Hluboké bikiny doma sami

hluboké bikiny doma

Obsah:

 • Jaké jsou způsoby hluboké bikiny?
 • Indikace a kontraindikace
 • Péče o oblast bikin po depilaci

Přebytečné vlasy na těle nejsou v módě. Moderní ženy se ve všech směrech zbavují, aby vypadaly atraktivně a uklizené. V tomto případě jsou vlasy často odstraněny nejen na krku a boky, ale také v oblasti pysky. Tento postup se nazývá hluboké bikiny. Podle průzkumů veřejného mínění je k takové depilaci přitahováno více než 20% mužů. Možná to tak není. Pokud však existují takové přívrženci, je tento postup v poptávce a používá je určitý počet žen.

Nicméně, hluboké odstranění vlasů doma není snadný úkol, je mnohem obtížnější než prostě zbavit se přebytečných vlasů ve veřejné oblasti. Samozřejmě je nejlepší jít do salonu krásy a kontaktovat profesionálního mistra, který nabídne řadu procedur pro odstranění přebytečných vlasů. Ale ti, kteří nemají možnost navštívit salony krásy, můžete tento postup provést sami.

Především je třeba poznamenat, že existují dvě možnosti odstranění nadbytečných vlasů: odstranění chloupků a depilace. Oni jsou často zmateni. Proto bychom se měli zabývat rozdílem mezi depilací a depilací.

Epilace je kompletní odstranění vlasů spolu s folikul. V místě procedury vlasy obecně přestanou růst. Můžete ji však držet pouze v salonu. Zde zkušení mistři s pomocí speciálních zařízení provádějí postupy pro elektro-, foto- a laserové odstranění chloupků.

Depilace – odstranění chloupků nad povrchem pokožky. Po takovém postupu vlasy rostou s časem. Avšak interval mezi jeho provedením závisí na zvolené metodě depilace. V oblasti hlubokých bikin je možné zbavit se vlasů. Kromě toho je to možné doma. Koneckonců, ne každý z nás je připraven na takovou intimní příležitost obrátit se na outsidera.

vosková epilace hluboké bikiny doma

Jaké jsou způsoby hluboké bikiny?

 1. Holení

  To je nejdostupnější a bezbolestný způsob, jak odstranit vlasy. Stačí, abyste si koupili kvalitní holicí stroj, abyste zabránili podráždění. Taková depilace nestačí nikomu. Koneckonců, bikini zóna je těžko dosažitelné místo. Je velmi nepříjemné odstranit vlasy v této oblasti holicí strojkou. Kromě toho je nutné tento postup opakovat každých 2 až 3 dny. A pokud vlasy rostou příliš rychle, pak každý den. Kromě toho, protože používání holícího strojku, mnozí čelí problému narostlých chloupků. Proto si vyberte moderní metody depilace. Existují však případy, kdy neexistuje čas ani prostředky k jejich použití. V takových případech se holicí strojka vždycky zachrání. A postup nebude trvat hodně času.

 2. Pinzety

  To je také starý způsob, jak odstranit nechtěné vlasy. Není překvapující, že se používá velmi vzácně. Samozřejmě, pinzeta je snadné vytahovat obočí, ale s bikini zónou je situace mnohem komplikovanější. Pinzety mohou být použity pouze k udržení čistoty po intímním účesu, a to jen v extrémních případech. Depilace pomocí pinzety – je to bolestivé, dlouhé a neúčinné.

 3. Chemická depilace

  Tento postup se provádí pomocí všech druhů krémů, aerosolů, gelů a lotion, které se prodávají v obchodech. Nelze je vařit doma. Není nutné zmínit, že kosmetika by měla být vysoce kvalitní, zejména pokud se týká oblasti hlubokých bikin. Potřebné množství depilačního krému se aplikuje na oblast odstranění chloupků, vyčkejte určitou dobu, poté odstraňte odstraňovač smetany pomocí speciální stěrky a důkladně opláchněte vodou.

