Co by měl být první polibek

první polibek

Obsah:

  • Jak se připravit na první polibek
  • Co by měl být první polibek
  • Co dělat s prvním polibkem
  • První polibek s chlápkem. Závěr

První polibek s chlápkem … Chvějící se, plachý dotek na rty milovaného člověka, dotek, který si pak budeš pamatovat celý svůj život. Třesou ruce, mé srdce bije, takže se zdá, se chystá vyskočit z hrudi, uši stojí podivná zvonění, potí dlaně … Strach z prvního polibku, téměř všechny zažívá. A téměř všichni si s těmito nádhernými momenty vždy vzpomínají.

První chvějící se polibek vám umožní dotknout se tajemství bytí, jeho nejvnitřnějších okamžiků a skutečné podstaty člověka. Jedná se o nejvíce dotyčné a něžné momenty ve vztahu dvou lidí, jejichž srdce se navzájem otevřely. Věk prvního polibku může být jiný, ale nejčastěji se to stane v raném mládí, kdy čistota a romantika obou vám dovolí položit kus duše do polibku a předat ji tomu, kterého milujete.

Jak je poprvé polibek? Mírně třásoucí rty dvou milujících lidí se slučují, jejich srdce začne klesat v ojedinělých situacích, hlava se začíná otáčet a zdá se, že vědomí se chystá opustit vás a odletět tam, kde vždy vládne štěstí. A chci, aby to trvalo navždy.

Jaké chutné momenty, ne? Zdá se, že by měli být touženi z celého srdce, ale většinou velmi nezkušení v této věci, chlapci a dívky se bojí prvního polibku a přiblížit se k minutám, když se to stane, nezpěchejte. Obávají se, že pokud nebudou moci políbit, jak potřebují, odcizí své milované a ztratí svou dispozici. Ve skutečnosti jsou to marné pochybnosti – všichni byli kdysi úplným nesmyslem v oblasti polibků – ale co můžete udělat, pokud vás lhářství neumožňuje udělat rozhodující krok k sobě navzájem? Takže pojďme, a tak se nezasahuje, přemýšlejte o tom, jak se rozhodnout o prvním polibku a zároveň nezkrácet vztah s milovaným.

Jak se připravit na první polibek

Co jsou polibky obecně? Líbání je nádechem rtů na milovanou osobu, vyjadřuje soucit, lásku, lásku. Jsou příbuzní, přátelští, láska, sexuální. První polibek se liší od ostatních polibků s neomezenou něhou a plachostí, smíšenou s extrémní zvědavostí.

Složitost prvního polibku spočívá v tom, že se nevyskytuje spontánně a reflexně, ale vyžaduje přípravu a dokonce i nějaké plánování. Obvykle je to velmi těžké, protože bez praxe je obtížné pochopit, zda víš, jak se líbat nebo ne. A nechci vypadat úplně hodně před svou milovanou osobou. Jak se připravit na první polibek?

Obecně lze říci, že program polibků je položen v každé osobě. Vidíme na obrazovce líbání herce a líbat lidi na ulicích, je nám řečeno, o líbání přátel a známých, od raného dětství rodiče líbáme a my se líbají své příbuzné … Jedním slovem, polibky v našem životě – není neobvyklý výskyt. Tak proč je první polibek tak strašidelný, protože v romantické situaci se chcete líbat ještě víc než v každodenním životě? Protože nevíme, jaký má být první polibek, a my se velmi bojíme, že se budeme chovat v okamžicích dotyku rtů dvou zcela odlišných, než je požadováno.

Nejspolehlivějším způsobem, jak se připravit na první polibek, je mentální trénink. Abyste pochopili, jak správně provést první polibek, musíte zahrnout svou představivost a představit si situaci. Pojďme si představit svého oblíbeného chlápka. Necháme se volně odpočívat na zádech židle nebo křesla a představte si, jak políbíme rty a tvář. Musíte předložit, dokud se to všechno nezdá skutečné. Tuto prezentaci prvního polibku s chlapem jsme dali co možná nejvíce – to pomůže zlepšit efektivitu psychické nácviku. Pokusíme se představit, jak dýcháme v jeho vůni, jak cítíme něžnost jeho rtů a touhu odpovídat na naši náklonnost celým svým srdcem.

