Jak se vyrovnat s chlápkem po rozloučení

jak se vyrovnat s chlápkem po rozloučení

Obsah:

 • 5 chyb, které chcete vyhnout
 • Jak se vyrovnat s chlápkem po rozloučení

“Nedělejte se se svými blízkými!” … Slávná fráze z básně poškozuje vaši duši a způsobuje, že si v očích slzy křičíte. Protože jste nedávno zažili přestávku se svým blízkým. Dlouhé dny, týdny, jste trýzniví myšlenkami o tom, co vás vedlo k rozloučení s tím chlápkem a zda existuje nějaký jiný způsob, jak to napravit. Až do nedávné doby jste vždycky strávili spolu – smáli se, radovali se, hádali se a usmířili se, ale teď už skončilo všechno a už jste spolu. Jak přežít tento šok, jak přivést zpět své milované a smířit se s ním?

Nejprve se ohlédněte a přemýšlejte o tom, co vás vedlo rozloučit se svým přítelem. Není to tak snadné, zvláště pokud vaše srdce stále krvácí, když si pamatujete jednoho z vašich blízkých. Dokonce i když jste si jisti, že všechno se stalo špatně a že se s vaším milovaným chlapem smíříte, neexistuje žádný způsob – nevzdávejte se. Pokud si opravdu chcete vymyslet a vrátit ho zpět, první věc, kterou musíte udělat, je pochopit důvod, proč jste se rozpadli.

Existuje staré rčení, které říká, že tango je tanec pro dva. Vztahy v jakémkoliv páru jsou postaveny také dvěma lidmi, a nikdo nečiní chyby. Po rozloučení si dát příležitost přemýšlet. Buďte upřímní sami, abyste pochopili, proč odešel a uvědomil si – vyzbrojený těmito znalostmi a pokusit se napravit hlavní příčinu mezery. Možná všechny nepořádky spočívají ve vašem chování nebo charakteru – pak se na sebe a překonat všechny nepříjemné aspekty vaší osobnosti. Nebude to jen pomáhat vyrovnat se se svým milovaným chlapcem dříve, ale také se vyhnout takovým problémům v budoucnu.

Další skvělý tip. Než začnete provádět plán navrácení milovaného člověka, dejte si trochu času na ochlazení a uklidnění. Rozumíte se a přemýšlejte: potřebujete, aby se vrátil? Bezprostředně po rozpadu v našich hlavách, v chaosu a zmatku vládnoucí, nejsme schopni přiměřeně přemýšlet a někdy nerozumíme tomu, co chceme od života. Někdy můžeme být jen rozzuřeni skutečností, že se nechal odejít poté, co přísahal ve věčnou lásku. Koneckonců, být opuštěným chlápkem je takové ponižování sebehodnocení! Pokud je důvod, proč chcete vrátit člověka a s ním smířit se právě tímto, pak je lepší upustit od těchto myšlenek a pokusit se začít nový život, a to bez této osoby. Pokud ho opravdu miluješ blázen a nemyslíš na svůj život bez něj – no, je čas začít jednat a realizovat plán, jak se vrátit tvému ​​milovanému.

jak se smířit se svým milencem po rozchodu

5 chyb, které chcete vyhnout

Ve své slepé víře, že v lásce jsou všechny prostředky dobré, mnoho dívek dělá hrubé chyby a uzavírá jim cestu k možnému usmíření. Pokud se chcete chlapce vrátit po rozloučení, měli byste přesně vědět, co byste za žádných okolností neměli dělat:

 1. Nehrožujte

  Bez ohledu na to, kolik chcete podepsat vaši pozici a dokázat svou lásku, neukládejte se na chlápka a nenechte se vrátit. Volání 10x denně, nespočet sms a zpráv v sociální síti vás nepřivedou blíže k požadovanému cíli. Maximální to, čeho dosáhnete – konečně ztratí pro něj svou hodnotu, vypadá nepříjemně, na všechno souzenecké. I když vaše due diligence v jeho sebeúctu porostou (stejně, protože dosahuje holka!), V každém případě, že je nepravděpodobné, aby vás přijmout jako objekt lásky a touhy. Jednoduše proto, že jste příliš přístupný – a to je ta nejhorší věc, která se může stát po rozchodu.

 2. Nehýbejte se

  Snad váš přítel už zvažuje možné způsoby smíření. Dokonce i když jste váš přítel velmi urazil a chtěli byste si hodit lekci, přestaňte s ním mluvit, přesto ho nechte nit pro smíření a udržujte kontakt. Nevypínejte telefon, ignorujte jeho zprávy. Pokud se k němu dostanete příliš daleko, váš milenec se může rozhodnout, že s vámi není možné uzavřít mír a nechat tento podnik.

 3. Nezapomeňte na zradu

  Některé dívky si myslí, že žárlivost je nejlepší způsob, jak získat člověka zpět po rozchodu. Možná mají v některých ohledech pravdu, pokud jen věc nedosáhne skutečné zrady. Jakmile se vaše milované slyší, že jste strávili noc s jiným chlápkem, jednoduše vás vymaže ze seznamu priorit. Ano, bude naštvaný a trpí, ale pravděpodobně nebude chtít obnovit starý vztah. Pro každého člověka je fyzická zrada dívky, dokonce i bývalá přítelkyně, zrada, nůž v zádech. Takže přemýšlejte dvakrát, než se o tom rozhodnete, jinak se můžete navždy podílet s vaším blízkým.

