Výrobky, které vyvolávají vzhled vrásek

Po provedení průzkumu o 8 000 ženách vědci dokázali identifikovat produkty, které vyvolávají časné stárnutí pleti. Podle jejich názoru je toto jídlo vedoucí k tomu, že zástupci slabšího pohlaví vypadají o několik let starší než jejich biologický věk.

Vědci říkají, že příčinou vzniku včasných vrásek je podvýživa. Zpravidla urychluje stárnutí, jako je konzumace alkoholu, kouření a časté návštěvy solária a přebytek stravy jednoduchých sacharidů a nasycených tuků, stejně jako nedostatek tekutin. Také vzhled časných vrásek je ovlivněn nadměrnou konzumací cukru.

Dlouhé výzkumy britských vědců ukázaly, že se cukr tvoří v organismu škodlivým pro kožní spojení. V důsledku účinků těchto sloučenin se zničí elastin a kolagen – dva prvky, které brání stárnutí pokožky.

Je pozoruhodné, že nejen milovníci sladkostí, soda, čipy, krekry a rychlé občerstvení vypadají o 4-6 let starší než jejich věk. Vyvolání vzhledu vrásek lze spotřebovat ve velkém množství pekařských výrobků, brambor a těstovin.

V průzkumu, který provedli britští odborníci, bylo zjištěno, že mezi mladými ženami vypukla skutečná epidemie stárnutí.

Nejužitečnější pro kůži, podle vědců, jsou tmavě zelená a oranžová zelenina, rajčata, granátové jablko, stejně jako odrůdy červeného hroznu. Tyto produkty obsahují velké množství antioxidantů – umožňuje vám bojovat proti volným radikálům, které se v těle objevují pod vlivem ultrafialového záření.

Doporučujeme číst: produkty pro kojící matku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 + = 35