Pokud podržíte toto školení často, bude naše mysl věřit v realitu toho, co se děje, a nebudeme muset přemýšlet o tom, jak se připravit na první polibek co nejúplněji, – mentální zkušenosti z těchto polibky umožní získat hlubokou důvěru.

první polibky

Co by měl být první polibek

Před prvním polibkem si musíte pamatovat na hlavní věc – emoce, které zažíváme v úžasných chvílích dotyku rtů, mohou způsobit některé problémy. Potěšení, které tyto momenty přináší, je tak velké, že vás zapomíná na všechno na světě. Otočí hlavu, způsobuje třást a přispívá k úplné ztrátě kontroly nad sebou. Být toho boje a napětí během polibku nemůže být v žádném případě! Podle pravidel prvního polibku je taková reakce na to zcela normální a touha ovládat ji vytvoří velký emocionální problém. Problém naopak tvoří psychologickou bariéru, která pak bude velmi obtížné překonat. Aby se později strach nezjavil, měl by být první bozk podán s úplnou svobodou, nemělo by se bát a nemyslet na nic.

Zároveň platí, že pravidla prvního polibku zahrnují povinnou podmínku, abyste se nezbavili vlastním dojmem a nezapomeňte na pocity svého partnera. Když se poprvé dotkne rtů svého milence, dívka by měla cítit nejen sebe, ale i on, a snažila se ho cítit, jak dobře je. V tuto chvíli není nutné přemýšlet o tom, jak obratně políbí – ten chlap bude mít napětí a potěšení z líbání bude zkaženo. Je třeba se pokusit, aby se všechno stalo v reflexu.

Mnoho mladých mužů a žen má strach z prvního polibku, což jim brání v úplném uvolnění. Obvykle se tento strach projevuje u lidí, kteří jsou schopni počítat s přáním ostatních. Abyste se zbavili strachu z prvního polibku, musíte se pokusit vytvořit pro rozhodující krok vhodné prostředí: zahrnout romantickou hudbu, ztlumit světlo, najít někde v parku krásné odlehlé místo a tak dále. Kromě toho si musíme pamatovat, že se nikdo poprvé nelíbí perfektně. A je dokonce dobré, protože od té doby se naučit správné polibky spolu s blízké je velmi zajímavé a příjemné.

Mnoho lidí přemýšlí o tom, jak rozhodnout o prvním polibku na první rande. Stojí to za to? Senzace z prvního polibku se nikdy neopakují. Je to kouzelné, nemožné to chvíli vrátit. Pokud vztah s chlápkem trvá dlouhou dobu, líbání může být méně vzrušující. První polibek způsobuje nepopsatelné vzrušení, je někdy velmi obtížné se s ním vyrovnat. Všechny popisy prvního polibku svědčí o takovém vzrušení, proto by se neměl považovat za něco mimořádného. Naopak, pokud se nebudeme bát před prvním polibkem – je to špatné. Toto mluví buď o temnotě duše, nebo o nedostatku skutečného pocitu partnera. A na první rande je příliš brzy na to, aby mluvil o skutečných pocátech. A pak, jak se rozhodnout o prvním polibku, pokud nejsme přesvědčeni v sobě nebo v chlapci? Bude lepší, pokud nějaký čas projde a my pochopíme, kolik toho člověk potřebuje. A teprve pak rozhodneme, jestli ho chceme políbit.

Co dělat s prvním polibkem

Téměř jakýkoli popis prvního polibku naznačuje, že předběžná diskuse o tomto polibku zkazí všechny jeho pocity. Pokud se hádáte o hodinu, že je polibek nezbytný, jednoduše se to nepodaří. Nastane napětí, které nakonec zničí veškeré potěšení z polibku. Mělo by se to stát spontánně a pak bude polibek kouzlem, nezapomenutelnou pohádkou, představující okamžiky opravdového štěstí. Proto před polibkem je lepší nechat se o něm diskutovat.

Technika prvního polibku je poměrně jednoduchá. Zahrnuje pouze rty a není agrese a sexualita. Objetí musí být měkké, plné plachého něhu. Při polibku je třeba trochu naklonit trochu hlava, která lehce posune bok po nosu, dotýká se rtů na rty a na chvíli se extrémně zmrazí. Dotek rtů je lehký, jazyk se neúčastní prvního polibku. Moje oči jsou zavřené.

Jaký by měl být první polibek? První dotek rtů milovníků vyjadřuje něhu, takže je nežádoucí, že je příliš mokrá. Nicméně, suchý polibek nebo mokrý, závisí více na chlapí než dívka. Ale i kdyby se zdálo být vlhčí, než by se dalo očekávat, mělo by se s tím zacházet klidně: možná ten člověk je příliš vášnivý a nemůže se v těchto okamžicích ovládat. Nebo prostě sám nemá zkušenosti s líbáním a znepokojením dělá chyby. Oba případy jsou důkazem silných pocitů a toto by mělo být jen potěšením.

