosti již patří někomu a ve svém pasu už existuje razítko o manželství. A buďte opatrní, pokud se otočí hlavou – tato skutečnost bude pravděpodobně v budoucnu přinést vážné utrpení. Pokud hledáme mužského účasti teplo nebo krásné života, být v pokušení, ne selhání zároveň ambiciózní plány do budoucna, můžete. Tyto typy mužského charakteru pomáhají překonat depresi, ale dlouhodobé vztahy jsou téměř nevhodné.

Don Juan

Jedná se o mužského muže, vedle něhož žena, která nevěří vlastnímu štěstí, je bezvýrazná. Je nesrovnatelný – vysoký růst, vynikající postava, odvážná tvář! Od macho vibrace vyzařuje sexualitu, který se utopil v moři všechno mu blíží, zástupci silnějšího pohlaví. Samozřejmě, aby se stal vyvolenou tohoto typu člověka – sen o případných mladých dam, sebeúcta je ve spojení s ním se výrazně zvýšila. Kromě toho je velkým milencem a je schopen dát svým partnerům nezapomenutelný okamžik blaženosti. A v případě, že chce jen intimu, je lepší najít obtížný macho. Pak, když žena hledá duchovní kontakt … Bohužel, bohužel. Protože s tímto typem chování lidé obvykle nejsou schopni důvěrných rozhovorů. Jsou to prostě není o ně zájem jako životní cíl macho – hit jeho vzhled a zaujmout v posteli co nejvíc z něžnému pohlaví, a trávit čas na jakékoli konverzace, to jen jednou.

Dobrodruh

Tyhle typy mužů jsou přirozeně romantické trápení, kteří se velmi podobají ženám milujícím svobodu. Obvykle mají velmi atraktivní mužský vzhled a rychle dobývají dámy, které usilují o nekontrolovatelnou romantiku, duši a tělo. A marně. Protože v popředí tohoto druhu mužů není rodina, ale přátelé, s nimiž řeší otázky globálního rozsahu.

Jak určit typ člověka – trampa? Prostě kvůli jeho pohrdavému postoji k domácnosti. On může nosit stejný svetr po celé měsíce a nevěnuje pozornost tomu, co mu podává na večeři. Ženy, odhodlané položit své ruce na takového člověka, musíme se na pozoru před investovat příliš mnoho úsilí do vývoje doma – romantika velmi rychle stává nudná a on spěchal pryč do nových dobrodružství. Pokud jde o ty ženy, které nevadilo nikdy bloudí světem – no, je možné, že bude dobrý romantický zápas pro ně! Pokud se neztratit na cestě bez stopy!

Zlatoust

Tyto typy mužů mají tendenci ovládat umění slovní komunikace. Mají bohatou slovní zásobu a velkou moc přesvědčit něco. Zlatoust velmi snadno vyjadřuje své pocity – lásku a nenávist, zklamání a potěšení. Pokud je tato mongers potřebovat ženu, tak by neúnavně, aby jí řekl, že se konečně setkal s jeho spřízněnou duši, jeho život se proměnil v nekonečný ohňostroje radosti a štěstí. Jen se snaží odolat takový reproduktor, protože byl vždy připraven diskutovat s přítelkyní všechny své problémy a otevřít před sebou tajemství. To vše samozřejmě neuvěřitelně podmanivé mladá dáma … Ale to by měl vždy mít na paměti, je-li to mluvka chce odejít, on je také velmi chytře a nenápadně to udělá. Zlatoust volá mnoho důvodů pro rozchod. Nicméně, on dovedně bude předstírat, že je to velmi hořká a bolestná, ale „Situace je tak složitá, že rozdělení je nevyhnutelné, a není nic, co můžete udělat o tom. Život je život. ” Stručně řečeno, Chrysostom je nespolehlivý jako manžel, ale jako poradce a přikrývky to je docela v pořádku.

Nicméně, v životě satelitů těchto typů chování mužů na někoho, může se stát, a bude dělat, ale moje žena Zlatoústý vždy je třeba se připravit na to, že její manžel, s cílem zlepšit své veřejné dovednosti lze říci, že spěch najít nové posluchače. A v každém případě, neberou jako samozřejmost všechno, co má, v tomto případě, bude mluvit na svou obhajobu, ale věrohodné to může znít.

Je třeba poznamenat, že všechny výše popsané klasifikace mužských sváděčů jsou spíše libovolné. Ve své čisté podobě jsou vzácné. Koneckonců, soudit podle těchto typů chování mužů se ženou, prakticky každý z nich může být zařazen jako dámský muž. Takže co teď, nedůvěřujte nikomu a nezdávejte se? Ne, samozřejmě! Ale pokud vezmeme v úvahu kvalitativní vlastnosti mužského zástupce, než se rozhodne spojit život s ním, stojí za to přemýšlet. Potřebujeme nepříjemné překvapení, jejichž pravděpodobnost v manželství s takovým člověkem je poměrně vysoká a zda budeme schopni je znát? Možná je lepší zvolit manžela spolehlivější? A jak zjistit, kdo je spolehlivější a kdo není?

