Cvičení pro tenké nohy. Usilujeme o ideál

cvičení pro tenké nohy

Obsah:

  • Jak se zotavit v nohách
  • Jak “tenké nohy skrýt”

Ženy jsou podivné stvoření, vždycky nejsou tak, vždy pochybují o svém vzhledu – pak prsa je malá, pak je nos zakřivený, pak jsou úzké rty … Někdo si stěžuje na silné nohy a ve skutečnosti existují dámy, které netrpí úplností, nýbrž z nadměrné choulostivosti. Ano, ano, nebuďte překvapeni. Dívky s tenkými a tenkými nohami jsou s tímto stavem velmi nešťastné. Tuto vadu však lze napravit. Neprovádějte okamžitě do centra pro jemné či nové plastické chirurgy – ušetříte peníze na punčochy – brzy vám budou užitečné.

Jak se zotavit v nohách

Nejprve je třeba vytvořit sval – ano, pouze fyzické cvičení pro tenké nohy opravdu dávají požadovaný výsledek. Nejjednodušší je chůze. Nechte auto v garáži, zapomeňte na kabinky taxi a jděte na procházku! Nejméně 15 minut denně pěšky a okamžitě pocítíte, jak se svaly vylévají – to bude první krok na cestě k dokonalosti. V ideálním případě byste měli chodit večer – skvělý způsob, jak zajistit plný spánek. Ale jedna chůze se nezbaví – potřebujete speciální cvičení.

Squats

Všechny programy na budování svalů na nohou by měly začít s dřepami – nic komplikovanějšího, všechno je špinavé. Můžete držet jednu židli nebo pohovku jednou rukou a druhá by měla být v pase. Využijte nejméně 12 sednutí pro jeden přístup. Můžete udělat dva nebo tři přístupy – orientovat se podle svého stavu.

Houpací

Lehněte si na zádech a zvedněte nohy, ohnuté na kolena. Nyní bez otáčení trupu pomalu naklápněte ohnuté nohy doleva a pak doprava. V tomto případě by měly být ruce buď pod hlavou, nebo se táhly podél těla. Snažte se nijak nadechnout. Cvičení by mělo být 12krát, v obou směrech.

Poprygunchik

Výchozí pozice stojí, nohy dohromady, ruce podél těla. A teď začínáme – stál na patách, pak na ponožkách. A nejprve je musíte udělat dvěma nohami a pak odbočit vlevo a vpravo. Udělali 12 takovýchto přístupů, odpočinuli si trochu – 2-3 minuty, ne více. Zopakujte cvičení znovu.

Samozřejmě, že to není kompletní trénink pro svaly nohou, ale zde jsou hlavní body. Můžete zkusit jogging – takže vy a vaše nohy jsou čerpány a obecný tón těla bude jednoduše velkolepý.

Napájení

Jeden trénink v takovém sochařském případě jako vytvoření vlastní postavy je nepostradatelný – nezapomeňte přezkoumat dietu. Jistě, nejen vaše nohy, ale celé tělo se nerozlišuje jeho nádherou, takže můžete bezpečně zvýšit obsah kalorií. Samozřejmě, že ve všem by mělo dojít ke zmírnění a není třeba se opřít o buchty v tunách, jinak se budete potýkat s nadváhou. Ještě jedna věc: vezměte multivitamíny – velmi často je příčinou chudosti nohou přesně nedostatek vitamínu. A doktoři si všimli přímého vztahu mezi anémií a štíhlými nohama – jíst jablka!

cvičení s tenkými nohami

Jak “tenké nohy skrýt”

Zatímco pracujete na programu zaměřeném na odstranění nedostatku nohou, měli byste se jimi starat o šaty. Takže “mini” jste kontraindikovaný – je lepší nosit midi sukně. Obuv by měla být objemná, boty nejsou vysoké, ale na kotníku a načechraný vrch. Obecně si pamatujte, že všechno na nohách by mělo být obrovské – pokud jsou kalhoty, nechte je s okrajem, se zajímavým designem nebo se šumivými kamienkami a výšivkou krajky.

Nasaďte si vestu – a dlouho, je to možné a až na paty. Rozptýlit pozornost ostatních z jejich tenkých – spojte světlou šatku kolem opasku, používejte doplňky a zdůrazněte elegantní pas. Není třeba nosit těsně přiléhající punčocháče nebo kalhoty, džíny také od odpadků – pokud máte rádi kalhoty, preferují široký, rozšířený směrem dolů, nikoliv pevně stehna.

Nenechte se rozčílit, protože máte tak trochu jako tenké nohy – milujte sebe, milujte život a usmějte se častěji!

Doporučujeme vám číst: cvičení, aby vaše nohy zhubla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 7 = 11