 4. Neobviň ho.

  Někdy člověk, i když milovaný, přináší příliš mnoho bolesti a končí svůj vztah s vámi. A pak ho chcete nazvat bastardem, zrádcem, zlodějem. Řekněte to tolik, kolik chcete – je dokonce užitečné pro spokojenost. Ale jen to tiše, “o sobě” a v žádném případě se s ním nelévejte blátem. Za prvé, je to z vašeho pohledu jenom nečestné a sotva někdo ocení váš ohavnost. Zadruhé, dříve nebo později se člověk dozví o vašich slovech a pak se o mírném smíření nemluví. Opravdu chcete to?

 5. Nedávejte mu dary

  Chceš, aby pochopil, jak moc ho milujete a že jste připraveni mu odpustit vše na světě? A pokud se na to potvrdíte, začnete jej sprchovat dary, pak uděláte obrovskou chybu. Toto chování je podobné ponížení a lichocení, vše vypadá, jako byste chtěli koupit jeho lásku. Není nic špatného, ​​když uděláte dárek milovanému, ale ne v případě, že jste se rozloučili a už se nepovažujete za pár.

jak se vyrovnat s chlápkem po správném rozchodu

Jak se vyrovnat s chlápkem po rozloučení

Takže to bylo několik týdnů od vašeho rozloučení se svým milencem. Pokud by v jeho duši byla alespoň drobná jeho bývalá láska, pak určitě postrádá a chce vás vidět přinejmenším od rohu oka. Snad se nemůžete vyrovnat – konkrétně, abyste viděli a ujistili jste se, že trpíte a stále “vysušíte”. Tak jak se chováš, takže ten chlapík rozhodl, že tvoje rozloučení je největší chybou v jeho životě?

První věc, kterou musíte udělat, je překvapit ho. To, že vypadáš skvěle a nevypadáš jako oběť nešťastné lásky. Zahrajte si s vaším milovaným a přimět ho, aby věřil, že nic nemáte. Skutečnost, že jste byli svěží a krásní, když jste se s ním setkali, je pochopitelná, protože jste se ho pokoušeli potěšit. A skutečnost, že po rozloučení je váš vzhled ideální, přiměje ho, aby myslel: pro koho se teď snažíte? Přinejmenším ho přiměje k těmto myšlenkám: buď jste uneseni jiným člověkem, nebo se vůbec netrápíte tím, že odešel. Oba způsobí, že bude chtít s vámi komunikovat blíže, aby zjistil přesně příčinu. Není to to, čeho se snažíme dosáhnout?

Udržujte své emoce pod kontrolou. Budete překvapeni, ale chlapci mají velmi rád rezervované ženy. My příliš často žijeme jen s emocí, aniž bychom si všimli, že jim podřídíme všechny naše činy. Muži mají příčinu mnohem jednodušší a pro ně je obtížné pochopit souvislost mezi naší nespokojeností s obrazem a našimi činy. Někdy nám ženy mohou přijít s problémem od začátku a začneme hledat vinu milovaného člověka, kde není žádný. Očekáváme možné důsledky v předstihu a ukončíme toto a sebe i partnera. Pokud jste příliš často zneužívány negativními emocemi „není ten případ,“ přinášet jej zoufalství slzami, pláče a obvinění, pak nadále budovat vztah s vámi to bude těžké. Nedovolte, aby se přehnané obavy převzaly vrchol, aby byly emocionálně zdrženlivé.

Pokud byl důvod rozloučení pokryt vašimi chybami, zkuste mu říct, že jste se změnili. To, že se rozhodnete, že budete opět spolu, nebudete kráčet na stejném hrádle, ale budete mít možnost dát milovanému muži radost. Musíte jen zlomit jeho odpor a předsudky ve skutečnosti, že nemůžete s vámi stavět normální vztah. Jakmile si uvědomí, že nejste stejný megger “s věčným PMS”, který ho přivedl k rukojeti, bude nutně chtít obnovit vztah a zkusit znovu. Ctěte své blízké a neopakujte stejné chyby

Pokud je vinen rozchodem, pak si nepamatuj jeho minulé vady, prožijte přítomnost a radujte se v nadcházejícím usmíření. To neznamená, že byste se měl zbavit všech svých chyb a trpět špatnými skutky. Jednoduše v tuto chvíli je pro vás důležité, abyste obnovili status quo a znovu jste spolu, a na základě důvodů rozloučení můžete později spolupracovat, až se znovu stanete pár.

Nezapomeňte, že když se mu již podaří zamilovat se do něj, získáte to znovu, i když se ujistí, že pro vás již necítí žádné pocity. Pokuste se znovu vidět v sobě dívku, kterou kdysi zamiloval bez paměti, což zhorší jeho touhu učinit s sebou pokoj. Víte, že člověk, na rozdíl od ženy, je mnohem těžší vymazat ze života dívky, kterou miloval dlouho? Navzdory svému vlastnímu rozhodnutí rozdělit se bude i nadále dlouho bát o přerušení vztahů a touží po předmětu své lásky. Nechte to být tajemství, nenechte se ukázat, ale on vám bude chybět a pořád si zapamatujete. Proto je mnohem pravděpodobnější, že jej vrátíte, než si myslíte. Hlavním úkolem není vzdát se a porušovat předsudky proti vám.

Pokud se vám podařilo vyrovnat se svým milovaným chlápkem a vrátit ho – dobře, gratulujeme. Snažte se vyvarovat se minulých chyb, abyste je znovu neztratili. Pokud i přes veškeré vaše úsilí se mladý člověk nevrátil k vám, pak ho propustil v klidu a začal budovat nový život, který už byl bez něj. Víte, osud je velmi znepokojen rozložením rolí v našich životech, a možná tenhle člověk vůbec není princem na bílém koni, který vás udělá šťastným. Takže pokračujte v živote, veselujte se v každém okamžiku – jistě vaše skutečné štěstí je někde poblíž.

Doporučujeme vám, abyste si přečetli: Jak se člověk oženit s vámi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

80 − 73 =