Musím přiznat, že to není tak snadné. Ale stále se snažíme najít nějaké vedení, podle něhož můžeme udělat více či méně správné závěry o síle manželství s tímto mužem. Takže …

Jaké typy mužů jsou nejvhodnější pro manželství

jak určit typ člověka

Dobyvatel

K těmto typům mužů přirozeně je hlavní věcí dosažení lásky ženy. Dobytý muž má výrazný rys – v rozhovoru velmi často používá zájmeno “já” a poměrně zřídka zájmeno “my”. Dobyvatel je příliš znepokojen projevem jeho fyzických a intelektuálních výhod před ostatními. Obvykle zástupci tohoto typu chytrých lidí, erudovaných a mají dobré spojení na území Společenství, co nebudou váhat informovat ženy v prvních hodinách lásky s ní. Vlastně člověk-dobyvatel je dobrá varianta manžela, pokud ho žena přiměje neustále hledat její přízeň. Relaxovat s ním nemůže – ztratí zájem o předmět a půjde hledat další vítězství. Aby se tomu zabránilo, žena by měla neustále zlepšovat se ve všech ohledech, a často dávají polunamokami pochopit její zvoleno tak, aby jeho účet spoustu zlomených srdcí. Navíc, i když je to opravdu a hluboce miluje „dobyvatel“, měli byste se ji snaží skrývat, předstírá, že je téměř lhostejný k ní.

Strážce tradic

Jedná se o druh konzervativního člověka, který dává přednost stabilitě všemu. Říká, že hodně o druhu objednávky pozorované v domě svých rodičů, jaké potraviny jeho matka vařené, jaké školení metody používané v rodině, a tak dále. Vážně zájem o takového muže jsou jen krásné dámy milenců. Kromě toho musí být hospodárné, který je schopen vytvořit pohodu v domě a je připraven opustit název jakýkoli, i nejprestižnější a práce z pravidelných setkání se svými přáteli mimo domov. Jinak nemůžete snít o úspěšném manželství s manželem. Zdá se, že nemá tendenci konfliktu. Pokud se týká porušení principů tohoto zástupce silnějšího pohlaví, může vést velký skandál a dokonce trvat na rozvodu.

Companion

Tyhle typy mužů z přírody – pracovníky, pro které rodina, – pokračování profesionálních činností. Práce pro ně je světlo v okně a vždy o tom mluví jako napjaté, ale zároveň příjemné každodenní práce. Společník hledá pomocnou manželku, jejíž úspěchy na profesionální úrovni zároveň nepřekročí jeho vlastní. Proto, pokud se mladá dáma chce stát jeho ženou, ale zároveň má takové úspěchy, bude o nich muset mlčet. Manželka jeden kolega, aby se zabránilo konfliktu v rodině, bude muset vzdát své vlastní ambice a věnují na příčině, která je tak zájem o svého manžela. V tomto případě je zajištěno šťastné spojení s člověkem tohoto typu, a to i za přítomnosti nepřízně.

Volný pták

Tento typ mužů se snaží ukázat svou nezávislost a vzysht v adresách ostatních nějaké žíravé poznámky. Na první pohled je beznadějný snob, ale je to jen na první pohled. Protože ve skutečnosti mají velmi rád osobní svobodu a snaží se v kořenech zastavit pokusy alespoň omezit ji nějakým způsobem. Takové typy mužů jsou dokonce ochotné vzdát se dobré kariéry, pokud hrozí právě této svobodě. Žena, která se chce stát životním společníkem, bude muset ovládat své emoce a neustále nechat “svobodného ptáka” vědět, že je připravena ho kdykoliv uvolnit na všech čtyřech stranách. V opačném případě nebude vyvíjet žádné pokusy omezit své činy a okamžitě narazit na nejpohodlnější hnízdo. Nicméně v manželství s ním je významný plus – “volní ptáci” téměř nikdy nechodí doleva, protože si dobře uvědomují, jaké takové postoje mohou ohrozit jejich svobodu.

Obecně lze vytvořit dobrou a trvalou alianci u každého druhu mužů, které jsme zkoumali. Ve skutečnosti, jak jsme již řekli, neexistují přesné odpovědi pro muže. A jaký muž je vhodnější pro tuto nebo tu ženu, rozhoduje se sama. Na světě je mnoho lidí. A různé typy mužů nelze vzít v úvahu. Pokusili jsme se popsat pouze ty nejběžnější. Každý z těchto typů je v něčem dobrý, ale v něčem, ne velmi. A každý z nich se může změnit v jednom směru. A s čím je lepší, řekne to jen srdce. Koneckonců, láska – je nemilosrdná a může náhle spatřit nikomu. A s tím nic nemůžete udělat …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 3