Igor Chapurin: muž, jehož dílo nepozná hranice

Igor Chapurin

Obsah:

  • Cesta k slávě: Velikie Luki – Vitebsk – Paříž – Moskva
  • Igor Chapurin: vývoj kariéry

Jméno slavného ruského designéra Igor Chapurina se již dlouho stalo doma v módním světě. Chapurin je v naší zemi slavný, obdivuje Evropu, o oblečení pod jeho značkou ženy sní o téměř všude na světě. Talentovaná osoba nikdy nezastaví to, co bylo dosaženo, tvrdošíjně se dívá do budoucnosti a buduje grandiózní plány. A nyní nejen oděvní linka, kterou vydává pod svým jménem, ​​potěší chytré ženy z módy, ale také neuvěřitelné klenotnické šperky vytvořené designem mladého génia.

Igor Chapurin se nebojí přiznat, že jeho minulost má malý zájem, protože se k němu nevrací a nebude. Žije přítomnost a budoucnost, chce mít čas dotýkat se krásy ve všech svých projevech. Vedle dosažených úspěchů se Chapurin snil o jeho vůni a vytvoření pletené oděvní linie, ale to se mu zdálo málo. Bude rád, kdyby ukázal svou kreativitu všude: v designu ložního prádla, nábytku – až po interiéry salonů automobilů a letadel. A co je nejzajímavější, Chapurin si uvědomuje své sny se záviděníhodnou stálostí. Tato kreativní duše prostě potřebuje prostor a není to náhodou – láska k kráse ve všech jejích projevech byla od něho vnuknutá již od dětství.

Cesta k slávě: Velikie Luki – Vitebsk – Paříž – Moskva

Životopis módního návrháře není příliš známý svým fanouškům, protože Chapurin nemůže obstát v rozhovoru o minulosti. Oceňuje zkušenosti, které získal dříve, ale nechce se ohlédnout. Jeho životní motto je “Není krok zpět, pouze vpřed!” A takový princip života mu pomáhá dosáhnout vrcholů, o nichž ostatní nechtějí snít. Navzdory tomu není jeho biografie zvláštním tajemstvím: několikrát pořád rozhovory s novináři o svém dětství a lidem, kteří ho obklopovali před mnoha lety.

Chapurin se narodil ve Velikiye Luki 21. března 1968. Všichni členové jeho rodiny byli velmi kreativní, nadaní lidé. Igorův dědeček byl jedním z nejlepších odborníků v oblasti zpracování lnu v Sovětském svazu, podařilo se mu provozovat lněná továrna ve Velikiye Luki až do jeho odchodu do důchodu. Není divu, že Igor Chapurin strávil své dětství krásnými a vysoce kvalitními látkami, často pozoroval celý proces, jak je vyrábět s vlastními očima.

Jeho rodiče pracovali v továrně pletení, a téměř každý večer malý Chapurin slyšel jejich vášnivou debatu o produkci, se postupně poznávat spoustu detailů, jemností, namáčení ducha profese. Koneckonců, v továrně, kde jeho otec a matka, tam je absolutně všechny cykly vytvoření oblečení – od tvorby látek, jejich barvy, dokončovací modely skici a krejčovství. Takže obilí hodil jeho okolí v dětství úspěšně vyklíčila v jeho mysli. Igor Chapurin velmi brzy pochopil, co jeho budoucí povolání – hledal někoho, a od koho se učit.

Pak tam byl Vitebsk technologický institut, kde Chapurin byl trénován jako “návrhář ženského oblečení”. Již po prvním kurzu získal slávu: spadá do deseti nejlepších módních návrhářů země a obdrží pozvánku do Paříže na módní soutěž pořádané Ninou Ricci. Na této soutěži získal ruský mladý návrhář a módní návrhář Igor Chapurin ohlušující vítězství – stal se prvním z uznávaných talentů mnoha zemí světa.

chapurin igory

Igor Chapurin: vývoj kariéry

Jakmile se vrátil z Paříže, Chapurin začal vytvářet šaty pro soutěže Miss World, Miss Universe a Miss Russia. Většina účastníků, kteří získali ceny, byla oblečena přesně v oblečení. A když v roce 1995 uvedl svou první sbírku, pak okamžitě třicet obleků zakoupili pořadatelé show “Miss Europe – 96”.