  Vyberte pouze kvalitní hypoalergenní látky. Nezapomeňte však, že téměř všechny prostředky pro depilaci zóny bikin a dalších částí těla mají vysokou acidobazickou rovnováhu. Ne každá kůže bude mít normálně. A když se depilační zóna hluboké bikiny jistě vyskytnou na sliznici. Takže se sotva budete moci vyhnout nepříjemným pocitům a pocitům pálení během procedury.

 4. Depilace vosku

  Tato metoda byla používána již několik století a stále zůstává populární. Současně se rozlišuje použití vosků různých teplot: studený, teplý a horký. Tak jak postupuje procedura depilace vosku? Nákup v lékárně sad, které obsahují kazety a voskové pásky pro odebrání volos.Uchtite že bikiny voskování hlubokou nutnost používat co nejvíce úzký velikosti kazet, které odstraní vlasy, a to i v těch odlehlých místech. Depilace s chladným voskem se provádí pomocí hotových proužků s aplikovaným odstraňovačem vlasů. Zohřívají se v dlaních, pak se drží na kůži a vystupují zbytečnými vlasy. To je spíše bolestivý postup.

  Pro depilaci bikinové zóny se proto doporučuje použít teplý nebo horký vosk. Nicméně druhá možnost zahrnuje zahřátí vosku na velmi vysokou teplotu a jeho nesprávné použití může vést k popáleninám. Aby se předešlo negativním důsledkům, může být depilace horkým voskem prováděna pouze v kabině s pomocí profesionálů, ale pro domácí použití je vhodná teplá vosková depilace. Postup je následující. Vosk, vyhřívaný na požadovanou teplotu (ne více než 40 stupňů), se aplikuje na nezbytné plochy. Po ochlazení a ztuhnutí se na něj připevňují speciální pásky, které se ostrým pohybem odstraňují, aby se odstranily nežádoucí vlasy.

  Teplota vosku závisí na tom, jak často potřebujete provést tento postup. Tento interval se zpravidla pohybuje od dvou týdnů do jednoho měsíce. Zvláštní výhodou depilace s voskem lze považovat za to, že odstraní nejen jeho nadbytečné chloupky, ale také jeho nadrženou kůži. Takže po takovém postupu se nejen zbavíte nežádoucí vegetace, ale v důsledku toho získáte hladkou sametovou kůži.

 5. Použití depilačního přístroje – speciální zařízení, které lze zakoupit v jakémkoli obchodě s domácími spotřebiči

  Vzhledem k tomu, že v oblasti bikin je velmi tenká a jemná kůže, ne všechny dívky se rozhodnou pro tento postup. Existuje však mnoho odvážných, odvážných a na tom. Hlavním úkolem je udělat vše správně a aplikovat speciální změkčující kosmetiku před a po aplikaci.

 6. Shugaring

  Jedná se o poměrně novou metodu depilace, která v poslední době získává stále větší popularitu mezi korektním sexem. Také se nazývá “perská” a “cukrová” depilace. Pro tento postup si můžete koupit hotovou sadu pro krádež v kosmetickém obchodě nebo se pokusíte vařit sami. To je poměrně jednoduchý proces.

  Takže pro přípravu těstovin budete potřebovat 3 lžíce běžného cukru, 1 lžíci vody a 1 lžičku kyseliny citronové. Všechny přísady jsou posílány do pánve se silným dnem a umístěny na velmi tichý oheň. Dávejte pozor, aby směs nevybledla. Musí trochu ztuhnout a roztát. Během doby začne světle žlutá tekutina získat jednotnou konzistenci a ztmavnout. Jakmile zjistíte změnu barvy, nádoba s pastou musí být odstraněna z ohně a nalijte její obsah do jiné nádoby. Takže kompozice pro shaking bude ochlazovat mnohem rychleji. Všimněte si, že hotová směs by neměla držet na ruce. V takovém případě to uděláte špatně.

  Připravte tedy další pokrm, ve kterém nelejte trochu studené vody. Mokré ruce, sbírejte houževnatou pastu a namažte ji místem, které vyžaduje depilaci. Pak se ostrozřehneme zpět. Postup je prováděn v malých částech. Výsledkem je bezvadně hladká oblast bikin. Nezapomeňte, že na příliš zarostlé dlouhé chlupy to nefunguje. Oni jsou lepší oholení, a pak, po několika dnech, zkuste použít shaking. Díky této metodě se zbavíte vlasů po dobu tří týdnů.

