Barva vlasů Schwarzkopf Natural Easy: paleta odstínů

Schwarzkopf barva vlasů přírodní jednoduchá paleta

Obsah:

  • Blond: rychlá, vysoká kvalita a bezpečí
  • Světle hnědá: přírodní krásy a zdravý lesk
  • Červená: jasná – neznamená to,
  • Kaštan: jaké barvy jsou zpět v módě
  • Přírodní červená: jak se stát neodolatelnou
  • Pálení černé pro skutečné dámy
  • Sbírka “Pikantní skořice”: vše geniální je jednoduché
  • Výhody této série
  • Jak dosáhnout maximálních výsledků

Fialová, lila, modrá, růžová, žlutá – módní jedovaté světlé barvy a extravagantní dávno pryč, nyní stylové a sebevědomé ženy dávají přednost barvit vlasy v přírodních barvách, které nejsou horší než zdůrazňují svou individualitu. A pomáhat jim v tomto Schwarzkopf přirozené a snadné – barvy, kterému se podařilo zdolat mnoho krás. Nyní můžete změnit obrázek a vypadat takto, každý, použijte speciální katalog a zvolte barvu.

Blond: rychlá, vysoká kvalita a bezpečí

Vyjasnění barvy od Schwarzkopf – je nejjednodušší, nejrychlejší a spolehlivý způsob, jak transformovat z spalující nebo hnědé vlasy brunetka v jasném a podmanivým blond krásy. Tato paleta obsahuje dvě série: Lily světle blond (520) a Silver light blond (522). S jejich pomocí budete mít možnost, aby se stal lehčí o 2-4 hřišti, ale částečně se vypořádat s šedými prvky mohou pouze druhý barvení vlasů (nátěry až dvacet procent). Přirozeně konečný výsledek závisí na vaší přirozené barvě, době držení a stavu vlasů.

Dívky, které předtím prováděly experimenty na hlavách (malované v tmavých nebo jasných odstínech, dělají vrcholky nebo chemii), by se nejprve měli poradit se specialisty. Barva může být také ovlivněna použitím tonálních šamponů a balzámů, barvy. Nezapomeňte, že po skončení procedury potřebuje vaše hlava sluchu zvláštní péči, takže předem získáte speciální masky, máchání, terapeutické šampony.

Světle hnědá: přírodní krásy a zdravý lesk

Slovanské dívky již dlouho známé pro své krásné dlouhé blond copánky, které evokuje více než tucet kolegy. Žádná jiná barva vypadá tak něžně, ženská a současně sexy. Champagne Blonde (530), Opal Ash Brown (542) Atlas tmavě blond (550), perleť tmavě šedá (532), Silk Světlebéžová (534) – všechny tyto barvy lze nalézt v řadě Schwarzkopf přírodní a snadné. První tři série bez problémů malovat přes všechny šediny (stoprocentní barvení), další dvě řešení tohoto problému pouze o padesát procent.

Je-li přirozená barva tmavší, než je požadováno, musíte nejprve zesvětlit několik tónů. Udělejte to lépe v kosmetickém salónu nebo kadeřnictví, aby nedošlo ke zkažení vlasů. Světlovlasé dívky a blondýnky mohou být natřeny v jejich rodné nebo podobné barvě, aby vlasy lesk a nasycení. Tyto krásy se po horském létě uchýlí k letoviskům, kdy se vlasy spálí na slunci, méně světlé a živé.

přirozená paleta barev vlasů

Červená: jasná – neznamená to,

Většina lidí, pokud jde o tuto barvu vlasů, si představte buď hrdinu s ohnivými červenými vlasy nebo Ron Uzley ze slavného filmu Harryho Pottera. Ve skutečnosti existuje poměrně mnoho různých odstínů, jemnější a méně živé, které můžete snadno najít ve schwarzkopf natural snadné. Brokátová světle hnědá barva (536) poskytuje bohatou barvu, i když je barvivo na vlasy aplikováno na tmavě hnědé prameny. Při této volbě se také mohou zastavit dívky, které začaly být šedé.