Později se vyvinul oděvní linie třída pret-a-porter de luxe prvních žen, spolu s princeznou Irene Golitskoy. Dojem spolupráci s touto vynikající, talentované ženy, v roce 1998 vytvořil kolekci „Sevastopolu, listopad 1920 ..“ a získala nejvyšší ocenění v oblasti ruské módy – „Zlatou Mannequin“. Ve stejném roce, „Harper Bazaar“ Časopis mu udělil cenu „styl 98“.

Pak se v Německu a Švýcarsku uskuteční úspěšná vystoupení, národní ocenění “Ovation” a počátek práce na šperku spolu se slavnou americkou firmou Vasily Konovalenko Art. A nyní se na Myasnitské ulici otevře první butik ženských módních oděvů od Igor Chapurin.

Později Chapurin začal pracovat na tvorbě kostýmů pro divadelní produkce, hraných filmů, a dokonce i balet. Dokáže hodně, nezapomeňte potěšit fanoušky rafinované, moderní oblečení. Chapurin brzy zjistí jeho dlouho-držel sen je v Miláně a moskevské linie nábytku, osvětlení a podlahy s názvem «CHAPURINCASA». Nezapomeňte Igor Chapurin Děti a sport: vytváří úspěšnou dětskou kolekci pro lyžování, stejně jako kostýmy na olympijských hrách v Aténách pro naše slavné cvičence – Irina Tschaschina a Alina Kabajevová.

Chapurin se obléká mnoha megapopulárními hvězdami domácího výstava, nicméně se ho zeptáte na jejich jména, pro něj bude těžké odpovědět. Tento úžasný člověk podivný není marný, jeho jedinou radostí je posunout se dopředu a dosáhnout nových cílů. Ale to jsou jeho oblečení, které nosí první dámy naší země – Svetlana Medveděva a Lyudmila Putinová. Kdo jiný od ruských návrhářů se může pochlubit tak vysokou klientelou?

Chapurin obdivuji skutečnost, že rychlost života a kreativní podnikatelů se neustále roste, ale jsou zvolená cesta tiše, bez problémů, správu všechno najednou. Na těchto zákaznících je orientován slavný módní návrhář, který vyvíjí nové oděvní linie. Snaží se spojit věci tak, aby se elegantní kancelářský oblek večer mohl stát krásnou večerní výbavou, která umožní jeho majiteli strávit celý den ve stejném oblečení.

Jako ruský módní návrhář, Chapurin se nelíbí, když jiní hledají “ruské kořeny” ve svých šatech. Narodil se ve volné přírodě, je propůjčen duchom prvotřídní ruské tvořivosti, ale věří, že prvky jeho oblečení nemusí být viděny z tohoto úhlu. A pokud ve své sbírce byly vytvořeny detaily ze slamy, jediným vysvětlením je Chapurinova láska k původní struktuře a barvě. Koneckonců, být neoriginální je tak nudný!

Možná není žádná oblast tvořivosti všude, kde slavný a slavný módní návrhář Igor Chapurin chtěl ukázat svůj talent. Kdo ví, snad v blízké budoucnosti budou prostory galaxie vyřízeny kosmickou lodí, jejíž interiér bude pečlivě zpracován tímto géniem. Koneckonců, někdy se zdá, že pozemské hranice pro tento úžasný člověk jsou příliš těsné, aby mohl plně odhalit svůj obrovský tvůrčí potenciál.

Doporučujeme Vám číst: Kira Plastinina biografie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − = 77