Technika prvního polibku neposkytuje módní polibky. Nicméně, mnoho dívek je stále opravdu chtít naučit. Jak to udělat? Můžete se pokusit dostat radu od zkušených přátel nebo zahrnout svou vlastní představivost a přijít na způsob, jak se líbat, na základě některých pozorování a znalostí. Ale přesto je první módní polibek nežádoucí. V módních polibcích je obvykle sexualita a explicitní vyjádření její přítelkyně může vést k nežádoucímu výsledku. A co když milovaná interpretuje tuto sexualitu nesprávně? Koneckonců, ne všichni chlapci jako sofistikované dívky v této oblasti! Mnoho z nich nejprve touží po čisté něžnosti a na sexualitu se roztahuje až později.

Co dělat s prvním polibkem, pokud dokončíte, že mu chybí vůle a trvá dlouho? Ve skutečnosti v tomto případě z nedostatku vzduchu může dech vystoupit! Nejdůležitější věcí není panika a pokus o dýchání hluboko přes nos. A příliš rychlé dýchání by nemělo být – to povede k nadbytku kyslíku, což vede k velkému závratě hlavy.

Co by měly být polibky, pokud jsou první? Musí být plachtí. Proto je líbání, je žádoucí, aby dívka mierně posunula spodní ret, jako by se snažila odtrhnout od rtů jejího přítele.

Co dělat v prvním polibkem na rty Neposunujte a dostat zploštělé? Je třeba, aby si odpočinout a dát majetek na chlapa. Pokud jej již má zkušenosti v oblasti polibků, měl by se ujistil, že vše půjde hladce. V tomto případě, je připojení na rty byl jemný, bez kolize, můžete nechat váš partner lehce objala sama na ramena nebo pasu, sám, objal krk a položil jí ruce na ramena. Pospěšte si, sepjal krku muž, nebo provést nějaké trhavé pohyby jsou za to nestojí. Aby šlo všechno hladce, je třeba se pohybovat pomalu, dává plnou iniciativu na své milované.

Pysky na polibku by měly být trochu uvolněné. Příliš tvrdé rty líbání partner bude nepříjemné, takže nemusíte komprimovat je. Nebojte se, že se stanou jako želé – jen trochu uklidněte rty a pravidelně je lehce zatěžujte. To nejenže poskytne příležitost k dokončení prvního polibku, ale také umožní poznat různé způsoby líbání později.

Při prvním polibku s chlápkem se může stát, že mu bude dívka čelit zuby. Abychom byli v tomto případě v rozpacích, není to nutné, je třeba jen pokusit se trochu odstranit hlavu, aby byl polibek méně intenzivní. Pokud byl polibek mokrý, otevřeně otřete jeho ústa by neměl být, protože to může urazit muže. Lepší, lehkomyslně, trochu odvrácená, rychle držel rty rukou, aby milovaný bral toto gesto jako náhodný.

Tady snad všechny základní pravidla prvního polibku. Možná, že někdo se zdají směšné, ale je to neznalost těchto pravidel často vede ke vzniku zavedené strachu z prvního polibku, a políbit všichni. A to je nepřijatelné, protože polibky, aby náš život šťastný a barevné. Tak jsme polibek pro štěstí a zdraví!

první polibek chlapce a dívky

První polibek s chlápkem. Závěr

Takže teď víme, jak se objevují první polibky a jak se k nim přistupují. Nejpohodlnější doba pro první polibek je konec setkání, od té doby opustí nejkompletnější dojem, který se bude projevovat až do příští schůzky. Ale pokud dívka nepociťuje nic zvláštního o tom chlapíkovi, radši by nedovolila, aby se takový polibek rozloučil.

Věk prvního polibku může být libovolný, ale většinou se to děje za třinácti-čtrnáct let. V tomto věku je obzvláště snadné udržovat romantickou náladu, která se bez drobných potíží objevuje u dívky a chlápka. A co může být lepší pro první polibek než pro romantické datum? Magnetická přitažlivost chlapců a dívek k sobě přispívá k velké touze dotknout se rtů a odolat této touze není nutná. Možná nesmírná něžnost prvního polibku se změní v pravou lásku. A možná ne. Ve skutečnosti to není tak důležité, protože celý život přichází! Nyní je důležitá pouze jedna věc – líbání, vniknutí do kouzelného světa první lásky a nezapomínání na tyto momenty, pak nikdy!

Doporučujeme číst: chyby k prvnímu datu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 58