Odolnější odstíny (Honey střední zlatohnědá (545) Almond a světle zlatohnědá (565) z palety červených / zlato) vhodné dívky s tmavou pletí a tmavé oči. V této kategorii produktů neexistuje taková zarudnutí jako v přírodním prostředí schwarzkopf snadná Terracotta průměrný měď-hnědá barva (546), a nejsou tak jasné jako barvení vlasů 536. Všimněte si, že ve středně hnědé a tmavě hnědé vlasy dokonale stanoví poslední dvě série barev, zatímco vy nemusíte navíc utrácet postupy. V případě, že chcete získat více jasných a zářivých odstínů, musíte se ještě zbavit.

Kaštan: jaké barvy jsou zpět v módě

Ještě před asi pět až deset let, všechny hvězdy dámy snažili, aby se stala sexy blondýnka, která vedla ke ztrátě jejich identity. Televizor neustále blýskl Naroscheny nebo lakované bílé kadeře herečky a zpěvačky, která se nakonec začalo způsobovat podráždění ani u mužů. Ale mnoho celebrit začaly radikálně změnit svou image a malování vlasy v přírodním odstínu, která klade důraz na důstojnost všech krás (lícní kosti, rty, oči) a skryje nedostatky (například, což je problém, nebo příliš bledou kůží) v nedávné době. Ale kaštan se mohou mezi sebou lišit a barva schwarzkopf je přirozená snadné je vynikající potvrzení tohoto.

Pokud máte olivovou pleť, budete blížit více světlé a nasycený palety, jako je Caramel Chocolate Red (564), mandlový čokoládově hnědé (574), moka čokoládově hnědé (584). Reálná sex s lehkým barvy pleti méně jasné barvy (bez načervenalého, zlatavě žluté nebo načervenalé zbarvení). To může být kašmír světlo kaštan (560), jasan hnědá achát (562), nebo dokonce na kávu médium kaštan (570). Velvet tmavý kaštan (580) je vhodný pro všechny typy. Tato paleta barev od Schwarzkopf jednotně vyplní i šedivé vlasy.

Přírodní červená: jak se stát neodolatelnou

Červená barva vlasů není křiklavými krvavými nebo karmínovými odstíny, v nichž dospívající malují, ale bohatý kaštan s červeným odstínem. Skvělá volba pro ty, kteří chtějí být sexy a atraktivní, a ne být jedno velké planoucí místo. Malovat chwarzkopf přirozený snadné Karafiát červeného kaštanu (576) působí na vlasy zvláštním magickým způsobem: v tmavé místnosti vlasy vypadají obyčejně a při jasném denním světle se zčervenájí. Na této variantě mohou přestat i dlouhosrsté sprosté pohlaví a krátké dívky.

barva vlasů schwarzkopf přírodní jednoduché barevné šampaňské

Pálení černé pro skutečné dámy

Každá dívka přinejmenším jednou v životě přemýšlela, jestli by šla černou barvu vlasů, ale pro takové experimenty jsou vyřešeny pouze takové jednotky. A marně! Barva schwarzkopf přirozená snadná Ebony (590) z vás udělá skutečný femme paní, které je nemožné, aby věnovaly pozornost. Aby však nedošlo k litovat po barvení postupu činu, je doporučeno použít buď barvicí šampony, které jsou odplaveny ve třetím nebo čtvrtém týdnu po aplikaci, nebo vyzkoušet na paruku, délku a lesk, který by měl být vyrovnán vaše vlasy.

Jediné nuance, které je třeba věnovat pozornost, je barva pleti. Čertové a opálené dívky černé barvy budou v každém případě čelit, ale bledé nebo růžové krásy budou jako Sněhurka. Ale možná pro vás to bude výmluva, jít na solárium nebo jít do střediska. Dříve se doporučuje poradit se s umělcem make-upu, který navrhne, jak aplikovat make-up, jaký prášek, tónový základ, oční stíny a obočí, může být použita rtěnka. Dívky, které nevědí, jak malovat a přehánět make-up, vypadají vulgárně a provokativně. Také úplná absence makeupu je nepřípustná.