 7. Laserová domácí depilace

  Tato adaptace se objevila nedávno, ale mnoho žen ji už zbožňovalo. Před několika lety byla laserová depilace možná pouze u slonů. Teď stačí jen koupit speciální zařízení. Laserová depilace je nejvhodnější pro hluboké bikiny. Je naprosto bezbolestné. A mimo jiné patří mezi další depilační procedury tím, že její vlasy rostou velmi dlouho a nakonec úplně zmizí. Použití laserového depilátoru zapomene na problém, jako je podráždění a vrozené chloupky. 

hluboké vlasy bikiny odstranění doma

Indikace a kontraindikace

Takže depilace této zóny je zobrazena:

 1. Pokud máte nežádoucí vlasy.
 2. Kvůli profesionálním požadavkům, například pro modely a sportovce.

Kontraindikace hluboké bikiny:

 1. Onkologické a kardiovaskulární onemocnění.
 2. Diabetes mellitus.
 3. Přítomnost zánětlivých elementů na kůži, zejména pustulární.
 4. Infekční onemocnění virové povahy.
 5. Herpes.
 6. Přecitlivělost na složky používané během postupu.

Bez ohledu na typ depilace hlubokých bikin doma jste si nevybrali, nezapomeňte, že tento postup by měl být prováděn pečlivou přípravou pokožky. Chlupy by neměly být příliš dlouhé. Proto byste neměli začít sami. Je-li délka chloupků větší než 2 cm, je třeba je stříhat nůžkami a teprve poté postupovat přímo k postupu. Na druhé straně jsou příliš krátké chlupy, které je třeba odstranit, také docela nepohodlné.

Před zahájením procedury pečlivě umyjte oblast bikin. Je lepší používat k čištění měkké křoviny s kyselinou glykolovou a salicylovou. Nejenže čistí kůži vnějších kontaminantů, ale také změkčuje folikuly. A to způsobí, že proces depilace bude mnohem méně bolestivý. Na závěr vysušte oblast bikin a posypeme mastek. To pomůže zbavit se nadměrné vlhkosti.

Péče o oblast bikin po depilaci

Po depilaci se také snažte dodržovat určité doporučení. Vlasy v oblasti genitálií plní zvláštní funkci v těle ženy. Slouží jako druh bariéry, která zabraňuje kontaminaci a infekci, aby se dostala na sliznici, čímž přispívá k zachování zdravé mikroflóry. Pokud se pravidelně uchýlíte k hlubokému bikini, bude tato oblast vyžadovat speciální hygienické postupy a důkladné čištění.

Je také nutné ošetřit hydrataci. K tomu můžete použít speciální kosmetiku. Hydratační krém by měl být ošetřen pokožkou ihned po postupu. To vás ochrání před takovými nepříjemnými důsledky jako podráždění. Během několika prvních hodin po hlubokém bikinách nepodrobujte depilovanou oblast kontaktu s vodou. Zvláště nevstupujte do sauny, sauny, bazénu. Nepleťte v moři! Aby se zajistilo, že účinky depilace nebudou narostlé vlasy, udělejte každý týden lehký peeling pomocí speciální kosmetiky pro citlivou pleť.

Rychlost růstu vlasů v mnoha směrech závisí na fyziologických vlastnostech ženy a na tom, jaký typ depilace byl zvolen. Ale pokaždé se chloupky stane tenčí a rostou méně a méně. A ke zlepšení účinku postupu ihned po depilaci použijte krém, který zpomaluje růst vlasů.

Jak můžete vidět, postup pro hluboké bikiny lze snadno provádět nezávisle doma. Je nutné vybrat správnou metodu depilace a dodržovat pravidla. Po takovém postupu se jistě budete cítit jako královna, a to i v nejpřímějším plavkách. Nicméně před tím, než se o tom rozhodnete, zvážíte všechny výhody a nevýhody a přemýšlejte o tom, co můžete očekávat, a o negativních důsledcích.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

58 + = 61