Co děvčata líbí chlapi: Co to je, sny pan Maiden?

kakaya-figura-nravitsya-muzhchinam-5

Velmi často se kluci z kůže vylézou, aby si užívali tuto nebo okouzlující dívku. A ještě častěji pro ně zůstává úplné tajemství, co ještě musíme udělat, abychom získali naši pozornost a obdiv. Opravdu doufáme, že tento článek padne na oko co nejvíce mužské části uživatelů internetu. Budeme schopni říci jménem všech žen, co se o chlapcích líbí.

Obecně platí, že je zcela zřejmé, že různé dívky mají rádi různé muže. To se týká vzhledu a psychologických aspektů chování. Podle našeho výběru ovlivňuje milion faktorů a další malé. Často, my sami nedokážeme jasně a konkrétně odpovědět, co nás ovlivnilo, když jsme vybrali jednoho gentlemana z deseti nebo dvou dalších. Nicméně existují chvíle, kvůli nimž určitý chlap má rád dívky více než ostatní členové silnějšího pohlaví.

Co člověku přitahuje hodně žen – jak podle věku, tak i podle vzdělání, nemluvě o rozdílu v náboženství, vzdělání a stravovacích návycích. Je důležité pouze pochopit, že to není jedna konkrétní vlastnost. Obvykle je to celá sada kvalit, skutečný koktejl, který si váží toho, že mladá dáma chápe, že se jí líbí.

co nemají rádi holky v klucích

Jaké mužské vlastnosti mají dívky

Intrikou je, že někdy jsou vlastnosti, které jsou nezbytné k tomu, aby se dívky jako oni přímo ocitli proti sobě. Ano, je to fakt. Nebojte se a překvapený obličej. Měli by být a bod. Jen vím, jak manévrovat a demonstrovat je v různých situacích. Nebo skryjte. To znamená, nemyslete si, že tento seznam je všelékem. Nikdo vám neposkytne připravenou instrukci. Pouze seznam a doporučení k použití a pokyny pro jeho použití musíte psát vlastním rukama. Chcete-li to udělat, budete potřebovat první kvalitu, jejíž přítomnost považují všechny dámy za povinné. Takže pokračujme k seznamu:

 • Mozky

Nebo konkrétně, mysl. Protože mozek je fyzický orgán, každý lidský organismus je obdařen přírodou. A mysl je již jemnější skořápka. Ne všichni muži, kteří mají mozky, jsou stejně obdařeni inteligencí. Názory žen na muže s vysokými intelektuálními schopnostmi jsou následující: zdá se, že jsou sexuálně atraktivní. Zde a tak! Nezaměňujte schopnost vyřešit sto nebo dvě křížovky v několika hodinách se schopností myslet, myslet, a to je pravda, že použít. Znalost mnoha věcí je úžasná. Člověk se nezasahuje a neodporuje druhému. Ale mysl je víc než spousta informací.

 • Smysl pro humor

Zde je důležité, aby nebyl předmětem stejného kouzelníka, kterého byste chtěli charmovat. To znamená, že je dokonale přípustné hrát na ní triky – to je příjemný doplněk k flirtování. Překročení stejné tyče – je plné. Mělo by se také pamatovat na to, že žert, opakovaný a více než pětkrát, už nemůže být směšný. Obraz klauna a věčný žolík také není pro všechny dámy atraktivní. Trik je, že schopnost najít humor v těžkých životních situacích a dělat si legraci ze všeho, co vidíte, je polární věc. Schopnost hrát si trik na sebe je vynikající vlastnost, kterou všichni rádi a obecně.

 • Buďte první

Olovo. Co rozděluje vůdce od ostatních? Pokud se podíváte z pohledu takové vědy jako biologie, pak se setkáme s pojmem “alfa samec”. Kdo to je? Co dělá? Vybírá se. Být ve skupině, jedná tak, aby bral to, co potřebuje. Přesně ví, co potřebuje. Je zcela sebevědomý a je schopen odpovědět na jeho slova a jednání a být za ně odpovědný. Nezáleží na fyzické přitažlivosti. Nebo na úrovni pohody. To je úplně vnitřní stav, který děvčátkům líbí chlapci.

 • Chuť

Schopnost elegantně se oblékat, pochopit technologii, auta, víno, hudbu, umění, sport, vědu a pak na seznamu jednoznačně přidělí vás od davu. Nedostávejte bledý. Není nutné si myslet, že dívky mají jako stylový obal počítač, a ne pěkný mladý muž, krásně oblečený a dobře známý v autě. Vypadat módně oblečení je poměrně jednoduchá dovednost. A pokud jde o všechno ostatní, tak v pár věcech, které dokonale rozumí, zatímco u jiných to je dobré – je to docela skutečné. No, pak – láska k dobrým a kvalitním věcem víc než běžný jev. Demonstrace v jeho přítomnosti není také nejtěžší úkol.