Sbírka “Pikantní skořice”: vše geniální je jednoduché

Schwarzkopf přirozené snadno přináší do pozornosti nové palety, které budou vyhovovat dívkám všech věkových kategorií, s jakýmkoli druhem pokožky, druhem účesů apod. Jennifer Aniston, Angelina Jolie, Liv Tyler a další celebrity dávají přednost hnědým tónům. Skořicový lehký kaštan (566) bohužel pouhý padesát procent šedých vlasů. Skořicový tmavý kaštan (586) – ideální volba pro ty, kteří chtějí být přírodní brunetka. Na tom je také třeba zastavit tmavovlasé krásy, jejichž hlavu vlasů není příliš světlá a neviditelná, a také těm, kteří se stali šedivými. Mandlově světle zlaté (565) – něco uprostřed mezi dvěma předchozími barvami, zatímco zcela vymaluje šedé vlasy.

Výhody této série

Za prvé, díky konkrétních složek a speciální multi-focus technologie získané po obarvení barva vypadá přirozeně a přirozené. Při správném používání výrobků jsou vlasy rovnoměrně zbarveny, bez jakýchkoliv vad. Složení Schwarzkopf Easy zahrnuje mango, bohaté na vitamíny A, B, C, a jojobový, bohatý na vitamín E. To znamená, vaše vlasy budou nejen měnit barvu, která není prát po dlouhou dobu, ale ne zhoršit během malování. Kromě toho, jak by to znít divně, po zákroku, vaše vlasy vypadají mnohem zdravější než dříve. Dokonce i poté, co končí vyjasnění přežijí, nebudou rozděleny, crack, nezdá lupů.

Je však třeba si uvědomit, že by měl být namalován podle pokynů. Než začnete měnit obrázek, otestujte si schwarzkopf na pokožce. Aplikujte malé množství směsi na koleno, počkejte deset minut a poté opláchněte. Doporučuje se kontrolovat kvalitu vždy před použitím. Při nákupu barvy věnujte pozornost obalu a obsahu, aby nedošlo k padělání. Takže v sadě by měly jít rukavice (jeden pár), instrukce, kondicionér, emulze (pouze ve speciální injekční lahvičce aplikace), barvení krém. Pokud něco z výše uvedeného nestačí, je lepší vyměnit obal za nový. Také nezapomeňte se podívat na datum vypršení platnosti.

paleta barev vlasů Schwarzkopf přirozené snadné

Jak dosáhnout maximálních výsledků

Chcete-li vypadat přirozeně, aby ostatní nevěděli, že to není vaše přirozená barva, vyberte si barvu, která je lehčí nebo tmavší než vaše vlasy s maximálně dvěma tóny. Pokud máte šedé vlasy, vyberte produkt, který maximalizuje a rovnoměrně zakrývá. Ti, kteří se předtím objasnili, by se měli vyvarovat načervenalých, nažloutlých, rezavých odstínů, jinak bude výsledek velmi odlišný od požadovaného výsledku. V takových případech je lepší upřednostňovat stříbrné, popíjelé tóny.

K nasycení barev trvá déle, doporučujeme dodatečně použít speciální šampony pro barevné vlasy. Obsahují speciální látky a složky, které neumožňují, aby barva rychle umyla vlasy. Čím delší jsou vaše vlasy, tím více péče budete muset udělat, protože konce nejprve začnou ztratit svůj jas. Také se nedoporučuje používat masky, balzámy s množstvím olejů, protože přispívají k rychlému vymývání.

První postup se nejlépe provádí v kosmetických salonech, zvláště pokud jste se rozhodli radikálně změnit obraz. Pokud se rozhodnete malovat sami, nezapomeňte na preventivní opatření. Před začátkem je třeba dát ochranné oblečení (župan, starou košili, hodit ručník), aby se nepoškodili. Vaření směs a použít na vlasy může být pouze v rukavicích, při použití speciální štětec.

Doporučujeme číst: Nejlepší černou barvu vlasů

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 − = 43