Jak uplatnit samoopalování: tajemství krásy

jak aplikovat samoopalování

Obsah:

  • Co je autosunburn a proč je?
  • Rozmanitost prostředků: jaké jsou solária
  • Jak si vybrat vlastníka?
  • Jak používat autosunburn
  • Jak zachovat účinek spáleniny
  • Je dobré vědět!

Krásné rovnoměrné opálení vás může nejen zvýšit atraktivitu, ale i skrýt některé z nedostatků. Například stíny, “pomerančová kůra” na nejnepříznivějších místech (na boky, břicho, hýždě), protažené tvary a další nepravidelnosti postavy se na tmavé kůži stanou mnohem neviditelnějšími. A každý chce vypadat okouzlující!

Přírodní bronzový odstín můžete koupit několika způsoby: přirozenou cestou a také pomocí moderních metod a prostředků kosmetologie. Ale není vždy čas a příležitost nasávat jasné jižní slunce, takže většina lidí (žen i mužů) chodí na solárium. Ale navzdory rostoucí popularitě druhých, vědci již dlouho prokázali svůj negativní dopad na kůži. Takže pokud máte zájem o své zdraví, nejvhodnější možností bude zvláštní prostředek pro samoopalování. O tom, jak je vybrat a jak je správně aplikovat, budeme hovořit níže.

Co je autosunburn a proč je?

Jedná se o kosmetický výrobek, který vytváří (s pomocí speciálních látek kůže na pokožce) pocit, že jste celý den strávili na horkém slunci. Jedná se o vynikající alternativu k soláriu, které je zaprvé kontraindikováno u některých onemocnění a za druhé může vést k nejrůznějším negativním důsledkům, pokud se na něj příliš přitahujete. Problémy mohou začít s banální alergií a končit onkologií. Proto odborníci doporučují velmi pečlivě a vážně ošetřit návštěvu solária.

Pokud si chcete dát krásný zdravý vzhled bez vedlejších účinků, koupit si speciální pleťové mléko. Díky tomu se můžete v zimě zbavit mléčné bílé kůže nebo skrýt malé úseky a na odpovědné události také vypadat ohromující. Dnes mnoho salonů poskytuje takovou službu – od zázračných strojů až po samotné opalování ve formě spreje “postříkán” po celém těle. Proto máte k “automatickému vypálení” dvě možnosti – kontaktujte odborníka nebo aplikujte lotion sám. Někteří se domnívají, že je obtížné provést tento postup doma, ale je to chybný názor. Hlavní věc, dodržování jednoduchých pravidel, to udělat správně, a pak bude kůže bude svůdná a krásná 365 dní v roce.

jak aplikovat samoopalování

Rozmanitost prostředků: jaké jsou solária

To je ideální volba pro rychlý nákup opálení. Je to nepostradatelné v zimě nebo v případech, kdy je na lékařských indikátorech kontraindikováno, že je pod vlivem ultrafialového záření. Pak se na záchranu dostane speciální tónovací mléko. Ale než začneme hovořit o správné aplikaci, podívejte se na nejrůznější kosmetiku. Existuje několik odrůd:

  • urychlovače spálení;
  • bronzanty (nazývají se také bronzery);
  • a ve skutečnosti samoopalování.

První kategorie činidel “funguje” pro zvýšení množství pigmentu syntetizovaného kůží v kůži. Nejslavnějším urychlovačem je tyrosin, který je prekurzorem řetězce syntézy melaninu. Tato aminokyselina, která klesá ve velkém množství na pokožce člověka, vyvolává buňky (melanocyty), aby co nejvíce produkovaly pigment, což vede k urychlení procesu spálení slunečního záření.

Složení bronzů zahrnuje barviva. Proto, po jejich aplikaci, pokožka okamžitě získá tmavou barvu. Hlavní nevýhodou je nestabilita barvení. Pokud do produktu vnikne voda, může se výrobek rozpouštět a znečistit a v důsledku nesprávného používání mohou zůstat světlé proužky a bílé skvrny. Pokud se stále rozhodnete koupit takový výrobek, zhotovte tón nebo dva tmavší než přirozený odstín kůže, aby nevypadal směšně. Aplikujte ji na ty části obličeje nebo těla, které jsou nejčastěji na slunci, například na lince nosu nebo lícní kosti.

Pokud jde o autosunburn, vyrábí se ve formě spreje, mléka nebo krému. Dihydroxyaceton, který je součástí jejich složení, při interakci s kožními bílkovinami skvrnit v horní vrstvě v tmavé barvě. Účinky spáleniny se však neprojevují okamžitě, ale do tří až čtyř hodin po aplikaci. Po určitém čase, kdy se nadlehlé váhy odlupují, se člověk postupně “zesvětlí”. Jak poznamenávají kosmetologové, je to nejúčinnější a “dlouhotrvající” způsob získávání bronzového odstínu.

Jak si vybrat vlastníka?

Není třeba kupovat velmi drahý výrobek – hlavní věcí je to, že dává efekt, který přirozeně vypadá na vaší pokožce. Chcete-li to provést, musíte zvolit správný tón. Vezměte lotion a aplikujte několik kapek na speciální zkušební papír a poté jej připojte k ruce. Bílé dívky dávají přednost použití výrobků s lehkou strukturou, například modelářské látky nebo mléko 2 v 1, které současně zvlhčují a tónují. Zástupci hezkého sexu s blond a kaštanovými vlasy jsou s slunečními paprsky pozoruhodně spokojeni, takže jim bude vyhovovat tmavší samoopalovací krém. Bude vypadat přirozeně. A pokud chcete, aby pokožka svítila, proveďte lék s blikajícími částicemi. Za prvé, budete vypadat skutečně okouzlující a za druhé, pomůžete zakrýt vady a nepravidelnosti na těle. Těm, kteří se právě vrátili z klidu a chtěli byste opravit výsledek opalování, doporučujeme použít sprej nebo lotion s označením “tmavý”.