 • Vzdělávání

V návaznosti na předchozí vlastnosti. Společně se zbývajícími znaky to řekne dívce o vás, že jste člověk, který se chce rozvíjet. K tomu není nutné mít dvě nebo tři vyšší vzdělání a diplomovou práci. To znamená, že to není špatné, ale hlavním úkolem není zablokovat vaše úspěchy. Stejné kluci, kteří nemají jiné krusty poskytované vzdělávacími institucemi, by se měli rozvíjet s pomocí knih. Vzdělání a vzdělání se mohou lišit, ne být jeden. Přesto by se to mělo hledat.

 • Pozor a pozornost

V tom dívky potřebují vždy a neustále. Ne proto, že jsou bezmocní invalidé, a ne proto, že potřebují oči a oči. Žena přijímá známky pozornosti a vítá projevy péče o její osobu prostě proto, že ji potřebuje. Můžete jí dát auto, nebo můžete poslat tucet romantických zpráv. Můžete jí říct kompliment, nalijte čaj, když je zima. Jděte do práce, zeptejte se, jaký film chce vidět. Existují stovky způsobů, jak to zpříjemnit, ne vždy finančně nákladné. Buďte tak bez prázdnin a svátků a zůstanete mezi těmi kluky, kteří jsou atraktivní pro ženu.

 • Energetiky

Amoebijští kluci, nekompetentní a plašiví až po hanebné, kteří nemohou vystoupit bez kopu zezadu, nejsou schopni přitáhnout dámu. Měli byste mít energii, vařit vnitřní síly a zachovat notorické jádro. To vám zajistí neodolatelné ženské oči. Nemusíte hrát čtyřiadvacet hodin denně, abyste vytvořili správný názor ženy na sebe. Ale musíte vyzařovat proud vitální energie. O těch klucích, kteří vypouštějí takové tekutiny, říkají mladé dámy – on mě obviní a dostane. No, chápete, co to vede v budoucnosti, že?

 • Piráti a dobrodruzi

Ano, “špatně” nějakým způsobem chlapci mají ještě fascinující efekt na dívky. Je pravda, že “špatné” – v kontextu někdy schopné riskovat a objevit nové a nečekané pro druhé. Zpívat serenádu ​​pod oknem dámu svého srdce skoku se svým padákem, sestup do horského potoka, který odvádí náruč květin z dvorku někoho jiného. Věnuj svůj život. Takové dobrodružství v duši nějaké ženy, nicméně, její hrdinka bude muset vybrat jeden a jediný ze všech. Odtud rostou “nohy” další pravdy – děvčata nejsou pro ty, kteří za nimi běží, atraktivní a podmanivě se oddávají všem svým rozmarům. Zároveň však milují nevychované a vytrvalé. Vyberte správné dávkování – a budete vždy vítáni pro dívky.

 • Romantismus

Zde je to rozpor. Brutální dívky by měly být podávány současně s romantikou. Ano, všechno správně rozumíte. Kdo říkal, že k tomu nedojde a nemůžete spojit maskulinitu a něhu dohromady? Každý, kdo dosáhl tohoto výsledku, bude schopen dobýt každý spravedlivý sex. Má ráda, když se přizná, že si bez ní nemyslí svůj život a chce, aby se s ním narodila. Není to romantické? A tohle není mužské? A je to tak těžké udělat, když už dlouho žila ve svém srdci?

 • Sexualita

Ano, ano! A ty jsi nevěřil? Pokud jste v posteli dívky, pak si nemyslete, že je to hotové. Ne, to není. Technika sexu záleží. Pro mnohé dámy je to ještě důležitější než “velikost”. I když je daleko od posledního místa, ale dovednosti v sexuálním mistrovství nekončí pouze přítomností penisu působivé velikosti. Věřte mi, úspěch žen v tomto aspektu není vždy spojen s fyzickými parametry. Čteme Kama Sutru a studujeme, co a jak se ženy líbí v posteli.

 • Věrnost

Zde dívka musí být absolutně jistá sto procent – vždy a ve všech situacích! Neměli byste dát důvod nejen k fyzické zradě. Morální oddanost je stejně důležitá. Nezradte ji ani v malých věcech, neklaďte ani v malých záležitostech. To vy sami uděláte dobrou službu. Sláva podvodníka a Lovelace přesto nikomu nic nepřináší. Dámy dávají přednost tomu, aby obcházeli stranu takových pánů.

Tady možná je to všechno. Hlavní vlastnosti, které jsme nazvali. Možná, mnoho z nich už máte; dokonce i několik z nich bude stačit, aby se dívka na vás dívala se zájmem. Neexistuje však žádný limit pro dokonalost, souhlasíte? Proto stojí za to pracovat na sobě a vyvíjet ještě pozoruhodnější rysy vaší osobnosti. Dali jsme vám orientační body, stačí je následovat – může změnit váš život navždy!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

90 − 83 =