Ideální prostředí pro plný spánek podle Feng Shui

správný spánek na feng shui

Obsah:

  • Jak si vybrat barvu v ložnici podle učení Feng Shui
  • Výběr nábytku a jeho správné uspořádání
  • Některé jemnosti designu ložnice

V ložnici, podle Fengshui, je soukromý prostor člověka, uzavřeného z celého světa nebo dvou lidí. Uspořádáním sedadel je třeba přistupovat velmi vážně, protože v této místnosti by neměla být místem pro položky spojené s agresivitou, samoty, nejistota, úzkost, rozporů a dalších negativních emocí a pocitů.

Póza pro spánek není tak důležitá. Hlavní věc je, aby člověk byl pohodlný.

Ve snu se člověk nevědomě pohybuje a jeho mysl přiměje tělo k tomu, aby se z energetického hlediska, co nejlépe postaral, ale musíte věnovat pozornost návrhu ložnice. Spánek, jako ideální místo pro spaní, by měl být na tomto kanálu plný klidu, harmonie, smyslnosti a dalších emocí.

Vytvořit perfektní místo na spaní, to znamená, že ložnice podle učení Feng Shui, není příliš obtížné, ale v tomto případě byste měli v pořádku cítit některé detaily vytvořit perfektní jemný prostor, v němž budou lidé spát alespoň 6-8 hodin denně. Když přijde do ložnice, kterou je třeba zvážit všechno: barva, prostorovou orientaci nábytku, specifika nábytku, dekorativních prvků, a mnoho dalšího, to vám umožní správně nasměrovat k dispozici energetické proudy, takže pozitivně ovlivnit ty, kteří spí v pokoji přispěl normální odpočinout a sladěné s energií k dosažení během nadcházejícího pracovního dne.

Špatný přístup do ložnice, ve většině případů vede k tomu, že člověk se neustále cítí unavený, protože energie z ložnice není mu pořádně odpočinout, která ovlivňuje život člověka, což je pomalý a méně aktivní. Je vhodné si podrobněji uvažovat o tom, jak dát pořádek do ložnice a vytvořit prostor pro pozitivní emoce a zážitky, aby se spící odpočívaly snadno.

ložnice na feng shui
Zpět na obsah

Jak si vybrat barvu v ložnici podle učení Feng Shui

Výběr barev pro ložnici je možná nejdůležitějším okamžikem, protože ložnice je nejen místem spánku, ale také místem spojeným s romantikou a důvěrnějším vztahem mezi lidmi. Je třeba okamžitě poznamenat, že při zdobení stěn ložnice byste neměli používat barvy nebo tapety tmavých nebo chladných odstínů, protože tyto barvy jsou vhodnější pro místo, kde musíte být zaměřeni spíše než uvolněně. Pokud je ložnice zdobena v chladných barvách, člověk se nebude moci zcela uvolnit a zbavit se napětí v noci, to znamená, že v takové ložnici nebude možné řádně odpočívat.

Příliš světlé, efektní barvy jsou také ne zcela vhodná volba, i když některé z dekorů prvky v těchto barvách jsou vítány, jak přispět nadšení, ale to je asi tak mír pak můžete zapomenout, a přesto ložnice – místo, kde by měl přijít naprostý klid. Nejlepší volbou pro ložnici bude světle růžová, broskvová, jemná lila a další jemné barvy světlých barev. Hlavní věc je, že barva je spojena s mír, protože většina času v ložnici lidé spí. Krytý dekorativním materiálem by měl být co nejlehčí a nejteplejší, aby se v něm jasně objevil pocit útěchy.
Zpět na obsah

Výběr nábytku a jeho správné uspořádání

V každé ložnici by měla být sada nábytku, která z ní činí pohodlné místo pro spaní. Především je to postel. Nejlépe si vyberete variantu ze dřeva, protože dřevo má vynikající vlastnosti absorpce a filtrace negativní energie, zatímco kov je chladnější materiál, který není příliš vhodný pro prostor jako je ložnice. Navíc musíte věnovat zvláštní pozornost návrhu postele. Je žádoucí, aby neměl ostré rohy, měl by být pohodlný pro spaní. Požadavky na umístění lůžka jsou velmi, ale začneme v pořádku.

Takže je vítáno, že hlava postele je právě u východní stěny. Takže hlavy lidí, kteří spí, jako by se obrátili k východu slunce a nohy – ve směru západu slunce. Tím se nastaví správný tok energie, saturace těla při spánkové energii. Dále je velmi důležité, aby postel nestála před dveřmi. Mnozí by si myslel, že taková možnost uspořádání je velmi výhodné, protože ten muž ležel hned jasné, kdo vejde do místnosti, ale podle učení Feng Shui, dveří muže ležícího od nohou, ztrácí hodně energie během spánku. Nejlepší je, pokud je lůžko umístěno rovnoběžně s oknem, pokud je to možné, bez porušení jiných požadavků. Noční stolky lze umístit na hlavu postele, ale musíte pečlivě sledovat, že nemají mnoho věcí, zvláště fotografie a květiny.

V ložnici je možné umístit obrazy na stěnách, nejlépe ze všech přírodních krajin, s výjimkou těch, které vykazují víry, tornáda, mořské bouře a tak dále. Pokud je třeba v ložnici uspořádat šatní skříň, měla by být umístěna na opačné straně okna. Pokud je v ložnici potřeba umístit zrcadlo, musíte vyzvednout pouze kulatou variantu. Je žádoucí, aby ložnice neměla ostré rohy a předměty s ostrými úhly.

jemnost designu ložnice
Zpět na obsah

Některé jemnosti designu ložnice

Existuje řada položek, které jsou v ložnici extrémně nežádoucí, protože nedovolují správné rozdělování energie v ložnici. Za prvé, neukládejte v ložnici sušené květiny a jiné předměty, které jsou vyrobeny ručně nebo z mrtvých rostlin a zvířat. Suché rostliny doslova přitahují negativní energii, takže umístění takové barvy a poplatků nebo obraz, na kterém jsou tyto rostliny připojeny, není tou nejlepší volbou, protože ve snu bude člověk doslova nasycen touto energií. V žádném případě by neměly být umístěny živé květiny na hlavě postele.

Je správné dát je na parapety. Výběr barev musí být zodpovědně zodpovědný, musí mít nutně zaoblené listy a rozkvetlé barvy tmavých odstínů. Dokonce i rostliny s červenými květy jsou nepřípustné, protože v ložnici červená barva není příliš vhodná. Nenechávejte květiny v ložnici na parapetu s kudrnatými stonky, to také není příliš dobré, pokud jde o energii. Květiny stojící na parapetách, plní funkci filtru a pečlivě zpracovávají energii z vnější strany okna.

Na podlaze, i když je teplo, stojí za to umístit koberec, který může držet energii přicházející ze Země. Při dodržování těchto principů uspořádání kotviště můžete správně vytvořit uzavřený prostor, ideální pro relaxaci.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

82 − 72 =