Jak používat autosunburn

Jakmile se rozhodnete pro tón, je čas promluvit si o tom, jak ho správně aplikovat. V opačném případě existuje šance, místo krásné křupavé kůže, aby se dostal účinek leoparda.

Nejdříve koupte rukavice a položte je na ruce. Faktem je, že na dlaních je mnohem více pórů než na jiných částech těla, takže během aplikace absorbují pleťové mléko a získají jasně oranžovou barvu. Nechcete to, že?

Pokud se rozhodnete provést doma před týdnem, přestanete používat kosmetiku, která obsahuje alfa-kyseliny. A 24 hodin před přímou aplikací provádí depilaci. Pokud budete celé tělo léčit, odstraňte přebytečné vlasy na ruce, nohou a na jiných místech. Večer si oloupeme kůži a použijeme hydratační krém. Nejdůležitější je počkat den, jinak náprava bude ležet nerovnoměrně, s pruhy a rozvody.

Majitelé suché kůže je lepší koupit krémový výrobek, pro mastné lehké gely a pleťové vody. Vyzkoušejte kosmetický přípravek na vnitřní straně ruky, abyste se ujistili, že se neobjeví alergická reakce.

Před aplikací samoopalování na obličej, položte rukavice a obvaz, odstraňte vlasy zpět. Pokud postupujete poprvé, abyste zabránili neočekávanému výsledku, promíchejte přípravek pravidelným krémem nebo pleťovým mlékem ve stejném poměru. Navlhčete kůži kolem očí, jinak by tato oblast byla tmavší než ostatní oblasti. Poté trochu stlačte autosunburn na ruku a rychlými pohyby, dobře stínem, aplikujte na obličej (pro tento účel můžete použít houbu nebo speciální houbu). Vyhněte se řadě vlasů a obočí. Nezapomeňte na krk a místo za ušima (také ošetřte je). Pokud jsou na obličeji pruhy a pruhy, roztrhněte je a odlupujte nebo použijte bělicí masku.

Teď vezměte tělo. Každá část se vizuálně rozdělí na několik částí, například: hřbet, přední část stehna, zadní část, kaviár. Vypláchněte opálení v kruhových pohybech, pohybujte se nahoru proti růstu vlasů. Začněte s holením a jděte nahoru a nechte “na dezert” kolena a nohy. Koneckonců, při přirozeném opalování jsou vždy lehce lehčí než jiné oblasti. Po dokončení aplikujte malé množství zvlhčujícího mléka nahoře, což pomůže přerozdělit zbytek krému. Tudíž ošetřujte celé tělo, nakonec – lokty, stejně jako vnitřní ruce. Chcete-li obrázek vizuálně štíhlejší, ztmavte boky a boky, na břicho, “nakreslete” vertikální proužky a vyberte triceps na rukách.

Pokud použijete sprej, trubku předem protřepejte. Potom po krátké vzdálenosti (asi 20 cm) naneste první vrstvu výrobku a po deseti minutách jej vytřete tkaninou nebo rukou, odstraníte přebytek ručníkem a opakujte postup. Kosmetika bude mít půl hodiny povzbudit.

než použít opalovací činidlo

Jak zachovat účinek spáleniny

Čtyři až pět hodin po aplikaci se nedoporučuje jít na sport, sprchovat se, umýt a tak dále. Jakýkoli kontakt s vodou nebo později je škodlivý pro spáleniny ze slunce: vlhkost se jí nebude bát až poté, co je dobře “fixována” na těle. Na pokožku zůstala dlouhá doba zvlněná a krásná, hojně ji zvlhčuje krémem a každých tři dny ošetřuje autosunburnem nejvíce vyčnívající části (nos, kolena, ramena a lícní kosti).

Chcete-li odstranit stopy používání výrobku, pomůže vám voda s citronovou šťávou nebo octem, můžete přidat peroxid vodíku nebo použít alkohol obsahující lotiony. Poté promyjete sprchový gel.

Je dobré vědět!

Používáte-li opalování v podobě krému nebo pleťového mléka, zpracovávání zpět nebo jiných těžko dostupných míst bude obtížné. To je ideální pro sprej.

K pokožce po dlouhou dobu zůstala mdlobá, opakujte postup každých čtyři až pět dní.

Dnes existují opravné prostředky, které se objeví na těle během 60 minut po aplikaci. Aby nedošlo k dlouhému procházce po bytu, nebojte se dotýkat nebo si sednout, zvolte produkt, který působí v nejkratším možném čase.

Použijte nástroj poprvé a vezměte přítele nebo matku, aby vám pomohli. Takže můžete správně zpracovat celé tělo za krátkou dobu.

Autosunburn nechrání před vlivem ultrafialového záření: aby pokožka byla zdravá a krásná, získávejte speciální opalovací krém.

Doufáme, že naše rada vám pomůže zůstat vždy krásná a okouzlující!

Doporučujeme číst: Jak zachránit okamžité opálení

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

20 − = 19